Carolina Herrera

Ár:   24 600 Ft és 31 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: diesel22, az összetevőket feltöltötte: beder810, Módosítva: 2017. december 19.

Ár:   24 600 Ft és 31 000 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 80 ml
Lelőhely:   parfümériák

Megjelenés éve: 2016

Fej: kávé, mandula

Szív: arab jázmin, tubarózsa

Alap: kakaó, tonkabab

Ár: 1800/5ml 3300/10ml + posta , Eladó: BTimi81
Állapot: üveg fújósban, Helyszín: Alsónémedi, fizetés: átutalás után postán maradó levélben
Ár: 500 Ft + postaköltség , Eladó: Verona5
Állapot: gyári minta egy fújás hiánnyal, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: banki utalás után postán maradóra

DxCSiOadP

2021. február 19.

Számomra ez egy nagyon szexi illat. Tartós, izgalmas, imádom magamon érezni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 19.

Számomra ez egy nagyon szexi illat. Tartós, izgalmas, imádom magamon érezni.

Zsankaa

2021. február 16.

Ajándékban kaptam, ezelőtt nem nagyon figyeltem, de ez az egyik legjobb parfüm amit valaha használtam. Egy-egy fújással nagyon kellemes, visszafogottabb, nem émelyítő illatot kapok, amit sokan dicsértek is. Mindenképpen újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 16.

Colette221

2021. január 23.

Nem olyan rég birtokomba került egy üveges maradék, amit egy kedves krémmániásnak köszönhetek. Nekem az üvege egyáltalán nem tetszik, bénának tartom, de az illat amit magában rejt... isteni. Édes , intenzív, amikor először magamra fújtam, többen is megdicsérték a munkahelyemen. A mennyiségre nagyon vizsgázni kell, egy kisebb fújás bőven elég belőle és egész nap illatozik az ember. Nem véletlenül szeretik olyan sokan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 23.

Verona5

2021. január 23.

Erősen rózsaszín "púderes" tubarózsa, tömény édességgel. Fényévnyi messze van a szexi illattól, de látom, hogy az ifjúságnak bejövős. Negyed óráig bírtam az egy puffot, aztán elémelyedtem tőle, szóval ment a csap alá. A külcsín meg..., akkor inkább az illat maga, de így sem kellene.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 23.

evelin_1220

2021. január 11.

Megint egy elcsépelt illat, ami mégis az egyik kedvencem. :D A Black Opiumot cserélte nálam, úgy néz ki a kávés illatok abszolút vonzanak. Nagyon megosztó, a külseje miatt kezdődött a hype szerintem, aztán vagy valakinek a kedvence lett, vagy irtózott tőle. Nem sablonos illat, kifejezetten erős, alkalmi parfüm. Inkább a hideg hónapokban veszem elő, még így sem tudok ráunni, hogy már ennyien használják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 11.

angyalka1225

2020. december 30.

Nahát, még nem véleményeztem? :- o Pedig megjelenése után nem sokkal vettem. Szerelembe is estem vele egyből, nem csak amiatt, amilyen jól szerepel a bőrömön (=illik hozzám), de a tartóssága miatt is. És asszem ez volt az egyetlen parfümöm eddig (a sokból), ami után érdeklődtek, hogy mit használok, mert nagyon jó. Bár a többit kb. addig éreztem, ameddig kifújtam, esetleg még a ruhámon, ha nagyon akartam. (Pedig volt már minden high endtől high streetig) És "ő" volt az első, amit naponta fújkáltam, ennek ellenére is kellett pár év, hogy kicsit megunjam és háttérbe tolja egy új "szerelem".
Az egyetlen dolog, ami miatt nem kap 5 csillagot, hogy az ára ellenére baromi idegesítő, hogy mindig leesik a cipősarok. Emiatt ha vittem is valahova, csak dobozában (bár amúgy is vigyázok a "kincseimre"), olyankor meg a legóvatosabb visszahelyezésnél is mire eléri a doboz alját, le is esett a sarok. Ez elég gagyi azért. Mivel nem vagyok az a "naponta fél üveggel magamra fújós"-típus, a legkisebb kiszerelést birtoklom már másodszor, a nagyobbat már lehet, hogy masszívabbra csinálták.🤷‍♀️

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 30.

kicsitbator

2020. december 21.

Számomra ez egy tökéletes ötcsillagos parfüm. Néha félreteszem egy időre, és mikor újra előveszem, teljes meglepetés. Ma is ez történt. El is határoztam, hogy írok róla véleményt. Szóval nagyon eltalálták. Sem nem túl erős, sem nem halovány. Édes, de nem émelyítő, van benne valami zöld, és egy kis fűszeresség is. Az ember azt gondolná, hogy már nem nagyon tudnak újat kitalálni, minden hasonlít valamihez, de ez az illat más, újszerű, friss, 21. századi és modern.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 21.

Dottir

2020. december 9.

Jééé, ez jó! Harmadik napja tengődöm egy mintán, és nagyon szeretem magamon. Egyszer talán megszaglásztam a végtelenül ízléstelen üvegéből, és nem igazán keltette fel a vadászösztönt. Most egy vásárláshoz kaptam ajándékba a mintát, és home office-ban, kockázatmentesen felfújtam. Kellemes, nőies, vonzó, bujós, ezek a jelzők jutnak eszembe róla. A koncepció érdekelne, miért jókislány, és miért a pornó-tűsarkú? Finoman elkevert kis mágikum, narancsvirág, jázmin, kakaó, vanília, hála égnek rajtam a tonka csendben van. Az első napon a Lush Charity Potját kentem zuhanyzás után, erre küldtem rá a GG-t, és együtt nagyon szofisztikáltak voltunk ám. Charity Pot nélkül is szép és finom, szerintem teljes üveg lesz ebből.:))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 9.

vikii_kk

2020. november 28.

Amikor először megvettem, úgy kezeltem, hogy ez az ünnepi parfüm, nem vittem magammal a kollégiumba sem, csak egyszer fújtam a kabátomra...EGY HÉTIG RAJTA VOLT!!! Esküszöm, olyan illat áradt a kabátból, mintha percenként befújtam volna vele! Alig hittem el, hogy úgy érzem folyamatosan a szobában, hogy egyszer sem volt nálam! Annyira tartós, hogy hihetetlen!
Az illata nagyon nagyon jó, kellemes de én ennél kicsit erősebb, merészebb illatot kerestem. Nagyon szeretem, még mindig van belőle, és biztos, fogok még valamikor venni egy újabb üveggel, ha a jelenlegiek elfogynak. Mert nőies, kifinomult, s bár én a markánsabbakat szeretem, néha jó érzés ilyet is érezni magamon! Ha lehetne, tovább pontoznám ötnél!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 28.

Vaslady

2020. november 4.

