Cartier

Ár:   26 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gerbaud, az összetevőket feltöltötte: x, Módosítva: 2016. március 2.

Ár:   26 990 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: orientális-fás

Fejjegyek: neroli, mandula, gardénia, Amaretto

Szívjegyek: rózsa, pézsma, jázmin, írisz, virginiai cédrus

Alapjegyek: vetiver, pacsuli, karamell, étcsokoládé, virginiai cédrus, benzoin, ámbra

Ár: 3500ft+pkg/5ml , Eladó: 0808
Állapot: Frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: Banki utalás ,posta
Cartier Le Baiser du Dragon EDP FÚJÓS
Ár: lásd a leírásban , Eladó: galagonyanya
Állapot: 5 ml vagy 10 ml fújós frissen fújva, Helyszín: Pécs, fizetés: banki utalás után küldöm postán maradóra vagy Foxposttal

emb1p3

2020. november 3.

Én nem tudom mi van itt, talán a mintám volt kissé fáradt, de egyáltalán nem éreztem az ajtóberúgós, letaglózó, lehengerlő erőt ezen a parfümön. Ez egy mélabús, erőtlen sárkány, ahelyett, hogy megpörkölt volna, mintha őt pörkölte volna meg, hagyta volna el vagy csapta volna be egy másik fajtársa, és most már csak megszokásból ereget füstpászmákat az orrából. Kicsit füstös, inkább balzsamos, és nagyon illékony. A csalódásom akkora, mint amikor úgy 8 évesen elvitt anyukám a Valódi sárkányok c. ismeretterjesztő filmre, és a kamera az 5. percben ráközelített a komodói varánuszra. Izgalmas állat, meg minden, de a cím bizony valami ötször ekkorát és sokkal halálosabbat ígért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 3.

jakarika

Korcsoport: >54
2020. augusztus 29.

A SÁRKÁNY csókja. Milyen is lehetne,? Kissé erőszakos, célratörő, lehengerlő, ravasz, misztikus, és elgondolkodtató. Nem csókolóztam még sárkánnyal, de pont ilyen lehet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. augusztus 29.

nyuszo

2019. szeptember 20.

A házisárkány csókja....
Kicsit maszkulin, kicsit füstölög.
Szeret uralkodni.
Próbál dominálni.
Néha megvillantja a nőt, ha érdeke úgy kívánja...
De nem kell komolyan venni, mert mindez csak színjáték.
Nincs ereje.
Nincs kitartása.

Nagyon kíváncsi voltam rá, de örülök, hogy mintát rendeltem. Számomra egyetlen pozitívuma, hogy hamar elillan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 20.

A házisárkány csókja....
Kicsit maszkulin, kicsit füstölög.
Szeret uralkodni.
Próbál dominálni.
Néha megvillantja a nőt, ha érdeke úgy kívánja...
De nem kell komolyan venni, mert mindez csak színjáték.
Nincs ereje.
Nincs kitartása.

kinderino

2018. december 26.

Húúúúú!

Ez a legbelső, titkolt reakcióm Szenteste óta, amióta próbálgatom. És ez nem az a fajta megrökönyödés, amit a gyönyör okoz, hanem az a fajta, amit az "ezt én nem értem" érzés.

Pöti korábbi véleményéből idéznék:

"Miután megszimatoltam, kicsit csalódott voltam, mert a bőrömön nem sárkány, nem dübörög, csak rásimul és kész. De már első fújásra is azt éreztem, hogy ezt illatot én már éreztem valahol."

Pontosan így érzek én is.
Nekem kifújásában teljesen RASASI DHAN AL OUDH SAFWA EDP, csak míg Rasasi kigáncsol, eltapos és fejemet a sárba nyomva teljesen behódolásra kényszerít, addig Sárkány(ka) maximum a távolból szemét lesütve, nagyon hallkan pisszeg nekem, hogy hé bocsi figyelj egy picit.
Nem értem, abszolút nem. Felfújás után fél órával már az orromat a bőrömbe préselve keresnem kell...
Nincs dübörgés, lerohanás, tűz, semmi... Csak egy gyenge parázs.

Nem szeretném, hogy így legyen, nagyon nem.
Addig nem hagyom magam, amíg nem bizonyítja be nekem az itteni véleményeket.

Nekem most nem Ő a Sárkány, hanem ezek szerint kihozta belőlem a Sárkányt.
Nagyon szeretném, hogy megváltozzon a véleményem.
Összességében gyönyörű illat, de nagyon dorombolni és megfelelni szeretne. Én meg azt szeretném, ha ehelyett eltaposni akarna...

Addig nem pontozom véglegesen, amíg nem lesz hosszabb távú a kapcsolatunk, tapasztalatunk egymással.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 26.

Húúúúú!

Pöti korábbi véleményéből idéznék:

Pontosan így érzek én is.
Nincs dübörgés, lerohanás, tűz, semmi... Csak egy gyenge parázs.

Nem szeretném, hogy így legyen, nagyon nem.
Addig nem hagyom magam, amíg nem bizonyítja be nekem az itteni véleményeket.

Nekem most nem Ő a Sárkány, hanem ezek szerint kihozta belőlem a Sárkányt.
Nagyon szeretném, hogy megváltozzon a véleményem.

angelina69

2018. november 24.

