Carolina Herrera

Ár:   24 600 Ft és 31 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: diesel22, az összetevőket feltöltötte: beder810, Módosítva: 2017. december 19.

Ár:   24 600 Ft és 31 000 Ft

Szív: arab jázmin, tubarózsa

Alap: kakaó, tonkabab

Carolina Herrera Good Girl EDP 50 ml
Ár: 17500 , Eladó: cubalibre91
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, 3. kerület, fizetés: Személyes átvétel esetén KP, vagy postázás banki előre utalás esetén
Ár: 18000 Ft , Eladó: rozal
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Miskolc/Budapest megoldható, fizetés: Személyes átvétel lehetséges
Dici

2019. november 19.

Megosztó illat, de nekem nagyon bejön. A határozott vonzó nő illata. Pasimágnes, mindenhol kérdezik mi ez. Az üvege viszont giccs. Eddig mindig üveg alapján választottam parfümöket, aminek az üvege jó volt, csak azt szaglásztam. Az üveg alapján ez ott rohadna a polcokon, szerencsére ajánlották, ezért beadtam a derekam. És de jól tettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 19.

floracska6

2019. november 18.

Nekem felejthető illat, nem csak mert átlagos hanem mert hipp-hopp elillan

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 18.

Nekem felejthető illat, nem csak mert átlagos hanem mert hipp-hopp elillan

Virvatuli

2019. november 14.

Elnézést mindenkitől, aki szereti, nekem nagyon nem jött be ez az illatvilág. Agresszívnek, már-már orrfacsarónak érzem, hiányzik belőle a finomság. Szerencsére csak mintám volt belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 14.

Aurora1006

2019. november 14.

Jelenleg a toplistám élén áll!Második éve a téli parfümöm!Hatósugara megfelelő,tartóssága 8óra minimum.Sejtelmes,szexi illat,ami azt sugallja a nőről hogy elérhetetlen,de mégis csábító!Egy igazi Dög,a szó jó értelmében! Nekem a cipőcske is kifejezetten tetszik,szerintem illik a beltartalomhoz!Nem tudja viselni akárki,éppen ezért nehézbombázó,kell mellé a megfelelő temperamentum!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 14.

Katerinna

2019. november 2.

Nagyon szeretem az illatát. Semmi különös dolgot nem vált ki, egyszerű de nagyszerű. Nyáron is bátran “viseltem” nekem nem volt túl tömény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 2.

Lenaszandra

2019. október 30.

Én egy éve belefutottam,mert ajánlották és nagyon nem tetszett. Tolakodó tucatnak éreztem elsőre, és nem értettem a hypeot,főleg a számomra nagyon nem tetsző nevetséges üveg miatt is. Pár napja Douglasban jártam és kérdeztem a kedves eladót,hogy Ő mit ajánlana télre,miután elmondtam mit NEM szeretnék illatjegyekben. 6 illatot ajánlott és köztük volt ez.Egy nap szagolgatás után végre megtaláltam a téli illatom! Tudom,hogy baromi sokan használják és tucat meg ilyesmi,de úgy érzem már megengedhetem magamnak,hogy ne foglakozzak mások véleményével és ez az illat nekem nagyon nagyon nagyon tetszik! Ami eszembe jut róla az a végtelen magabiztos nőiesség és vidámság. Az extra száraz bőrömön óráról órára úgy változik.hogy illatszerelem lett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 30.

Jujuci

2019. október 30.

Tényleg csodálkozom, hogy ennyi embernek tetszik. Ajándékba kaptam, magamtól biztosan nem vettem volna meg ezt a parfümöt. Nekem olyan semmilyen illat, egyáltalán nem tudok vele azonosulni, semmi különleges nincsen benne. Egyáltalán nem kelti bennem a nőcis érzést. Az üvege meg hááát.... értem, hogy mit szerettek volna elérni, de véleményem szerint ez egyáltalán nem sikerült.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 30.

Bridddzs

2019. október 29.

A párom ezt a parfümöt szereti rajtam a legjobban. :) Kicsit vadabb illatnak tartom, de különleges alkalmakra és este nagyon megállja a helyét. Na jó... sokszor csak úgy is felteszem. :) Mégsem mondanám, hogy ez a legjobb illat amit próbáltam. Nem is tudom... még keresem az igazit. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 29.

DrAgika

2019. október 29.

5 csillag! Imádom, imádom, imádom! Minden reggelem jól indul, amikor ezzel fújom be magam. Megérzem az illatát és jó kedvre derülök! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 29.

Ferita

2019. október 27.

2016 08.19.:A kakaó miatt tetszik ez az illat :-) Télen a mínuszokban ütős lehet. Erőteljes,tartós azt hiszem KELL :-)

Up.: 2016-ban,mint sokaknak nekem is hozott a Jézuska egyet. A napokban egy mintát fújtam magamra és rájöttem,hogy én ezt még mindig mennyire szeretem. A férjemnek az elsőszámú kedvence. Nem érdekel,hogy tucat! Idén újra őt akarom karácsonyra! 🙂
Ez a negyedik illat a régebben használtaim közül,ami visszatér az életembe...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 27.

Ez a negyedik illat a régebben használtaim közül,ami visszatér az életembe...

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Hydroxycitronellal, Benzyl Salicylate, Coumarin, Benzyl Benzoate, Limonene, Geraniol, Citronellol, Isoeugenol, Hexyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Citral
Színezékek: CI 60730
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol