Carolina Herrera

Ár:   24 600 Ft és 31 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Notino-n 19 990 FT-55 540 FT-ért megnézem

A krémet feltöltötte: diesel22, az összetevőket feltöltötte: beder810, Módosítva: 2017. december 19.

Ár:   24 600 Ft és 31 000 Ft

Fej: kávé, mandula

Szív: arab jázmin, tubarózsa

Alap: kakaó, tonkabab

Ár: 19 990 FT-55 540 FT , Eladó: Notino
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Google Pay, Apple Pay, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel
Fújós 🌸 Carolina Herrera Good Girl EDP
Ár: 2500 / 4500 ft , Eladó: Csokri
Állapot: 5/10 ml Frissen fújt az eredeti parfümömből üveg parfümszóróba , Helyszín: Budapest alkalmanként Debrecen , fizetés: Személyesen posta foxpost packeta
Ár: 5 ml/2500,- 10 ml/4500,- , Eladó: Livi555
Állapot: Frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: Postán maradó, packeta, foxpost

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Emelie

2024. június 21.

Anno nagyon sokat használtam, télen még mindig van, hogy elcsábulok.. Sokan írták már előttem: tömeg lett. Sajnos vagy nem sajnos, ez tényleg egy népszerű parfüm lett, és habár másokon tényleg kicsit mindig másabb, eléggé felismerhető ez a jellegzetes illat. Nem érzem magaménak, emellett pedig úgy érzem sokan mások sem. Sok parfümöt használtam már és szagoltam, kevés parfümről gondoltam ilyesmit, de ezt a parfümöt "viselni" kell! Viselni, büszke nőként. Függetlenséget sugároz és valami brutális erőt képvisel.. nem hétköznapi illat, nem hétköznapi embereknek.

Egyébként a parfüm nagyon tartós, és mindenkinek megér 1 próbát, viszont - ahogy írták már előttem - nyáron max. estére tudom elképzelni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. június 21.

Veronika111

2024. június 5.

Nem érdekel engem, hogy mennyire tömeg vagy mennyire nem az. Ez egy csoda! Imádom az üvegét, az illatát és a bókokat is amit erre az illatra kapok. Örök szerelem!❤️

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. június 5.

Nika24

2024. május 30.

Egyik kedvenc parfümöm lett, nagyon tartós rajtam az illata 🥰

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. május 30.

Egyik kedvenc parfümöm lett, nagyon tartós rajtam az illata 🥰

Homolyaaaaa

Korcsoport: < 18
2024. április 21.

Duglasban illatoltam számomra nem különleges egyszerű gyöngyvirág illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2024. április 21.

Duglasban illatoltam számomra nem különleges egyszerű gyöngyvirág illat.

_lilmoncs

2024. április 2.

Szerintem ez az egyk legjobb illat ami az utobbi evekben kijott. Sajnalom hogy ennyire tucat lett mert ez vesz el belole de minden mas tenyezot nezve 10/10. Uveg, illat,tartossaga is tokeletes :) Nem mondom hogy nappalra nem tudom elkepzelni de inkabb egy borszoknyas vagy szexi szetthez valasztanam. Tipikusan olyan hogy buli elott magamra fujnam :D olyan new yorki est feelingje van. Nagyon ritkan hasznalom de mindig lenyugoz , egyertelmuen 5csillagos

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 2.

K.Nelli

2024. március 24.

Egy jó ideje már nem használtam, kicsit ráuntam de most a napokban voltam parfümériában , ismét megakadt rajta a szemem és visszatért a régi érzés, ezt újra kell használnom. Időnként visszatérek ehhez a parfumhöz is. Tartós , jó illat!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 24.

Hannabelle

2024. március 23.

Évek óta óriási kedvencem, egy igazi ikonikus parfüm, nemcsak az illata miatt, ami egyszerre édes és kesernyésen fűszeres, de a tégelye miatt is. Mindenképpen 30 + korosztálynak javasolnám, mert ez egy érett, elegáns nő illata, fiatalabbakhoz, bohém csajokhoz a rózsaszín Blush változat jobban illik szerintem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 23.

hippiesaur

2024. március 10.

Karácsony után leptem meg magam ezzel egy nagyobb leértékelés alkalmával. Korábban megvolt már a Légere verzió, amit nagyon szeretek, de ez is ugyanakkora szerelem lett. Rajtam ez ilyen bújós, krémes édesség, egyszerűen gyönyörűnek érzem magamat, ha ezt viselem. Nálam csillagos 5.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 10.

BD77

2024. február 7.

Nagyon szeretem. A legtöbb dicséretet erre kaptam eddig, a környezetem is szereti rajtam... A csomagolása nem az én világom, de annyi baj legyen :D Mostmár megtartom inkább alkalmakra, nem locsolom minden nap, de mikor megérzem mindig hozza azt az érzést, hogy na igen, ez az én illatom. Sajnos igaz, hogy elkezdte magát tucatillattá nőni, de ettől még nekem az egyik, ha nem A kedvenc parfümöm. Sokszor 5 csillag jár neki tőlem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 7.

n.g

2024. január 31.

Ez az ultimate sexy illatom. Férfiaktól mindig pozitív megjegyzéseket kapok mikor ez rajtam van. Nekem magamon egy különleges illat és máson sosem ilyennek érzem, ezért nem mondanám tömeg illatnak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 31.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzyl Salicylate, Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Hydroxycitronellal, Benzyl Salicylate, Coumarin, Benzyl Benzoate, Limonene, Geraniol, Citronellol, Isoeugenol, Hexyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Citral
Színezékek: Acid Violet 43
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Szintetikus lila festékanyag. Az EWG adatai szerint a bőrre káros, allergizáló hatással lehet. Az összetevőleg elsősorban hajápolási termékekben találkozhatunk.