Cathy Doll

Ár:   600 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   6,8 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: GI85, Módosítva: 2015. szeptember 29.

Kiszerelés:   6,8 ml
Lelőhely:   online külföldről

5 árnyalatban kapható

GI85

2015. október 6.

Ebayrol rendeltem.600Ft korul van darabja.Nekem bevalt.Jelenleg mezszoke a hajam,de eredetileg majdhogynem fekete.A szemoldokom viszont fekete.En vilagositasra/fedesre hasznalom.A legjobban a legsotetebbet szeretem.Azutan az egyel vilagosabbat.Mind arany arnyalatu(kiveve az atlatszot, nyilvan XD).Amikor sotetbarna volt a hajam,akkor a legsotetebbet hasznaltam,egy sotetebb szemoldokpuderrel.Most az essence 05 soft blonde(a szam biztos,de a nevet csak remelem,h.eltalaltam)szemoldokceruzat hasznalom melle.Ez egy hamvas szin.De onmagaban is hasznalom oket(a ceruzat is).Szepen fed.Es nem csak a sotet szemoldokomet,hanem a par feher szalat is,amit meg anno az erettsegi stressznek koszonhetek +hozzajarult kesobb a szules is(sajnos ezutan mar a hajam is elkezdett picit oszulni,de csaladi vonas,tudtam mi var a hajamra,hiaba voltam csak 26 :D).Szoval minden szalat befog,mindegyik arnyalat(egy kivetelevel mind meg van,a legvilagosabbat Anyukamnak vettem,neki elegge osz mar a szemoldoke es kert egy kis segitseget :) ).Amiert 4 csillagot adok,az az atlatszo miatt van.Semmit nem csinal,csak benedvesiti.Arra jo,ha tul erosre sikerul,akkor atmegyek ezzel a szemoldokomon,de sajnos nem ad format.Elso korben meglepodtem,h.ennyire arany arnyalat.De a legsotetebb egyaltalan nem olyan fel vive.A tobbi is rezes,de ugye az en hajam is az most.Meg a szemoldokon megszaradva sokkal termeszetesebb lesz.Foleg,ha hamvas ceruzaval le alapozom,akkor meg plane.De ezek eletem elso szines szemoldok spiraljai.Szoval semmilyen osszehasonlitasi alapom nincs.Viszont meg vagyok elegedve.Tartosak,adnak tartast,ami kitart egesz nap,birjak lemosasig,nem kopik/pereg vagy ilyesmi.A szinek nekem teljesen hasznalhatoak.Kivancsi vagyok mas markakra is,mert tudni szeretnem,h.a tobbi arnyalat milyen.De nem tervezem lecserelni.Ha elfogy,akkor ujat veszek a ket legsotetebb szinbol.Ja igen.Jol birjak.Nyuzom kozel 1 eve es meg van boven,pedig picike. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 6.

Hidratálók: Propylene Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

PVP 0 0