Carolina Herrera

Ár:   29 990 Ft, 43 490 Ft és 56 290 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: force, az összetevőket feltöltötte: Szandi1018, Módosítva: 2023. június 4.

Ár:   29 990 Ft, 43 490 Ft és 56 290 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml
Lelőhely:   parfümériák

Illatcsalád: virágos, púderes

Fejjegy: olasz bergamott, mandarin, mandulaolaj

Szívjegy: ylang-ylang, rózsaolaj

Alapjegy: vanília, tonkabab

KERESEK!  Carolina Herrera Good Girl Blush, Good Girl
Ár: 123 , Eladó: Vavika02
Állapot: 20-30 ml, Helyszín: --, fizetés: --
10 ml frissen fújva Carolina Herrera Good Girl Blush
Ár: 5000 ft + packeta/foxpost , Eladó: scentriata
Állapot: 10 ml frissen fújva, Helyszín: Kaposvár, fizetés: Banki átutalást követően fox, packeta

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

rosa.love

2024. június 6.

Nem vagyok elájulva. Átlagos parfüm, olyan érzésem van h már ezerszer éreztem hasonlót.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2024. június 6.

Ashmatiii

2024. május 14.

A sima good girl a favorit évek óta, de amióta ezt megtaláltam, ez az új szerelem.
Kifinomult, elegáns illat, ami egész nap tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. május 14.

Kifinomult, elegáns illat, ami egész nap tart.

CsinCsilla

2024. április 17.

Glamour napok alkalmával lecsaptam egy 30 milis kiszerelésre. Az eleje púderesen indul, picit könnyedebb az anyaillatnàl, de leszàradàst követően az anyaillatot èrzem csak benne. Egyenlőre baràtkozunk, amennyire tetszett az üzletben, magamon annyira nem fogott meg az illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 17.

ansc

2024. április 4.

Nem vagyok egy nagy parfümszakértő de ezt az illatot elképesztően kellemesnek találom. Olyan finom nőies, kicsit édeskés, amit a mindennapokban szívesen viselek. Nem túl tolakodó illat.
A bőrömön nagyon tartós, este is még meg-meg csapja az orromat. :) Az aktuális kedvencem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 4.

Dr.Elizabet

2024. április 2.

Nagyon szeretem ezt a cipellőcskét. Kellemesen lágy, púderes és virágos illata van, de nem túl édes, viszont szexi és tartós, egész nap lehet diszkréten érezni az illatát. Tavaszra és nyárra is tökéletes választás, az üvege pedig csodaszép.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 2.

Shenzi

2024. február 9.

Nagyon kellemes, komfort illat, és ezért én annyira nem is tartom különlegesnek. Bár nem feltétlenül kell minden egyes parfümnek nagyot szólnia. Olyan illat ez, amit bárki, bármikor, bárhová tud viselni. Mint amikor karácsonyra vendégeket vársz, és a legtutibb, elcseszhetetlen receptedet főzöd, hogy a biztosra menj. A mínusz 1 csillag csakis azért, mert nem volt hűha érzésem. A tartóssága kiváló, csuklóra fújtam kb 18 órája, és még mindig itt motoszkál. Szeretem magamon, de egyelőre nem tudom, hogy beruházok-e rá. Az illat miatt akarom, vagy mindenáron kell egy ilyen magas sarkú?

Update:
Csak hazajött velem ez a kis gyönyörűség. Jártomban keltemben egyszer csak arra eszméltem, hogy potom pénzért dobják utánam a 30 ml-es kiszerelését. (Potom...mondom ezt úgy, hogy anno ötezernél többet nem adtam volna ki parfümre, most meg örülök, ha már találok 20 alatt...) Gondoltam, ez a karma. Csodálatos! Viszont vigyázni kell vele, az enyémnek legalábbis nem illeszkedik tökéletesen a kupakja, vagyis hát a sarka, ezért óvatosan kell vele bánni, ki ne törjön a kicsike sarka :D Az illat továbbra is csodás :)

Up2
Azt vettem észre, nem nagyon nyúlok érte, és ha rajtam van, egyszerűen nem szeretem. Nem viselem el magamon.
Fújósként végezte...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. február 9.

Update:

Up2
Fújósként végezte...

mannyer

2024. január 18.

Még nem vettem meg, de mindig fújok a csuklómra, amikor a Müllerben járok. Imádom! Szerelem ez a parfüm! Alig várom, hogy elfogyjon az a parfüm, amit jelenleg használok, akkor ilyet fogok venni. Rajtam nagyon tartós, még egy nap múlva is érzem, ruhán pedig több napig kitart.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. január 18.

dandelion97

2023. november 23.

Szerintem a legfinomabb cipőcske.🥰 Én nem érzem benne az anyaillatot, ezért is szeretem annyira. Kifújáskor egy prémium öblítőillathoz tudom hasonlítani, ami az idő múlásával válik egyre mélyebbé, édesebbé. Nagyon tartós, izgalmas, szexi illat, csodás üvegben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. november 23.

Vaslady

2023. október 21.

Szúrós, idegesítő, légfrissitő kellemetlen illat.
Csak papircsikon tesztelve, bőrön szerencsémre nem.
Nekem nem puderes, a puder illat nem itt kezdődik, nekem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. október 21.

Szúrós, idegesítő, légfrissitő kellemetlen illat.
Csak papircsikon tesztelve, bőrön szerencsémre nem.
Nekem nem puderes, a puder illat nem itt kezdődik, nekem.

klau810614

2023. augusztus 30.

Szerintem az egyik legfinomabb cipellőcske. Valentino Born in Roma illat világ rajtam amit szintén szeretek de ez sokkal finomabb,tartósabb . Az üvege egy csoda .Olyan hercegnős illat,kellemes ,lágy engem elvarázsolt meg is rendeltem a legnagyobb kiszerelésben 😍

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. augusztus 30.

Alkoholok: Alcohol Denat., Alcohol
Fényvédők: Benzyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Hydroxycitronellal, Limonene, Benzyl Salicylate, Linalool, Hexyl Cinnamal, Citral, Coumarin, Benzyl Benzoate, Benzyl Alcohol
Színezékek: CI 14700, Ci 60703
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

A kozmetikumokban gyakran használt piros színű színező anyag.