Best of Beauty 2019

Cartier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tothszilvi75, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 13.

Kiszerelés:   50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

2016-os női parfüm Mathilde Laurent-től.

Illatösszetevők: virágos jegyek, tölgymoha, pézsma, állati jegyek

CiccuMiccu

2019. május 13.

Csak nem bírtam ki, ki kellett próbálnom ezt a párduckát is.

Borzasztó.

Ez a fekete párduc egy mosdatlan szájú pimasz hülyegyerek aki apu pénzét költi.
Hazafelé végig mellettem ült, de nem ám lábnál, hanem fent az ülésen. Végig nyalogatta a nyakam és vicsorgott a többiekre. Éjjel mikor a másik oldalamra fordultam, szinte ráfeküdtem. Reggel is ott nyújtózkodott. Képtelenség ignorálni és társaságba menni vele.
Roppant erőszakos és durva. Ha a lezsernél az időtlen elegancia sejlik fel, akkor itt a határtalan arrogancia. Nem kell.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 13.

Csak nem bírtam ki, ki kellett próbálnom ezt a párduckát is.

Borzasztó.

Ez a fekete párduc egy mosdatlan szájú pimasz hülyegyerek aki apu pénzét költi.

Burya

2017. szeptember 23.

Nagyon-nagyon kiegyensúlyozott, szépen megkomponált illat, elegáns és különleges. Azonnal fel lehet ismerni. Az éjszakai illatok között én ezt frissebbnek mondanám, nem az édes kategória, inkább az enyhén fűszeres, fás, bőr alapú. Nem az én illatom, nekem ez kicsit szúrós, inkább virágos-bogyós gyümölcsös típus vagyok, de az illat ettől még 5 csillagos.

UPDATE:
Tavaly ilyenkor még nem gondoltam volna, hogy valaha is fás-fűszeres-bőrös típus leszek, de az utóbbi időben már annyira besokalltam a sok édes virágos, gyümölcsös, cukros rémségtől, hogy csak a nehezebb, karcosabb, már-már maszkulin illatokat tudom elviselni magamon. Ma újra a kezembe akadt, gondoltam, akkor nem jött be, de azóta volt egy pálfordulásom, hátha majd most! És milyen igazam volt! Ami papíron éppen csak érezhető benne, az a dohány, az én bőrömön viszont éppen az lesz domináns, közvetlenül utána pedig a tölgymoha és a virágos akkordok. Egyébként a Soir elnevezést továbbra sem értem, mert ez nekem határozottan nappali viselet.Valami eszméletlenül szép fás illat kerekedik belőle! Nekem a sima La Panthere most már túl édes lenne, kicsit sok benne a gyümölcs, eper stb., de ez éppen annyira friss és karcos, hogy jól essen magamra fújni. Most ősszel biztosan ez lesz az egyik kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

UPDATE:

tothszilvi75

2016. október 28.

Ez a nagymacsek bizony csak kis kölyökcica. Ha nem szeretném az anyaillatot és Legeret is rajongásig, akkor sem szeretnék ebből a párducból egy üvegnyit. (Bár az üveg maga csodás) kétszer kellett próbálnom, mert elsőre nem hittem az orromnak. Értem én a koncepciót, vegyük ki az élénk jegyeket, mélyítsünk rajta, hogy esti viselet legyen- de így épp azt a különlegességét veszti az illat amiért annyira szeretjük. Átlagos-kellemes poros virágillat a végeredmény, érezhetően jó minőségben, de nem érdekesen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 28.

szeliger

2016. október 28.

Mathilde Laurent addig-addig kergette a vadmacskát, míg végül sikerült teljesen elűznie. A parfüm ugyanis az én bőrömön nemigen mutat állatias jegyeket, inkább száraz-virágos jelleggel illatozik. Kifújáskor teljes meglepetés, mert egy édeskés, vegyes illatot éreztem, ha nem tudnám, hogy mostanában dobták piacra, arra gondoltam volna, hogy a teszter megbuggyant. Kb. tíz perc, negyed óra múlva bújik elő a dominálóan pézsmás illat, púderes tölgymohás szárazság, amit a virágok játékossá, vidámmá tesznek. Ezzel együtt is a szárazsága miatt öregít, fonnyaszt, én legalábbis minimum tíz évvel idősebbnek érzem magam benne. Fiatalabb, ambíciózus lánykákon könnyen el tudom képzelni, olyanokon, akiknek az arculatát kicsit markánsabbá kell tenni, hogy a tudásuknak és pozíciójuknak megfelelő komolysággal kezeljék őket. Számomra semmiképpen sem esti illat, biztonságos, egyedi és jól hordható napközbeni viselet, távol került az anyaillattól. Tartóssága a korábbi változatokhoz hűen megbízható, hatósugarát tekintve ott van, de nem bántó.
Ha önmagában nézek rá, akkor finom, minőségi illatnak tartom, de a sorozatból a Légère marad a kedvencem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 28.

Antioxidánsok: BHT

Színezék. Lilás piros.