Carolina Herrera

Ár:   17 800 Ft, 26 000 Ft és 34 300 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Luna1024, az összetevőket feltöltötte: silence, Módosítva: 2019. január 9.

Ár:   17 800 Ft, 26 000 Ft és 34 300 Ft

Fejjegy: ylang-ylang

Szívjegyek: jázmin, tubarózsa

Alapjegyek: tonkabab, szantálfa

Ár: 20000 , Eladó: dikoci
Állapot: használt, 80 ml-s üvegben 55-60 ml van még, Helyszín: Budapest, fizetés: Kizárólag személyes átvétellel, készpénzben
Carolina Herrera Good Girl Légère EDP 50 ml
Ár: 20000 Ft , Eladó: lenochka
Állapot: Kipróbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Fizetés banki utalással, vagy készpénz, igény szerint postázom, de személyes átvétel is lehetséges
Qwerty1234

2020. január 5.

Először idegenkedtem tőle. Nem az a kimondott édes illat, amit én ki érzek ki fújás után a bőrömön. Barátnőm használta. Neki nagyon jól állt. És egyszer egy buli alkalmával be fújt engem is. Egész este őt s kicsit magamon is éreztem. Tudatalatti bá mászott 🤣 aztán kaptam egyet tesomtol. Karácsonyra. Néha néha be fújtam magam vele. Tetszett tetszett de nem szerelem. Legbelül azt a fergeteges hangulatot idézte fel bennem. 😊 Annyira igaz, hogy illatokkal emlékeket tudunk megegyezni.
A kis üvegembe van egy kevés még. De tegnap ahogy a legújabbal is be fújtam magam, eldöntottem, hogy nekem még fog kelleni egy üveggel,ha ez elfogyott. Fél szerelmes lettem 🤗🤣❤️

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 5.

heather

2019. december 29.

Hát, a tonkababos illatok valamiért nagyon jól működnek rajtam-, ahogyan ez is.

Sokkal szofisztikáltabb, mint az eredeti verzió.
Érdekes, hogy a l'eau és legere változatok (D&G: The One; Prada Candy; Lancome: Hypnose) nálam sokkal jobban teljesítenek.

Finom, puha, édes és bújós illattá szelidül rajtam. Nyoma sincs az eredeti dögösségének.
Olyan, mintha az anyaillatot viselve a színházból hazaérve, a nehéz bársonyfüggöny és páholy után itthon lerúgnám a kényelmetlen cipőt és felkucorodnék a kanapéra egy jó kis fürdést követően.Persze már ebbe burkolózva😁.

Ja, ráadásul az 50 ml+ 75 ml testápolót most díszdobozban 20.900- ért tudtam megvenni.
(Nem látjátok- ennek örüljetek!!!- de itt ugrálok örömömben).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 29.

Hát, a tonkababos illatok valamiért nagyon jól működnek rajtam-, ahogyan ez is.

Sokkal szofisztikáltabb, mint az eredeti verzió.

(Nem látjátok- ennek örüljetek!!!- de itt ugrálok örömömben).

klau810614

2019. december 3.

Ez valami isteni finom 😍 pont annyira édes amennyire kell és rajtam tartós is

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 3.

Ez valami isteni finom 😍 pont annyira édes amennyire kell és rajtam tartós is

melike_0817

2019. november 11.

A legnagyobb meglepetésemre nagyon megkedveltem, a nagy tesójával hosszú ideig hiába próbálkoztam. Ellenben ez lett az új kedvenc téli/őszi illatom! Az anyaillata nekem túl erős/édes volt. Ez kifújáskor könnyedebb és frissebb illat, és bár leszáradás után szinte ugyanolyan lesz a bőrön, nekem mégis csak ez jöhet szóba, a másikat nem tudom elviselni magamon. Van ebben valami csavar, ami megadja neki azt a különlegességet, amit mindig is kerestem egy illatban. Az sem érdekel, hogy nagyon sokan használják, szinte tucatillat lett. Nőiesnek érzem magam benne, magabiztosságot ad, öltöztet. A tartóssága sajnos nem a legjobb, de még ezt sem bánom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 11.

Candy21

2019. november 5.

Imádom ezt az illatot nem tudok vele betelni a kedvenc parfümöm lett. Nagyon finom virágos kicsit cukros illatt kicsit kevésbé fűszeres mint az eredeti. Az egyetlen problémám vele a tartóssága ami sztem nem a legjobb ezért a 4*.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 5.

Anita7977

2019. október 15.

Nem ismerem az elődjét, de valahogy nem tudok ezzel a parfümmel azonosulni. Lehet a tonkabab zavar, nem tudom, de alig várom, hogy elfogyjon. Sajnos még rengeteg van a 80 ml-ből. Van vmi utóillat, ami zavar benne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 15.

cattitude

2019. október 9.

nekem az eredeti jobban tetszik, ebben érzek valami zavarót. kicsit könnyedebb, talán cukrosabb illat, én az eredetit fűszeresebbnek, fajsúlyosabbnak érzem. tartóssága megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 9.

abicicaaa

2019. október 5.

Számomra ő az "igazi" good girl. Finomabb, enyhébb mint a nagytesó, egy picivel hamarabb elillan, de egyértelműen érezni, melyik családhoz tartozik. Picit cukorkásabb is, mintha vattacukrot éreznék.
Kora tavaszra is eltudom képzelni, nem csak őszre és télre, de nyáron már túl sok lenne.
Az üvegük külön tetszik, Hamupipőke ugrik be róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 5.

Az üvegük külön tetszik, Hamupipőke ugrik be róla.

dorkaww

2019. szeptember 11.

Nagyon finnyás vagyok ha illatokról van szó, plusz általában az erősebb fűszeresebb parfümökért vagyok oda. Ellenben ez a parfüm mondhatjuk megvett kilóra. Illatmintát kaptam belőle és annyira megtetszett, hogy "kénytelen" voltam megvenni. Az üvege vicces kicsit kislányos számomra, olyan 90-es 2000-es évek feelingje van valamiért, akkor gyártottak ilyen csicsás dolgokat. A parfüm kellemes, nem hivalkodó, hétköznapokra ideális nem mellesleg rendkívül tartós rajtam. Ha elfogy (ami nemsokára be is következik) abszolút újra vevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

KCintia4

2019. augusztus 28.

Egyszerűen imádom ezt a parfümöt! Bármilyen alkalomra kíváló, nem émelygően édes. Tartóssága is kifogástalan! Ha elfogy, újra fogom venni! Nőies, kifinomult, de mégis szexi illat! Abszolut kedvenc!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 28.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.