Az illatok szeretete érdekes dolog. Nem azért gyűjtöm őket, hogy birtokoljak, hanem, hogy elvarázsoljanak. Az agyam olyan részét keltik mindig életre, melyet mással képtelenség lenne. Nem számít, trendi-e vagy sem, csak az a harmónia, öröm vagy vidámság számít, amit ébresztenek bennem. Sok olyan illat van, ami nem érint meg. Néhányat kifejezetten különlegesnek, majdnem műalkotásnak tartok. Ez is egy közülük. Számomra annyira egyedi, és különleges. Persze, ez is ízlés dolga, és ez most passzol az én ízlésemhez. Nem tudnám napi szinten használni, mert van benne némi melankólia, de mégis melengető, megnyugtató. Az első kb. fél óra füstös, ámbrás, fűszeres, de nem zavaró, nem jajongok tőle. Aztán előbújik némi édeskés, enyhén kesernyés, melengető finomság. Ütősebbre számítottam, de egyáltalán nem az. Rajtam egyetlen gyengéje a tartóssága. Négy óra sem és huss... Érdekelt, hogy ki volt az, aki szebbé tette világot ezzel az illattal. Mikor megláttam a nevet, csak nevettem... Alberto Morillas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 24.

Marcsi66

2018. november 7.

Kizártnak tartom a vakrendelést,ha nem is döbbenet okozója,de azért meglepett rendesen,Őszintén,mondom komodói sárkány képét látom,juj nagyon ijesztő,még akkor is ha képernyőn keresztül mutogatják.,De vicc nélkül a véleményem, hasonló ,,Vaslady írta h körtepálinka,ilyesmit érzek én is első kőrben,v erjedt gyümölcs illat,és azután elég szárazzá válik,majd kesernyés mandulás,minimális édességgel,Egészen biztos h a kémia befolyásolja,rajtam nem szép,nem is tudnám viselni,rosszul esik konkrétan,minőség az nagyon rendben van,,,régebbi kiadásnak tűnt (2003-as)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 7.

Piri11

2018. április 2.

Drága Tudur-nak hála én is ízelítőt kaptam ebből az illatból :)
Remélem, hogy senki nem fog megkövezni érte, de ennek a parfümnek az illata, azon túl, hogy imádom, szinte egy az egyben egy régi AVON parfüm illata (vagy inkább fordítva). Ő pedig nem más mint a Soie Rouge. Az egy picit rózsásabb volt mint a Sárkány, de ugyanaz a lehengerlő, mély és sötét gyönyörűség. Az biztos, ez az illat nem való mindenkinek. Ha egy kicsit ki lehetne egészíteni az illatcsalád megfogalmazást, akkor ő orientális-fás-földes illat lenne. Nem csodálkozom X véleményén :))
Persze mint ahogy a Soie Rouge sem kapható már, így a Sárkányok ideje is leáldozott. Ők egy másik világot képviseltek, ahol a tetteknek és az adott szónak még értéke volt :(

Kiegészítés :)
Ez illat azóta is csodálatosan szép. Sajnos már csak egy kis fújósom van belőle, de néha napján igazán jól esik őt érezni. Az amretto-tól (legalábbis rá fogom) valóban tüzes lesz, mint a sárkány lehelete. Gyönyörű merész és kihívó szépség. Csak egyéniségeknek! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 2.

Drága Tudur-nak hála én is ízelítőt kaptam ebből az illatból :)

Kiegészítés :)

Cloudberry

2017. november 13.

Fú, hát... Ez nem egyszerű illat. Nekem a szörnyű utálatos terepgyakorlatok jutnak eszembe róla a kertészeti egyetemen, szerintem a keserűmandula miatt. Annyira de annyira keserű ez az illat. Azt hiszem, én ezt nem szeretném többé érezni. Lehet, hogy nem elég kifinomult az orrom, de ebben nem látok semmi szépséget sajnos. Olyan, mintha próbálna-próbálna előbújni valami az illat mögül, de nem sikerül neki. Az én bőrömön tényleg katasztrófa, de el tudom képzelni, hogy valakién működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 13.

Vaslady

2017. október 11.

Most azt gondolom,hogy rossz mintát kaptam,vagy megromlott vagy vagy nem tudom de....
Papiron teszteltem,nem akartam hinni az orromnak,most már bőrön is,és még mindig nem akarok hinni,rettentő csalódott vagyok.
A börömön egy nagy adag körtepálinkával indit az illat,mintha magamra locsoltam volna fél üvegnyit,aztán,hogy biztos legyek benne,hogy jó büdös alkohol SZAGOM van,még dobtam rá 2 deci rumot is.
Mikor ezzel megvagyok,várom a leszáradást,mert akkor majd....meg...hátha...na majd most jó lesz csak ki kell várni....
Kapok egy erős alkoholos mandulalikőr illatot,amit mint irom elnyom az erős alkohol,valami minimális édes karamell alapon....
Ez az állapot a bőrömön két órája tart,de még nem tértem magamhoz a döbbenettől...:(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 11.

Verona5

2017. október 10.

lllik a langyuló-dérülő őszbe! Még melenget a nap, de a levegőben már száll az égetett avar illata, rátelepszik a karodra, még rövidujjút viselsz. Végig elkísér a füstössége, fél órával később viszont megjelenik alatta a melengető balzsamosság, az ámbra, egy kis virágosság és a cédrus - ami nyáron hűsít, most pedig felmelegíti a bőrödet. Hejj de jó ez a kis ma érkezett mintácska! Van benne kis Rochas Absolu és egy kis Dana Tabu is. De alapvetően Cartier. És egy Igazi Targaryen királynő illat! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 10.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Citronellol, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Butylphenyl Methylpropional, Isoeugenol, Geraniol, Benzyl Salicylate, Coumarin, Benzyl Benzoate, Citral, Eugenol, Farnesol, Benzyl Alcohol
Színezékek: CI 14700, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)