Cartier

Ár:   11420-18 550 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, az összetevőket feltöltötte: Musil, Módosítva: 2014. október 9.

Ár:   11420-18 550 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Az illat 5 szóban: érzéki, feltűnő, merész, bátor, virágos. Mathilde Laurent alkotása középpontjában a gardénia, és az állati pézsma áll, és zöld jegyekkel teljesedik ki; rebarbara, eper, és olyan szárított gyümölcsök mint az alma és sárgabarack. A pézsmától és a tölgymohától lesz igazi chypre illat.

Kiadás éve: 2014

Illatcsalád: gyümölcsös-fás

Fejjegy: rebarbara, eper, szárított gyömölcsök

Szívjegy: gardénia

Alapjegy: tölgymoha, pézsma

Cartier La Panthere EDP gyári fújós
Ár: 4500- , Eladó: RekaKrem
Állapot: 15 ml, új, Helyszín: Pécs, fizetés: posta, foxpost (melyek költsége a termék árához hozzá kalkulálandó)
Ár: 7900 , Eladó: Fapapucs
Állapot: Használt, Helyszín: --, fizetés: Előre utalás után postázom! Csak postán maradóként!
jazmera

2019. szeptember 25.

Több illatmintát rendeltem, persze egyszerre kellett kipróbálnom amennyi csak ráfért a kezemre :-)
Hát kérem szépen ez a fenevad mindenkit elnyomott. Hihetetlen karakteres, jellegzetes illat, ami tényleg magával ragad. A én bőrömön először az gyümölcsös jegyek jönnek elő, édes illat. Percekig kikerekedett szemmel-orral élveztem a varázsát. Kb. az Angel váltott ki belőlem hasonlókat. Nem az illat hasonló, hanem a hatása. Nem egy lóti-futi illat, de akár mindennapos is lehet akinek a bőrével/egyéniségével kompatibilis :-) Gyönyörű illat, nem találkozik vele az ember sűrűn.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

LizLiz

2019. július 24.

Az első szó ami eszembe jut: NŐ, a nagybetűs nő. Elég egyedi illat. Szerintem nem való mindennapos viseletre, és nem is való mindenkinek, mert - ahogyan azt többen írták előttem - kell egyfajta határozottság a viseléséhez. Személy szerint csak akkor fújom be vele magam, ha kiöltözős esti programunk van. Viszont a férjem imádja rajtam, aminek külön örülök. A tartóssága nagyon rendben van, még zuhany után is, tompán ugyan, de érzem magamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 24.

Picilany26

2019. május 26.

Nagyon szeretem, rajtam különleges illata van, többen megdicsérték már. Második üveggel fogyasztom belőle, de nem tudom megunni, úgy érzem ez az én illatom. Rajtam nincs benne semmi nagymamás, csak valami szívmelengető, kellemes illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 26.

Blackxentric

2019. május 6.

Kis mintát használtam belőle. Az illat nagyon karakteres, nyersnek mondanám. Rajtam nagyon érződik a tölgymoha, olyan zöld illatok lesz tőle. Tartóssága nagyon jó, tizenkét óra elteltével is érzem magamon. Nem hiszem, hogy életre szóló barátok leszünk, de jó volt kipróbálni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 6.

CiccuMiccu

2019. március 6.

A régi illatok közül a Magie Noire-ra hasonlít szerintem, de sokkal szerethetőbb. Lágyabb, elegánsabb, meggyőzően tartós-ragaszkodó, és ezzel nincs tele a lépcsőház még egy félóráig miután ellejtettél benne, neki az iccakának.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 6.

Bigris

2019. február 14.

Betette a rendszer a megjegyzések közé, ezért a megjegyzésemet töröltem. Viszont véleményt nem enged törölni a rendszer. Elnézést kérek! Mindegy, akkor már írok az illatról is. Finom és nőies, de rám egyelőre nem tett mély benyomást. Csak mintából próbáltam, ezek után biztosan fogom tesztelni még egyszer. :-)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 14.

