Catrice

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   7,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szata1, Módosítva: 2019. szeptember 9.

Kiszerelés:   7,5 g
Lelőhely:   drogériák, online

Matt púder kontúr paletta, amely 3 könnyű lépéssel segít elérni a tökéletesen kontúrozott arcot.

• Kontúr: vidd fel precízen az arccsontod alá, a halántékodnál és az állkapcsodnál.
  • Bronzosító: vidd fel az arccsontokra, hogy melegséget adj az arcnak.
  • Highlighter: vidd fel a homlokodra, az orrnyeregre és az állra, valamint a szemek alá, hogy fixálj.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Skylin

2021. december 6.

A színei nekem teljesen megfelelőek, és szépen el lehet dolgozni. Nekem valamiért - pedig csak egy leheletnyit szoktam felvinni - porosan megül a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 6.

szabo123

2021. november 17.

Nagyon sárgás, annak ellenére, hogy hideg árnyalatnak tűnik, így nem tudom használni. Egyébként könnyen és szépen eldolgozható, csak nem az én színem. Tervezem tovább adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 17.

szata1

2019. szeptember 5.

Jónak jó. A kontúr púder hideg tónusú és nem túlságosan pigmentált, így nagyon szépen fel lehet építeni nem lesz foltos. Nagyon sokáig kerestem kellően hideg tónusú kontúr púdert most végre találtam. A bronzosító viszont elég pigmentált, vigyázni kell vele, de szépen el lehet dolgozni. A highlight kellően világos, szépen kiemeli azt amit ki kell. Ha megszaladt a kezem kicsit a bronzosítóval szépen vissza lehet venni belőle a highlightot használva. Talán nagyon sötét bőrre nem ajánlanám, a kontúr és a highlight árnyalata szerintem inkább világos bőrüeknek való. Az áráért nagyon megéri.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).