Carmex

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sildicow, az összetevőket feltöltötte: Jenni0513, Módosítva: 2015. július 3.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Ajakápolók

Hidratáló, színezett ajabalzsam a Carmextől. Könnyű formulája E-vitaminnal és Aloe kivonattal ápolja az ajkakat, 15-ös fényvédővel gondoskodik a napsugarak elleni védelemről.

ErdelyiDiana

2019. július 7.

Nagyon szeretem, nem vagyok egy nagy ajakápoló fan de azért rendszeresen használok valamit (főleg mivel muszáj, mióta bejöttek a matt rúzsok😁). Biodherma ajakápolóját használtam előtte és bevallom nem érzek olyan nagy különbséget DE a pink árnyalattal levett a lábamról annyira cuki színt ad a számnak amitől oda vagyok! Meg végre nem érzem a carmex eredeti számomra utálatos jellegzetes mentolszerű illatát. Ajakapolónak oké. Szóval rendben van...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 7.

s05

2019. május 14.

Alapvetoen tetszik, hidratal, de nekem a rozsaszin arnyalat (peach) nem szinezte az ajkaimat, ugyhogy csak negy csillag, egyszer kiprobalos, semmi kulonos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 14.

Vala111

2018. október 24.

Nem használok rúzst, csak színezett ajakápolót. Nem félek attól hogy elkenem, nem kell hozzá tükör, és természetes benyomást kelt. A világosabb barackossal is szemeztem, de alapból elég sötétek az ajkaim, ezért az nem hiszem hogy látszódott volna. A piros Labelloról váltottam, mert az nagyon szárított, és eddig bevált. Felváltva használom a színtelen tubusossal, attól függően hogy milyen hangulatom van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 24.

anyyyca

2018. július 26.

Legeslegkedvencebb ajakápolóm! Sokkal jobban szeretem a sima változatnál, mert krémesebb, és nagyon szép természetes színt kölcsönöz az ajkaimnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 26.

playergirl20

2018. január 12.

Nagyon szeretem

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 12.

Nagyon szeretem

ancsi2126

2017. november 6.

Nem értem mi ez a hype körülötte. Semmivel nem jobb vagy rosszabb, mint egy labello, vagy bármi más. Úgy érzem, hy lekopott és nem kenem rögt9n újra akkor szárít, ezzel figyelmeztetve, hogy kenjem gyorsan újra...ez mi ez már!? Azt várnám el, hogy rendbe tegye a szám, nem azt, hogy még tovább rontsa. Illata, íze különben kellemes, jó viselet, de nem több, ennyi pénzt nem ér meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 6.

Virág-os

2017. szeptember 24.

Korábban is használtam már carmexet, de csak színezetlent. A rózsaszín árnyalatot vettem meg külföldön, gondoltam adok egy lehetőséget a színt is adónak. Rúzsos hatást ne várjunk tőle, de egy kis kellemes árnyalatot adott az ajkaimnak. Egyik kedvenc ajakápolóm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

Feketemacska

2017. június 27.

A carmex nálam alap darab. Már a harmadikat fogyasztom, próbáltam ezt is de annyira nem szerettem meg mint a natúrt. Egy alig látható enyhe színt ad, semmi többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 27.

cattitude

2017. január 11.

Lengyelorszgban vettem (ha ott jártok, nézzetek be egy Rossmannba, elég sokféle Carmex van potom pénzért), a rózsaszín árnyalatra esett a választásom, azt hiszem, az volt az egyetlen színezett. nincs az a jellegzetes erős mentolos-kámforos íze/szaga, az erős bizsergés is elmarad, de így is lehet érezni benne. egészen jól hidratál, azonban az én ajkaimat semennyire, még egy picikét sem színezi, márpedig direkt azért vettem, hogy legyen egy kis szín az ajkaimon akkor is, ha esetleg nincs kedvem rúzsozni. így csak 4 csillag, és újravenni sem tervezem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

Seda007

2017. január 11.

Szeretem a Carmexet nekem a rózsaszín árnyalat van meg belőle...újra nem veszem de csak a színe miatt maradok a natúr árnyalatánál...kedvelem a meggyeset és a vaníliásat is belőle de többször nyúlok ezekhez mint a színezett változathoz...nekem 5* mindig jól teljesít👍🏻

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Linoleate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Arborescens Leaf Extract
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Aloe Arborescens Leaf Extract, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide

Lanolinból származó, szintetikusan előállított, zsírhoz hasonlatos kötőanyag. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és emulgeáló hatású összetevő, de Paula Begon szerint emollient funkciója is van, vagyis bőrpuhító hatással is rendelkezik. A leggyakrabban ajakrúzsokban, szájfényben találhatjuk meg.

Színezék. Piros.