Cartier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tothszilvi75, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 13.

Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2015

Illatösszetevők: zöld jegyek, citrusok, liliom

3tara2

Korcsoport: >54
2020. május 20.

Tipikus virágüzlet illat. Nagyon finom!
Semmiből sincs túl sok belőle, frissít ropogósan üde és fiatalos.
Rendszeresen dícsérik rajtam, senki sem kritizálta eddig még "le" rajtam. Nagyon tartós.
Múltkor egész nap utaztam. Kora reggel feltettem (6óra), este 7-kor értem haza. Érezhető volt. Igaz hogy változik, de nekem az is tetszik.
Az elején zöldes, a közepén zöld virágos, a végén liliomárnyalatú lesz a parfüm.
Hiába.... A Cartier az Cartier!
Lassan egy hosszabb lélegzetű cikk is fog róla születni, addig is természetesen 5 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. május 20.

Tipikus virágüzlet illat. Nagyon finom!
Semmiből sincs túl sok belőle, frissít ropogósan üde és fiatalos.
Hiába.... A Cartier az Cartier!

angyalszív

2017. április 19.

A csomagolás elragadó, az illat lágy, törékeny, kedves, nőies! Nem tudnék róla semmi rosszat írni, de engem az anyaillat jobban elvarázsolt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 19.

tothszilvi75

2016. április 11.

Az anyaillatot szerettem volna, de az üzletben ahová járok épp nem volt belőle. Ezt a szépséget ajánlotta belőle a kisasszony. Ugyanaz a puha liliomos varázslat mint a Baiser Volé, de a citrusoktól kap egy kis frissességet. Mathilde Laurent örökre a szívembe lopta magát, nem nyugszom míg az enyém nem lesz minden alkotása. Hihetetlen szépek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 11.

Antioxidánsok: BHT

Színező anyag. (Piros)