Carolina Herrera

Ár:   24 600 Ft és 31 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Notino-n 19 990 FT-55 540 FT-ért megnézem

A krémet feltöltötte: diesel22, az összetevőket feltöltötte: beder810, Módosítva: 2017. december 19.

Ár:   24 600 Ft és 31 000 Ft

Fej: kávé, mandula

Szív: arab jázmin, tubarózsa

Alap: kakaó, tonkabab

Ár: 19 990 FT-55 540 FT , Eladó: Notino
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Google Pay, Apple Pay, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel
Ár: 2000/3800 , Eladó: Abidel
Állapot: Frissen fújva , Helyszín: Szeged, fizetés: Személyes, posta, Foxpost
Ár: 4500 , Eladó: Fanni713
Állapot: 30ml/Képen látható mennyiség, Helyszín: Várpalota, fizetés: előreutalás

meaviolet

2022. április 27.

Inkább a hidegebb időben működik, de isteni finom elegáns, körbeölelős-belebújós illat, amit a pasik pl nagyon szoktak szeretni. :D Az egyik kedvencem lett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 27.

sztike

2022. április 25.

A nevéhez hű, ez bizony jókislány illat. Na de az összetevői? Rendkívül amatőr orrom van, mert én a világon semmit nem érzek ki az illatjegyekből. Kávé? Kakaó? Hol? Én vaníliát és fahéjat érzek, valamilyen édes gyümölccsel. Velem lehet a baj. Nem rossz illat egyébként, de ha már vanília-fahéj-gyümölcs, akkor inkább Boss Alive. Tartósságra közepes, ennyi pénzért lehetne jobb. Értem, miért közönségkedvenc, szerintem is nagyon kellemes, bújós, meleg illat, de nem egy csábításra feltalált nehézbombázó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 25.

Angel86

2022. április 21.

Nagy szerelem most nekem, eddig valahogy elkerült, pedig ha jól látom 6 éves a kicsike. Szóval nekem új, illetve láttam már persze, de csak most vettem meg belőle egy 80 ml-st. Édes, kakaós csoda. Dögös. Imádat. ❤️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 21.

mmartina97

2022. április 12.

Az üvege nagyon tetszik és az illat is. Különleges alkalmakkor szoktam használni. Rajtam tartós, nap végén is érzem az illatát.A ruhába viszont tényleg benne marad az illata

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 12.

BLili

2022. április 9.

Igazából ennek a megvásárlásával hiszek azoknak, akik azt mondják, hogy a bolti teszter más, mint amit meg lehet venni, mert sokkal intenzívebb, “jobb”, ami abban van.
A boltban papírra fújt minta napokig illatozott, fantasztikus illata volt. A csuklómon is legalább fél napig érződött és isteni illata volt. Majd megvettem és egyrészt más illat fogadott, leginkább büdösnek mondanám. És nagyon nem tartós, igazából rövid idő elteltével nem is érződik, a ruháimon viszont egy rossz pacsuli szag érződik. Nem igazán értem ezt a változást/különbséget.
Az üvege szerintem nagyon jó ötlet volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 9.

Az üvege szerintem nagyon jó ötlet volt.

andita11

2022. április 8.

Bár a reklám és a külső nekem abszolút nem jön be, maga az illat megfogott és szerelem lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 8.

k001

2022. március 31.

Ez se az én illatom lesz. Meghatározhatatlan mű szag az elejétől a végig. Nagyon tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 31.

Kremcica

2022. február 5.

2022. Január
Visszatértem hozzá egy minta erejéig, csak a nosztalgia kedvéért. Valahogy elmúlt a varázsa. Egyrészt elcsépelt lett, másrészt biztos változott az ízlésem de most már érzem benne a hajlakkos, borotvahabos jegyet amit eddig nem. Továbbra is tartós és elképesztően drága.

2018. December
Kész, oda vagyok érte ezen nincs mit ragozni. Mióta bejött a hideg idő csak ez van rajtam és isteni. Két fújással is kb 8 órát simán bír a bőrömön. Ez A téli illatom. Rajtam semmi hajlakk, csak kakaós tubarózsa.

2017. Október
Még mindig kedvenc, bár már nem a N1 parfümöm. Már várom az igazi hideg időt tavaly akkor muzsikált a legjobban. Mostani orromnak egyre inkább maszkulinnak érzem mint édesnek.

2016. December, update
A fenti leírásból hiányzik hogy lehet kapni 30 ml-es kiszerelésben is (ami nem olyan otromba mint az 50 ill 80 ml-es bár a 30-esnek a sarka a kupakja ami az enyémnél gyakran lejön, elbírna egy mágneses rögzítést). 30 ml kiszerelésben egészen táskabarát és ellenben a nagyobb üvegekkel ennek más a szórófeje. A nagyobb kiszerelésnél csak simán nyomni kellett a tetején, ennél le kell venni a sarok részt és alatta van a hagyományos szóró fej. A doboza pedig csodás, nem szimpla papír hanem az a bevont szőrös fajta puha, minőségi. Az illat rajtam egy napot kibírt 1 fújással, múltkor mikor próbáltam egy hét után is érezni lehetett a kabátomon, sálamon.

Hétvégén szétfújkáltam az összes neves illatot a Müllerben. Miután sok negatívot hallottam erről a parfümről így gondoltam megszaglászom és én is elkönyvelem magamban hogy tetszik e. És most mint mindig bebizonyosodott hogy a szaglás és ízlés szubjektív. Elsőre édeskés virágillat jött meg, majd pár órával később a füstös vonalat is kiéreztem. Fura, mert nem igazán szeretem a füstös vagy kakaós illatokat de ez nagyon finom. Tényleg kettős az illat. Az üvege különleges, nem tudom eldönteni tetszik e vagy giccses. Napok óta a sálamat még a kabátomat szagolgatom... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 5.

2022. Január

2018. December

2017. Október

2016. December, update

DoriSztmhly

2022. február 5.

Egyszerűen imádom! Már a második üveggel használom, és nem tudom megunni. Édeskés, de közben van benne valami misztikum, azt hiszem kimondhatom, hogy ez életem parfümje. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 5.

Ily79

2022. február 2.

Imádom. Ahogy befújtam magam vele ,éreztem ,hogy ez az én illatom. Bár a Chanel Coco Mademoiselle még mindig az etalon számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 2.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzyl Salicylate, Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Hydroxycitronellal, Benzyl Salicylate, Coumarin, Benzyl Benzoate, Limonene, Geraniol, Citronellol, Isoeugenol, Hexyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Citral
Színezékek: CI 60730
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.