Carolina Herrera

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Eduska, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2017. június 26.

Lelőhely:   parfümériák

A CH Eau de Parfum Sublime nő varázsa üde szépségében, nőiességében, eleganciájában és érzékiségében rejlik, mely egyszerre természetes és magával ragadó. Vidám, vicces, megnyerő és karizmatikus, de emellett titokzatos is, amitől még különlegesebb, érdekesebb és ellenállhatatlanabb.

Ár: 1200/2400Ft , Eladó: TallodiZsofi
Állapot: 5/10 ml, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel, posta, Foxpost

Erina

2019. január 10.

Az tény, hogy tényleg karizmatikus. Télen mindig előkerül nálam. Kellemesen fűszeres, bújós, meleg illat. Jól esik a hideg időben. Csak a tartóssága.... Jaj bizony ez nagyon gyengéje, mert kifújás után kb. 2 óra, és már nem érződik szinte semmi. Legalább az üvege masszív, így táska barát, de sajnos ez, hogy folyton frissíteni kell az illatot...... Emiatt csak 4 csillag. Pedig tényleg jó 😉

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 10.

SSSAAA

2019. január 10.

Sajnos rajtam gyenge. Kisfújósból próbálgatom, de majdhogynem csak addig érezni, amíg kifújom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 10.

Luna1024

2018. október 28.

Szerencsére cseréltem, ráadásul csak 5 ml-s kis fújóst, ellenkező esetben most nagyon fognám a fejem. :D Sajnos nekem nem volt egy "aztahűha" kategória ez az illat. Egyrészt, már azzal problémáim vannak, hogy elkapjak belőle egy-egy foszlányt, ami értékelésre alkalmas, a tartóssága és a hatósugara ugyanis egészen katasztrofális: kifújom, és egyszerűen eltűnik a bőrömről, oda kell tapasztanom az orromat, hogy érezzek belőle bármit is... Az első pár percben szerintem túl pacsulis, már-már éles és szúrós, aztán szerencsére finomodni kezd, szépen "összeérik", és lesz belőle egy édes orchideás, finom pacsulis-virágos illat, amiben mintha némi kakaót (?) is éreznék. Nem "trendi", de vagány, mély, erotikus illat, nemcsak alkalmakra. Sajnos mégsem került közel a szívemhez, a márkától is illatoltam már jobbat, de ami igazán csalódást keltő, az a tartóssága és hatósugara, vagyis inkább ezek hiánya: ennyi pénzért kicsit ragaszkodóbb illatot várnék. Nekem 3 pont, megvenni biztosan nem fogom, de valószínű, hogy még ezt a fújóst is megpróbálom elcserélni, mivel hónapok óta megvan, és alig fogyott belőle...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 28.

mikkamakka75

2018. szeptember 22.

Csodàs orchideàs pacsulis illat egy kevès bőrrel, de sajnos tùl sok golgotaviràggal. Ez a Lancome Hypnose-bòl is ismert kis viràg rajtam olyan szintű èdessèget csempèsz az illatba, hogy rendesen rosszul vagyok tőle. Ez persze nem a mai "menő" illatokbòl ismert (ès rèszemről nem tùl sokra értèkelt) karamelles/szirupos/mèzes vagy éppen művaníliàs èmelyítő èdessèg, nem is a retrò illatok bòdítò, nehéz, èdes viràgillata.. hanem az a fajta (szàmomra gyermeteg) èdessèg, amit èn eddig tényleg csak a golgotaviràgot tartalmazò parfümökből ismerek.. így akinek ezzel a viràggal nincs problèmàja egy igazàn remek illatot ismerhet itt meg, de nekem, legnagyobb sajnàlatomra, ez így egy nagy nem..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

Verona5

2018. augusztus 18.

Meg kell védenem ezt a gyönyörű 2013-as illatot! Azt olvastam róla, hogy vintázs ihletésű illat modernizált köntösben - ez tényleg nagyon igaz rá! Szerintem érzetben és hatásában párhuzamba állítható Jean Patou Sublime-jével, érett, szofisztikált illat. Mivel a chypre-virágos kategóriába tartozik, lehet hogy sokan nincsenek érte túlzottan oda. Ő egy érzéki és elegáns hölgyet kreál a viselőjéből, hozzá fel kell öltözni - nekem mindneképpen szoknyás és színházbajárós / kimenős fajta. A "nem kell belőle sok, de kell, hogy legyen a készletben" fajtához tartozik. El lehetne hétköznapra is pocsékolni, de nem érdemes.! :)

Összetevői itt nincsenek felsorolva: bergamott, golgotavirág / orchidea, rózsa / bőr, borostyán, pacsuli

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 18.

Chrissy

2018. január 8.

