Catrice

Ár:   2399 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: angi9207, Módosítva: 2018. július 4.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

Magas fedésű, vízálló, folyékony alapozó akár 24 órás tartóssággal. Tökéletes fedést biztosít matt végeredménnyel, ezen felül kellemes viselet a bőrön. Hibátlan végeredmény maszkhatás nélkül.

4 árnyalatban kapható

SEmr

2019. június 4.

Nekem a kedvenc alapozóm volt, egész nap tartott, pedig csak vékony rétegben vittem fel. Kár, hogy megszűnt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 4.

Beba01

2019. május 23.

Sok alapozó tesztelésén túl vagyok már.Drogériás viszonylatban nagyon jó ,árban is.Nekem a 015 Vanilla Beige árnyalat volt meg,mert teljesen elhasználtam.Száraz részeket hajlamos volt kiemelni .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 23.

Yette

2019. január 11.

Ez az a tipikus elmegy egynek alapozó.
Nehéz egyenletesen felvinni az arcra, hogy ne legyen csíkos, és hogy ne keltsen maszkos hatást. Igen könnyen beűl a kis ráncokba,szàraz foltokba, ami csak rontja az öszképet.
Fedését tekintve, közepes, erős fedésü.
Vízállónak nagyon is vízálló, nem oldja le a medence vize.
Összeségében egy jó fedédű, vízálló alapozóról van szó, melynek felvitele elég körülményes, pepecs munka amennyiben szép végeredményre vágysz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 11.

Ez az a tipikus elmegy egynek alapozó.
Fedését tekintve, közepes, erős fedésü.
Vízállónak nagyon is vízálló, nem oldja le a medence vize.

Lucy Maut

2019. január 7.

Nem rossz termék, de hajlamos a száraz részek kiemelesere, ezért száraz bőrre nem ajánlom. Elég jó fedese van. Sajnálom, hogy kivontak lehet ujravettem volna. 🤔

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 7.

Ramona01

2018. november 25.

Most került elő újra a fiókomból és nem is értem, hogy miért kerülgettem eddig. Tény, hogy elég sűrű az állaga, ami számomra kicsit zavaró, illetve "maszkosabb" a hatása, mint a liqued társának, de sokkal jobb a fedése. Napközben kopik, de elég jól bírja a strapát. Ráadásul végre találtam egy olyan árnyalatot, ami tökéletesen passzol a bőrszínemhez!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 25.

kocosfox

2018. november 16.

Na neeeee! Már nem gyártják? Hát mindjárt kiakadok..
Költözéskor megtaláltam az üvegét ennek az alapozónak, és emlékeztem rá, hogy ő volt AZ EGYETLEN alapozó a drogériában, ami nem kezdett el oxidálódni. Csak hogy értsétek, az összes márkájú alapozóból, mindnél a legvilágosabb árnyalatból nyomtam a kézfejemre egy keveset, és fél óra múlva Ő volt az egyetlen, aki nem kezdett el oxidálódni, és tartotta a világos árnyalatát, mint amilyen az arcom is. Ráadásul a fedése is erős, szivaccsal felvéve nem is maszkos. Ja, és igen, elég tartós alapozó volt, vízálló..
Megtalálta már bárki a méltó utódját? HELP!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

Na neeeee! Már nem gyártják? Hát mindjárt kiakadok..
Megtalálta már bárki a méltó utódját? HELP!

HKatalin

2018. október 23.

Nagyon sokáig kerestem amig megtalaltam a tokeletes alapozot. Nem folyik, nem all ossze az arcomon, atlag 5-6 oraig ugy tart, ahogy felkentem. Utana az aprobb rancokban latom csak, hogy mar nem az igazi, de ez egy minimális radolgozassal orvosolhato. Meg szinben is talaltam megfelelot, ami eddig lehetetlen volt. Nem szarit, nem okoz borproblemat. Es most ketsegbe vagyok esve, hogy nem gyartjak tovabb... :'((((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 23.

Malachite

2018. augusztus 29.

Már készültem írni róla egy randa véleményt... Eddig ugyanis csak ecsettel, vag az ujjaimmal próbáltam felvinni az arcomra. Vastag, csíkozódó, maszkos rétegként csúszkált az arcomon a meglepően sűrű viszkozitása ellenére. Egy könnyű, alacsony fedésű BB krémmel bekeverve használgattam, mivel kidobni nem volt szívem, de reggelente mindig kapott egy undok pillantást... Aztán egyik reggel elővettem a fiókban pihenő drogériás beauty blender másolatomat, szépen feldagasztottam vízzel, kinyomkodtam, és... hű. Na úgy működik. Nem húzva, vékonyka rétegekben feltapogatva. Nem foltos, nem csíkos, nem maszkos, és a helyén marad. Minden, amit amúgy eddig egyáltalán nem volt hajlandó produkálni. Nem is oxidálódik, vagy csak én nem látom. Így elég szépen működik. Négy csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

dorinav

2018. július 27.

Mivel nem volt a drogériában HD liquide coverage alapozó, így erre esett a választásom. Sűrűbb az állaga, mint az előbb említettnek, de így is szépen el lehet dolgozni. Fedésben is kiváló. Vízállósága nem igazolódott be.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 27.

adrienn9513

2018. július 17.

Nekem semmi komolyabb problémám nincs ezzel az alapozóval, a 005-ös árnyalat van meg, bár azt kel mondjam, hogy a Liquid tényleg jobb. Eldolgozni és szivaccsal szoktam, szép eredményt lehet elérni, aránylag tartós, de egy idő után átfényesedik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide
Peptidek: Pisum Sativum Peptide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Forrás: truth-in-aging, BFT

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!