Carolina Herrera

Ár:   17 800 Ft, 26 000 Ft és 34 300 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Luna1024, az összetevőket feltöltötte: silence, Módosítva: 2019. január 9.

Ár:   17 800 Ft, 26 000 Ft és 34 300 Ft

Szívjegyek: jázmin, tubarózsa

Alapjegyek: tonkabab, szantálfa

Fújós! Carolina Herrera Good Girl Légère EDP
Ár: 5ml/2500 +pk , Eladó: Sziszilady
Állapot: Frissen fújva saját parfümömből , Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: Leírásban
Ár: 2200 Ft , Eladó: TallodiZsofi
Állapot: 5 ml, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel, posta előre utalással

Bridge29

2021. október 22.

Brutál édes illat, nem is tudom mihez hasonlítani. Az összetevőket olvasva sem tudom eldönteni mitől ilyen édes. Talán a tubarozsatol nekem egy kis rágógumi feelingje van szantálos alapon. Nem rossz illat, de nekem az anyaillat jobban tetszik. Hűvösebb időkre ajánlom. Nyáron megfulladnék tőle. Tartóssága rajtam közepes kicsit gyengébb mint az anyaillat. Kis fiatal tiniknek tudom elképzelni. Nem komoly nem mély és bohó illat, amolyan bulizós magassarkús, de nem elegáns. Szirup ez jut a leszáradasa után az eszembe róla.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 22.

hippiesaur

2021. augusztus 19.

Még csak próbálkozásaim voltak vele, de már fix, hogy karácsonyra ezt kérem ajándékba a páromtól. Hihetetlenül tartós illat, fürdés után még másnap is érzem a csuklómon, úgyhogy ez már meggyőzött. Imádom az édes illatokat, rajtam ez kifejezetten édes, de vannak benne virágos jegyek, amitől nem tömény cukorka hanem inkább friss-édes illatú. Már vagy 5x fújtam magamra a testert a drogériában, minden alkalommal az lett a vége, hogy egész nap a csuklómat szagolgattam, és csak úgy olvadoztam, hogy mennyire imádom. A sima Good Girl egyáltalán nem jött be, ez sokkal közelebb áll hozzám. Az üvege pedig hát varázslatos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 19.

nuszy92

2021. július 31.

Az anyaillatot is kedvelem, de ez sokkal jobb. :) Érzem benne a classicot, kicsit édesebb, viszont puhább, selymesebb, engem megvett kilóra... a kedvenc parfümömet is lekörözte (Lancome la vie est belle), sokkal szexisebbnek, nőiesebbnek gondolom. :) Szerintem meleg időben is kellemes, most próbáltam ki magamon először, vásároltam egy kis fújóst belőle, hát huh, 2 órája ismerkedünk, csodálatos illat. Nincs benne számomra semmi zavaró, és remélhetőleg az anyaillathoz hasonlóan Ő is tartós lesz rajtam. :) Öt csillagot adok neki egyelőre.

Update: Továbbra is imádom, piszok tartós, a meleget is jól bírja, de mint az anyaillatnak neki is legjobban a hűvös idő passzol. :) Apropó, télre az anyaillatot is megveszem, tavaly télen utánam fordultak a boltban 1! fújás volt csak rajtam, hogy mi ez a finom illat... :) Tucat, nem tucat, isteni finom és pasimágnes, főleg a legere... 10 csillagot adnék, de sajnos nem tudok, így marad az 5. :P

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 31.

timocka01

2021. július 18.

Imádom a Carolina Herrera illatokat. Kifinomultam, mint a sima Good Girl. Tartós és nőies illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 18.

Alexandra_28

2021. március 23.

Imádom! ❤️ nekem az anyaillat nem igazán jön be, ennek a változatnak viszont iszonyat jó illata van. Ennyi pénzért lehetne kicsit tartósabb is, de én így is elégedett vagyok vele. Ha valami programom van, ezt használom, a mindennapokra sajnálom elfújkálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 23.

Lina6

2021. február 14.

Rajtam nem igazan műkodik.
Se nem tartos...
Jellegtelen nekem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 14.

Rajtam nem igazan műkodik.
Se nem tartos...
Jellegtelen nekem

Vitti10

2020. december 15.

Ez landolt ma a másik csuklómon a M.ben. Az eredetit nem ismerem. Ez nem zavaró, enyhén vattacukros semmiség. Nem fogott meg. Továbbra is Manifesto l' elixir az etalon. Mivel nem kellemetlen az orromnak, legyen 3.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 15.

edinaa225

2020. december 13.

Világ legjobb parfümje. Kedvencem lett, végre váltottam 2 év Lancome után ( La vie Belle-t használtam annyira tömeg illat lett, hogy muszáj voltam lecserélni). Ez a Good Girl olvasva előző véleményeket abszolút nem tömeg illat! Ez valami mennyei , igazi dögös női illat :) Nem tolakodó , nem erős, igazán kellemes. Ha befújom magam és megyek valahova mindenki megdicséri.
Anyaillat abszolút tolakodó hivalkodó volt számomra Bátran ajánlom aki szeretné felhívni a környezete figyelmét, szeretné egésznap érezni édes virágos illatot, mert merem mondani senki nem fogja azt mondani hogy rossz illat! Számomra a legjobb. Másnap a puloveremen is simán érzik :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 13.

kepviselofank

2020. november 28.

Eddig kerültem az összes Good Girl illatot, nem azért, mert rossznak találom, csak taszított ez az üveg, nem tudok azonosulni azokkal a lányokkal, akiken eddig éreztem, ilyesmi. Szóval egyszerűen csak úgy gondoltam, nem az én világom. Aztán mégis fújtam belőle egyet a drogériában és hát, el kell ismerni, ez az illat jó. Tényleg, nagyon jó. Édes, tucat, persze. Édes, de nem vattacukrosan, nekem valamiért egyedi, megkülönböztethető a többi divatos illattól. Meg is rendeltem, most már 30 ml boldog tulajdonosa vagyok. Sem az alapillat, sem a Supreme nem tetszett ennyire, ez viszont egyelőre nagyon működik rajtam.
UP: Tartósságára sem lehet panasz, fürdés után is simán érezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 28.

UP: Tartósságára sem lehet panasz, fürdés után is simán érezni.

Yvaine

2020. november 19.

Rajtam ilyen ez az illat:
Dél körül próba a csuklómon.
Elsőre semmi extra, sőt...nem igazán tetszik. Olyan semmilyen. Kicsit édes, de annyira nem, tényleg olyan "nem tudom" kategória..
Direkt magamon hagytam egy egész napra, hogy lássuk mi lesz belőle.
Délután 5 óra: mi ez az isteni illat?!? :))) ...csak pislogtam. Olyan szexi volt, de nem túl tömény (nincs egyébként bajom a töménységgel sem általában, sőt.).
Ezt még egyszer el fogom játszani, mert most nagyon kíváncsi vagyok, hogy továbbra is így működik-e rajtam.

Kellemes meglepetést okozott, mert egyébként a Supreme változatával szemeztem (ami szintén egy nagyon jó illat, de kicsit más).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 19.

Rajtam ilyen ez az illat:
Dél körül próba a csuklómon.
Direkt magamon hagytam egy egész napra, hogy lássuk mi lesz belőle.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.