Egy ennyire új parfümnél,meglepően sok vélemény.
Nálunk a Fann parfümériában,csak most lett kapható,viszont a Marionaudban már augusztus középén is beszerezhető volt.
Úgy vagyok a Carolina parfümökkel,mint Ninácskával,nem kaptam tőlük maradandó élményt.
Eddig.
Augusztusban,a marionaudban a kedves kis eladó lány,őt ajánlva,kedvesen rám is fújta.
Még időm se volt tiltakozni,ott volt a csuklómon.
Egyszerúen nem tudom ezt hova tenni,de folyamatosan azt tapasztalom,hogy ezek a kis "virágszálak",a maguk alig 20 évével,nekem bármikor és bárhol,bármelyik parfümériában,a cukros-édes illatokat kinálják,
Értem én,hogy ez a trend,hovatovább nem csak télen,mert az utobbi időben,rengeteg "cukros nénivel" találkozom a 30 vagy 35 fokban is,az utcán,nem is értem,hogy birják elviselni magukon!
Nekem sok! Sokk!
Néha még,NŐ! létemre is utánnuk fordulok,hogy most ez komoly?
Tényleg csak ezt a vonalat ismeritek?
Télen és nyáron is?
Az eladó lánykáknak....
sajnos még csak eszükbe sem jut,valami jó kis friss,vagy gyümis vagy fás-pézsmás illatot ajánlani....nem értem miért.
Belőlem sem néznek ki többet?
Na vegye ez is meg a trendi cukros mézet?
Tényleg?
Sohasem voltam az a tipusú nő,aki textilben illetve parfümben követi a legujabb trendet.
Csak mert az a divat,azt fújom én is,mint egyesek....és nem is gondolkodnak tovább.
Na jó,mivel még csak délelőtt volt,amikor megkaptam a parfüm adagot,igy egész nap hurcolásztam magammal a bevásárlóközpontban,mignem úgy döntöttem,le kell mosnom mert nem birom tovább.
Ennyi,Ő egy téli parfüm,és én szeretem az erős illatokat,de nem birtam.
Tartós,extrán,az már biztos.
Kaptam belőle is mintát,amit azóta elő sem vettem a fiókból,hidegebb időre tartogattam.
Ma esős idő,le is hűlt a levegő,gondoltam jöhet a próba.
De még ez sem jó,kivánja a minuszokat,és én biztos vagyok benne,hogy télen nagyon szépen muzsikál.
Maga az üveg érdekes darab,különleges...
A neve JÓ LÁNY....
nekem a parfümről éppen az ellentéte ugrik be.
Egy csábitó rosszlány,sexy ruhában magassarkú hosszú szárú csizmában,a haja kiengedve hullik a vállára,arca kipirulva a hidegtől,és a férfiak megfordulnak utánna az utcán.
Jó kislány?
Ugyan már?
Ez a parfüm túl ütős ahhoz,most képzeljétek el a Bad girl feliratot az üvegen,nem jobban hangzik?
Ez nem a jó kislányok illata,nem is visszafogott szerény kis csillagoké.
És nem is lányoké...
Nőké asszonyoké
Nem farmerhoz való viselet,sőt én inkább alkalminak mondanám.
Bálba,esküvőre,táncos összejövetelre.....télen.
Nem tudom mennyire lesz kedvencem,meg kell vele várnom a hideg időt....
Egyébként kakaós-kávés rajtam,bár lehetne kissé fanyarabb....
Update :magamra fújtam ma a mintát, és egy idegesítő szúrós bosszantó, mossam már le illatot kaptam. Nővéremtől kaptam meg az utánzatát (prouvé 57)ugyanilyen idegesítő szúrós nehéz lemoshatatlan... Nem fogom elhasználni, de a mintát sem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 4.

Egy ennyire új parfümnél,meglepően sok vélemény.
Eddig.
Még időm se volt tiltakozni,ott volt a csuklómon.
Nekem sok! Sokk!
Néha még,NŐ! létemre is utánnuk fordulok,hogy most ez komoly?
Tényleg csak ezt a vonalat ismeritek?
Télen és nyáron is?
Az eladó lánykáknak....
Belőlem sem néznek ki többet?
Na vegye ez is meg a trendi cukros mézet?
Tényleg?
Ennyi,Ő egy téli parfüm,és én szeretem az erős illatokat,de nem birtam.
Tartós,extrán,az már biztos.
Ma esős idő,le is hűlt a levegő,gondoltam jöhet a próba.
Maga az üveg érdekes darab,különleges...
A neve JÓ LÁNY....
nekem a parfümről éppen az ellentéte ugrik be.
Jó kislány?
Ugyan már?
Ez nem a jó kislányok illata,nem is visszafogott szerény kis csillagoké.
És nem is lányoké...
Nőké asszonyoké
Nem farmerhoz való viselet,sőt én inkább alkalminak mondanám.
Bálba,esküvőre,táncos összejövetelre.....télen.
Nem tudom mennyire lesz kedvencem,meg kell vele várnom a hideg időt....
Egyébként kakaós-kávés rajtam,bár lehetne kissé fanyarabb....

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Hydroxycitronellal, Benzyl Salicylate, Coumarin, Benzyl Benzoate, Limonene, Geraniol, Citronellol, Isoeugenol, Hexyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Citral
Színezékek: CI 60730
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.