Carolina Herrera

Ár:   24 600 Ft és 31 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: diesel22, az összetevőket feltöltötte: beder810, Módosítva: 2017. december 19.

Ár:   24 600 Ft és 31 000 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 80 ml
Lelőhely:   parfümériák

Megjelenés éve: 2016

Fej: kávé, mandula

Szív: arab jázmin, tubarózsa

Alap: kakaó, tonkabab

Dekoratív üvegeket gyűjtök :)!
Ár: - , Eladó: kolozsve
Állapot: -, Helyszín: -, fizetés: Megbeszéljük :)
Ár: Csere , Eladó: Bubuka23
Állapot: Használt, Helyszín: Pápa, fizetés: Postával küldöm

Evi0924

2020. július 11.

Szerelem első szaglásra. Abszolút nőies és lágy, de mégis érezni benne az erőt. Nagyon tartós (bár ezért az árért el is várható), elég egy kevés is belőle. Szerintem minden korosztálynak megfelelő lehet, mert nem túl komoly/mély illat, de nemis egy cukros, rózsaszín felhő. Kb. fél úton helyezkedik el a kettő között és így egy fiatalos, de mégis kicsit elegánsabb illatnak tartom. Az üveg egyszerűen csodaszép és hűen tükrözi ami benne van. Többek véleményét is kikértem a megvásárlása előtt és mindenki határozottan igent mondott az illatra, szóval nem csak engem nyert meg magának azonnal ez a parfüm.
Update: hosszútávon viselve kicsit soknak éreztem, ezért kipróbáltam a Légère változatát, ami egy sokkal lágyabb és számomra viselhetőbb illat. Szóval most az lett a kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 11.

Malti

2020. július 1.

Tipikus dög 😀tudni kell viselni... Magabiztosságot sugároz. Imádom

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 1.

Tipikus dög 😀tudni kell viselni... Magabiztosságot sugároz. Imádom

Szandi199696

2020. június 20.

Én egyszerűen imádom!
Tavaly ősszel vettem magamnak testápolóval együtt, és azóta is a legkedvencebb parfümöm! Rajtam nagyon tartós is, és az illata is nagyon dög! Többen is dicsérték már rajtam.
A parfüm maga pedig egy nagyon jó dekoráció is.
Ez az egyik olyan parfüm, ami ha elfogy, tuti újra veszem, pedig imádok új illatokat kipróbálni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 20.

Én egyszerűen imádom!
A parfüm maga pedig egy nagyon jó dekoráció is.

evipapp1990

2020. május 21.

Dög ez a parfüm, a párom megőrül érte (értem) ha rajtam van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 21.

Dög ez a parfüm, a párom megőrül érte (értem) ha rajtam van.

ferenczinikol25

2020. május 7.

Volt szerencsém egy facebookos nyereményjáték keretén belül megnyerni őt és a tusológélt. Magamnak biztos hogy soha nem vettem volna meg mert eszméletlen drága. Viszont már az első fújásnál levett a lábamról 😍 alapból parfüm mániás vagyok, eddig a Police volt a nagy kedvenc de most.. most CH lett számomra a nagy ő ☺️ igaz hogy csak különleges alkalmakkor használom de annyira tartós hogy elég csak egy minimálisat fújni viszont azt még fürdés után is érezni ☺️ Ha lehetne, akkor akár 10 csillagot is adnék neki 😅

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 7.

Beatrix23

2020. április 17.

Tobb, mint egy eve meg van. Szuletesnapomra kaptam edesanyamtol. A legjobb dontesem, hogy ezt valasztottam. Az illata csodalatos, eros, noies. Egesz nap tart. Hiaba furdok.. meg utana is erzem magamon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 17.

rosa.love

2020. március 2.

Update: 2 eve megvan a 30ml kiszereles, es a fele se fogyott el. Pedig szep illat.
Amit nem szeretek benne, hogy szamomra iszonyu eros. Ha felfujom, konkretan a nadragom övreszehez szoktam, hogy minel tavolabb legyen az orromtol, ne kapjak fejfajast tole. Amikor a pulcsimra fujom, a 10. mosas utan is benne marad. Ha a nyakamra, csuklomra teszek belole, egy orarol orara erosodo illatbombát kapok, amit sem en, sem pedig a kornyezetem nem tud elviselni.
Lepontozni nincs szivem, de sajnos nem nekem valo..

Regebbi velemenyem:karacsonyra kaptam 30ml uveggel. Ez a kisebb uveg nagyon kezre esik es nem olyan bumszli mint a nagyobb kiszerelesek.
Az illat tiszta La Prairie Midnight Rain, kicsit vidamabb, edesebb verzioban! Ez azert erdekes, mert az illatjegyeik kozott szinte semmi egyezes sincs..de a midnight raint sokaig hasznaltam,jol ismerem, es komolyan mondom, hogy szinte ugyanaz az illat...
Rogton megszerettem, regota nem tetszett ennyire illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. március 2.

Lepontozni nincs szivem, de sajnos nem nekem valo..

Rogton megszerettem, regota nem tetszett ennyire illat.

Alsace

2020. február 28.

Nekem először egy utánzat parfüm volt meg, az hozta meg a kedvet az eredeti megillatolásához. Természetesen ég és föld a kettő. Nagyon szeretem ezt az illatot, valóban nagyon nőies, de rajtam valahogy mégsem olyan kellemes mint a papírcsíkon. A kellemes "édessége" eltűnik és egy enyhén fanyar rózsa illattá alakul. Nem utálom, de nem is feltétlen szerelem, újra biztosan nem venném, emiatt 4 csillag csak, (számomra) nem lett csodaszer. Ellenben egészen tartós, ez mindenképp a javára van :) Szép, elegáns parfüm, csak szerintem nem nekem való, örülök, hogy végül a kisebb kiszerelést vettem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 28.

Domini26

2020. február 27.

Igen és Igen! Engem már az első pillanatban levett a lábamról. Sokáig gondolkoztam, hogy mire hasonlít... Nekem a fehér D#esel férfi változatára! Szeretem, hangulatfüggő nálam. Viszont amikor megjelent a tesója, a Légére, az picit finomabb, lágyabb vonalat képvisel így letaszította a trónról. Ettől függetlenül 5*,tartóssága hibátlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 27.

palibogi

2020. február 1.

nagyon jó az illata, de nekem egy picikét túl erős. Azon felül viszont imádom, hibátlan

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 1.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Hydroxycitronellal, Benzyl Salicylate, Coumarin, Benzyl Benzoate, Limonene, Geraniol, Citronellol, Isoeugenol, Hexyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Citral
Színezékek: CI 60730
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.