Carin Haircosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: guccigirl, Módosítva: 2011. szeptember 17.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajformázók

guccigirl

2011. szeptember 8.

A nevével ellentétben ez NEM hajegyenesítő krém abban az értelemben, hogy hiába keni valaki az egész flakont a göndör hajára, attól bizony nem lesz egyenes. Ez egy hővédő, párataszító krém. Klassz, mert a folyékony, fújós hővédőkkel ellentétben ez nem szárítja a hajat. Az én váll alá érő hajamra kb. egy 10 ft-os érme nagyságú mennyiség kell. Nem közvetlenül a hajamra teszem, hanem a kezembe nyomom, szétkenem a két tenyeremben, és így "tapogatom át" a tincseket. Száraz hajra szoktam tenni, de nedvesre is lehet, akár hajszárításhoz is. Az illata szerintem megosztó, kicsit mű dinnyés-rágógumis, de nem erős, így nem zavar. Sokáig elég, mert kevés kell belőle (különben elnehezít, zsírosít!!). Én hajvasalás után is teszek egy kicsit a kész frizurámra, így tartósabban egyenes marad. Lehet, hogy van jobb hővédő, én eddig nem találtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Dimethiconol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.