Cartier

Ár:   €75   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   25 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: diesel22, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. március 5.

Ár:   €75
Kiszerelés:   25 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2014

Illatjegyek: zöld jegyek, aszalt gyümölcsök, tiaré, gardénia, bőr, pézsma, pacsuli, tölgymoha

Ár: 3.000 Ft postával , Eladó: kundus
Állapot: 10 ml, 1 ml hiánnyal , Helyszín: --, fizetés: Előre utalás után postázom.
CiccuMiccu

2019. március 8.

Számomra sokkal játékosabb, mint az anyja. Az elején. Aztán ez is feldob a hátára és magával hurcol egész nap.
Persze úgy is megközelíthetjük, hogy egész nap körbeleng az időtlen elegancia varázsa.
De én szabadulni és még élni akarok!
Sok sok sok! Főleg, hogy a mozgásban is korlátoz: muszáj folyton a csuklóm az orromhoz emelgetni, hogy ez a felhő tényleg körülöttem lengedez-e? Nehéz vele együttélni. Mindenhol ott van, és előbb is ér oda :-)
Persze csodálatos meg ragaszkodó meg egy kicsit maszkulin meg burzsuj is, de nem merem bevállalni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 8.

De én szabadulni és még élni akarok!

pearldiver66

2019. február 12.

Még mielőtt választottam volna, gondoltam jobb mégis valóságosan szemügyre venni a választèkot,így a Douglas ban ez némileg sikerült is. Az edt. je érdekelt volna leginkább,de az nem volt meg. Még nagyon új..... De ahogy megszimatoltam az anyaillatot, aztán a többit , engem teljesen rabul ejtett a "lègere" je. És ez ráadásul edp. Annyira finom ,hogy egyszerűen ezt kihagyni? azt nem lehet! Ebben minden pontosan a megfelelő arányban van. Semmi sem túlzás. Egy csodás szépen megkomponált illat! Érzéki, nőies, üde,puha, lenyűgöző! Azt hiszem ez a férfi orrnak is vonzó lesz! Már amelyik erre érzékeny és tetszik neki ha egy nő ad magára! Van egy limitált kiadás is, nagyon csiklandozza a fantáziámat,de szerintem valami ehhez hasonló lehet . Ez nem tiniknek lett alkotva, hanem 30 fölött,ott már ideális választás! Nem édes,nem szúrós,nem tolakodó, egyszerűen tökéletes! Jó választás azt merem állítani!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 12.

Secretgirl

2018. december 11.

Már elhasználtam belőle egy üveggel. Rajtam inkább virágos, mint gyümölcsös, igazi tavaszillat😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 11.

senskin

2018. november 15.

Nekem az EDT t je van meg, nagyon szeretem. Ez sokkal , de sokkal másabb, karakteresebb. Lágy, finom, buja, határozott. A nőnek, aki tudja, mit akar. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 15.

Mayoranna

2018. szeptember 30.

A Coco Mademoiselle-t szeretném már lecserélni kb 14 év használat után, ezért ez is a sok feleslegesen megvásárolt parfümöm egyike, amiket
megvásároltam, mert papírcsíkon tetszett és hátha...
Hát nem sikerült. kb 3 hónapja és ma fújtam belőle egyet, utána meg csodálkoztam, hogy tudtam ezt megvenni. Finom illat, de nem az enyém.
Gyümölcsös-virágos és nem túl édes.
Túl sok van benne valamelyik összetevőből, amitől szinte azonnal megfájdul a fejem.
Nem fiatal lányok illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 30.

megvásároltam, mert papírcsíkon tetszett és hátha...
Gyümölcsös-virágos és nem túl édes.
Nem fiatal lányok illata.

Scara

2018. június 24.

Nagyon finom illat, igazi tavaszi-nyári parfüm.
Több üveggel elhasználtam, akár hétköznapra, akár alkalomra is megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 24.

Nagyon finom illat, igazi tavaszi-nyári parfüm.
Több üveggel elhasználtam, akár hétköznapra, akár alkalomra is megfelelő.

Parfuwoman

2018. április 2.

A parfümériában nagyon megtetszett,ezért rendeltem egy 1 ml-es mintát belőle . Kezdjük az objektív meglátásokkal:
Tartóssága 8-9 óra rajtam
Szillázsa erős ,de jó értelemben ( ereztem egy kettővel előttem lépkedő hölgyön az Operettben :)
Amit én érzek belőle ,az egy fás,picit gardéniás illat.
Rajtam egyáltalán nem maszkulin,s úgy érzem ,50 évesen lehet,hogx ez lenne az én illatom. Nekem nagyon tetszik,de nem érzem önazonosnak. Akin ereztem,hozzá passzolt,50-60 közti hölgy . Nem mamás illat,de nem is fiatalos . Nagyon letisztult,alkalmi és hétköznapi egyaránt ,elegánsabb öltözékhez illik,de mondjuk én is olyan típus vagyok,hogy simán hordom laza cuccokhoz is az elegánsabb parfümöt ,ha lázadó kedvemben vagyok ;)
Majd 30 ev múlva visszatérek rá :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 2.

Tartóssága 8-9 óra rajtam
Amit én érzek belőle ,az egy fás,picit gardéniás illat.
Majd 30 ev múlva visszatérek rá :)

nettas

2018. március 9.

Összetevők, vélemények alapján nagyon szemezgettem vele, ki is próbáltam. Papíron édes. Bőrön nincs édesség és 10 perc után számomra egy az egyben Chloé l'eau, amit már birtoklok (nem , nem használok parfümöt illatportya előtt) .... Most hogyan lehet egy koppintást, egyedietlenséget pontozni? Maga az illat teljesen okés, tartós, nem egy Barbie girl illat, ezt már leírták....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 9.

Burya

2018. március 1.

Tegnap teszteltem. A sima Panthere nem igazán jön be, számomra nagyon szúrós, férfias, kicsit autóillatosító szagú, a Soir változat viszont papírra fújva tetszik (bőrön már sajnos az sem), de az itteni vélemények és az összetevők alapján ez egy barátságosabb, virágosabb illatnak tűnt. Hát nem az. Egy dolog rémlett fel lelki szemeim előtt, mikor magamra fújtam: egy bőrüléses autó, amiből épp az imént szállt ki egy hölgy, akinek a parfümje még ott lebeg a levegőben és aki kétségkívül dohányzik... Akinek ez a vonal jön be, annak valószínűleg telitalálat lesz, de részemről ez nagyon nem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 1.

HuAnita

2018. február 14.

Egész kellemes, gyümölcsös-virágos, édes, nőies illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 14.

Egész kellemes, gyümölcsös-virágos, édes, nőies illat.

Antioxidánsok: BHT

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Színezék. Narancssárga.

Színező anyag. (Piros)