Cseniko

2018. november 12.

Felvont szemöldökkel nézek a parfümre és nem értem mi történt! Olyan mintha valami fantasztikusan egyedülállót szerettek volna alkotni, akár az üveg és az illat tekintetében is, de kicsivel a vége előtt kifogytak a pénzből és az időből és össze kellett csapni!

N....O-ról rendeltem meg a legnagyobb kiszerelésben, az itteni jó vélemények alapján...

Csodálatos üveg, benne kialakítva a párducfej, lenyűgöző, arany fém rész Cartier gravírozással, majd egy olyan ipari fröccsöntött műanyag nyomólap, aminel figyelni kell, hogy középen nyomd meg, mert lebillen oldalra.....

Aztán az illat előtt máris feketeleves jön, én ilyet az életemben nem tapasztaltam!!!!! Az adagoló nem porít(mint a tiffany elképesztő szórófeje), de nem is fúj, mint bármely mezei parfüm, de még csak nem is spriccel mint valami békebeli kölni hanem szabályosan leönt egy felessel!!!!!

Esküszön nem tudtam sírjak vagy nevessek mikor ezt először megtapasztaltam😂

Az illatra is azt tudnám mondani, hogy valami ami lehengerlően, de kifinomultan tökéletesnek indult, aztán valaki véletlenűl beleejtett valamit, amit nem mert megmondani a többieknek és már nem volt idő újrakezdeni....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

Esküszön nem tudtam sírjak vagy nevessek mikor ezt először megtapasztaltam😂

angelina69

2018. október 20.

Valahogy nem olyan illatra számítottam, mint amilyet végül éreztem. Ha a nevéből indulok ki, akkor merészebb, nagyobb szillázsú illatot gondoltam. És alaposan meglepődtem, mert ez az illat bizony szépen összerakott, harmonikus és elegáns. Rajtam ugyan hangsúlyosabb a pacsuli, de nem bántó. Egy dinamikus, alig-alig gyümölcsös, kicsit földes pacsulis, enyhén bőrös illat bontakozott ki. Kb. karnyújtásnyi szillázzsal. Határozott nőkön tudnám elképzelni. Határozottakon, de nem közönséges, törtető vagy harsány nőkön. Ez az illat tartást ad, nem az a kifejezetten lazulós fajta. Nem tudnám elképzelni napi szinten, nekem hangulat kellene hozzá. Bár a legtöbb illathoz nekem hangulat kell. Szóval elegáns, határozott és a tartósságával sem volt kivetni való. Ez volt az első Cartier illat, ami a kezembe került, és kellemes meglepetés volt. Igazán minőségi darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 20.

Ildiko757575

2018. október 2.

Annyira vártam, és nagyot csalódtam.Rajtam csak egy egyszerű szappanillat! :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 2.

Annyira vártam, és nagyot csalódtam.Rajtam csak egy egyszerű szappanillat! :(

Parfuwoman

2018. szeptember 30.

Rajtam is nagyon erőteljes a pézsma,kellemetlen és kicsit túl régimódi .A légère verziója nagyon tetszetős ,az is érettebb korosztályhoz passzoló illatnak tűnik számomra ,de ha az 50-es,akkor ez 70-es hölgyek illata lehet. Bár nem hiszem ,hogy én ilyen mamás öreg hölgy akarok lenni . Én egy belevaló ,vagány,örök fiatal öreglány akarok lenni ,akit nem érdekel ,hogy mi az az age appropriate,azt hordja,azt teszi,ami neki tetszik. Láttam ilyenekre is példát és azt mondom,hajrá ! Túl rövid az élet ahhoz,hogy mások értékrendje /véleménye szerint éljünk ! Mivel tényleg brutál tartós ,2*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 30.

Antioxidánsok: BHT

Színezék. Narancssárga.