Tényleg jó illat, nőies, édes, de nem kellemetlenül, nincs eltúlozva. Engem mégsem fogott meg, ezért nehéz írni róla.
Mikor frissen fújtam magamra, kicsit a Mademoisell-re emlékeztetett és ettől felcsillant a szemem, mert az egyik kedvencem. Komoly, nőies illatnak találtam. Ez volt az első, röpke benyomás. Aztán utána csak egy virágos, édes illat, amelyet egy kis citrus tompít, hogy mégis üde legyen. Elegáns, de alkalmas a mindennapi használatra és sajnos korántsem időtlen...A tartóssága nulla, 1 óra alatt lecseng, s olyan illata lesz, mint egy öblítőnek. Tetszik, de ez nem parfüm illat. Teljesen a parfümözött öblítőkére emlékeztet.
Csalódást okoz nekem. Olyan, mint amikor meglátsz egy jóképű férfit, lezser, de elegáns. Acélkéken csillog a szeme és őrjítő a mosolya. Társítasz hozzá egy személyiséget is, és rettenetesen vonz. Hevesen dobog a szíved, mikor elindul feléd és ahogy közeledik úgy múlik a varázs, valami nem oké, a nyakkendőjén idióta minta van, a lezsernek tűnő nadrág inkább lötyög rajta, az acélkék szemek inkább hideg kékek és kicsit bambának is tűnik, s mire odaér hozzád, pont semmilyen, egy a millióból, és te csak sajnálatot érzel, amiért szertefoszlott az álmod és amiért megszűnt ez az izgalmas érzés benned az idegen férfi iránt, sajnálod, hogy, amit aranynak hittél valójában csak bizsu.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 8.

Hoogie

2017. október 21.

Nagyon kellemes, nőcis az illata!Cseppet sem túlzás a hétköznapokra sem! Abszolút tartós! Sajnos még nem sikerült beszereznem és az ára is még visszatart a vásárlástól, de imádom, nekem ez az álomparfümöm! Kell! Kell! :)

Szerelmünk azóta is töretlen mióta először megpillantottam és megszagoltam a Marionnaud üzletben. Szenvedélyes vad buja érzéki laza nőies magabiztos erős valódi izgalmas könnyed szerelemre éhes olyan mint én abszolút hozzámvaló. Most vettem az első fizetésemből másodszorra és most 80 ml-es a választottam! Imádom! Nagyon érezni a ruháimon viszem magammal mindenhová a kis felhőcskémet őt vele együtt a táskámban! Nagyon nőies illat, elegáns, randira alkalomra való de szerintem napközben is viselhető hétköznapokra bár arra lehet hogy majd a másik parfümömet amit szintén most vettem a Missoni Missoni-t használom majd, mert az visszafogottabb letisztultabb tisztább illat. De mindkettőt ajánlom! Nem tudok egyikbe sem belekötni! Majd a Missoni-hoz is írok véleményt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 21.

Petrus89

2017. március 22.

Vakon rendeltem;de màsképp képzeltem el az illatjegyei alapján.Annyira nem tetszik;mint amennyibe került.50 ml -es eredeti;no...ról rendelt parfümöm eladó.2-szer fújtam belőle;akit érdekel;írjon;az árát megbeszéljük.
kerilog081017@gmail.com

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 22.

kerilog081017@gmail.com

kova

2017. január 11.

Csupa jókat olvastam erről a parfümről és emlékeztem, hogy tesztelgettem és tetszett, csak épp mindig mások voltak soron, ezért cseréltem egyet. Na és akkor jött a meglepetés. Lehet, hogy épp rossz időszakomban talált meg, de teljesen úgy éreztem, hogy Allure Sensuelle szeretne lenni, de ahhoz hasonlítva kislány még. Aztán eljött a karácsony, édesanyám Biagiotti Donna parfümjét kapta, és megéreztem ennek a bőrközeli illatát egy sokkal jobb és tartósabb kivitelben. Így aztán most épp ebből a két illatból tudnám összerakni, és külön-külön mindkettő jobban tetszik, mint ez. Egyébként kifinomult és tartós, de tényleg azt hiszem, hogy az én hibámból ez most nem jött össze közöttünk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 11.

angyalszív

2016. október 21.

Az első fújást követően az ijedtség ült ki az arcomra, nehezen bontakozik ki ugyanis a kavalkádból a "vezető" illat, de fél óra elteltével hasít a levegőben és még vonzóbbá teszi a viselőjét. Változik az idő, vele változom én is! :) Nem gondoltam, hogy egy ilyen jellegű illat ennyire fog tetszeni, de ez is megtörtént. Ráadásul hozzám nagyon-nagyon ragaszkodik, tusolás után is intenzíven éreztem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 21.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Geraniol, Cinnamal, Cinnamyl Alcohol, Benzyl Alcohol
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 14700
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)