Catrice

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: WZ, Módosítva: 2020. február 26.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

Bársonyos végeredmény. Antioxidánsokat tartalmazó, mattító, víztaszító púder, mely akár 18 órán át tart és bársonyos textúrájának köszönhetően szinte egybeolvad az arcbőrrel.

4 árnyalatban kapható

scene14

2018. november 30.

Megvettem régebben és valamiért nem tetszett,másik alapozóval nem passzolt. Most újra elkezdtem használni és imádom! Baba bőröm van tőle,jó a fedése,mégis természetes,viszont átfénylik! A 18 óra az nagyon túlzás még az én száraz-normálba hajló bőrömnek is. Árát szerintem megéri,tényleg egybeolvad a bőrömmel,nem tudok rosszat mondani,lehetne picit tartósabb!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 30.

zita.herkovics

2018. január 27.

Jelen pillanatban a tesóját használom, ám előtte ő volt a szokásos reggeli társ. Rendben volt, de valahogy mégsem az igazi. Szerettem, de a másik levett a lábamról. Ha jól emlékszem, ez olcsóbb is valamivel, mert abban ott a tükör, és nem tekerős, hanem nyitós. (Prime&Fine.) Ha a másik nincs, akkor megveszem ezt majd.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 27.

evetish

2018. január 5.

Nagyon sok púdert próbáltam már, de mindegyiknél hiányérzetem volt, így mindig keresgélek és újakat próbálok ki. Imádom a catrice termékeket, így amikor néhány napja felfedeztem itt az oldalon, rohantam is megvenni. Szerencsére nem csalódtam, tökéletes a fedése, mattit, a színe teljesen passzol hozzám és természetes hatása van. Azt hiszem ő az igazi a púdereket tekintve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 5.

Sz. Csilla

2017. november 10.

Nekem tökéletesen megfelelt. A warm beige 25ös árnyalatot használom, teljesen természtes, szinte láthatalan a bőrömön. :) Tartós is.

Update: Továbbra is tökéletes! Nem kell napközben újrapúdereznem ezzel, más termékkel viszont pár óra múlva egyszerűen muszáj.
Update2: már jó ideje használom és nem porzott szét, sőt ma leejtettem!! 😲 és ez nem tört össze csodák csodájára.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 10.

zsofi017

2017. október 26.

Egész elégedett vagyok. Nehezen találok olyan alapozót és púdert, ami a nagyon világos bőrömhöz passzol és nem sárgás. Ha neki a legvilágosabb árnyalata pont ilyen. A baja az, hogy a 18 órás matt hatás azért túlzás, mert pár óra után már érzem, hogy zsírosabb a bőröm, de azért a futkozósabb napokat is kb jól bírja. Ha kopik is, akkor egyenletesen. Sminkfixálásra is jó és szerintem építhető is, az alapozómmal jól megvannak. Viszont elég gyorsan fogy ahhoz képest. De így is nagyon olcsó.
Update: 5-ről leviszem 4 csillagra, mert szeretem még mindig, de nem az a tökély, ugyanis a mattítós rész nem nagyon megy neki.... (egy ideig oké, de ez az a púder, ami sajnos nem tart ki egész nap, pedig a 18 órás tartásból ezt várnám)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 26.

AgnesMiko

2017. augusztus 6.

A warm beige 025-ös árnyalatot vettem meg napbarnított arcomra, télen biztos hogy jóval világosabbra váltok. Nagyon jó a fedése, természetes hatást nyújt. Kicsit hiányoltam belőle a pamacsot, amivel útközben is felvihetném, de ár-érték arányban kiváló, megérdemli az 5 csillagot :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Magnesium Stearate
Peptidek: Pisum Sativum Peptide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Forrás: truth-in-aging, BFT

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.