Best of Beauty 2019

Catrice

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mano1234, az összetevőket feltöltötte: vera01, Módosítva: 2017. július 3.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

Gyönyörűen kiemelt, legyezőszerű szempillák- könnyű elérni a 3D Lash Multimizer Effect szempillaspirállal. Az elasztomer kefe intenzív, három-dimenziós dúsítást nyújt.

tátombák

2018. február 6.

Amikor új volt, használat közben állandóan ráfröccsent az arconra a sok festék, amit a kefe felvett. Nagyon tapasztott, 3 tincsre szedte a pilláimat, rossz volt. Aztán ahogy kitartóan használgattam, megszelidült, és mára teljesen jó. Erős fekete, hangsúlyos pillákat csinál, mindennapi spirálom lett.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 6.

sztr12

2017. december 17.

Az egyik legeslegjobb szempillaspirál!! Természetesen is elég hosszú és göndör szempillám van, de ez a spirál kihozza belőlük a maximumot. Gyönyörű legyező hatás és ár-érték arányban szinte verhetetlen, főleg ha az ember lánya le tud csapni egy jó kis akcióra ;). Ha lehetne 10 csillagot is adnék rá!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 17.

edo328

2017. április 17.

Használtam mar Catrice spirált de általában csípte a szemem. Féltem ettől is, de az ára miatt úgy voltam vele sokat nem veszíthetek. Jól tettem. 2 rétegben használom, sokat nem hagyom száradni mert hamar szárad. Nem csinál extra pillákat, de szerintem szépen megemeli és dúsítja. Ár értek arányban kapja az 5 csillagot, ha drágább lenne csak 4-et adnék ra. Több Catrice spirálom közül nekem eddig ez teljesített a legjobban

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

Nancika

2017. február 13.

Update: Közben feltöltöttem egy sminket Inika teszt néven (http://kremmania.hu/sminkek/inika-teszt), ahol már két másik spirállal keverem. Nude by Nature alapra húztam egy réteg (nagyját zsepibe törölt ilyet), aztán Alverde All in One-nal átfésültem/átfestettem és végül egy újabb réteg Nude by Nature spirállal zártam (max 4 perc ez így együtt), és szemmel láthatóan szuper lett úgy már az eredmény. Úgyhogy arra jutottam, hogy négy csillagot megérdemel, mert a megfelelő technikával (jó pazarlósan ugyan), és a megfelelő párosítással nagyon sokat tud dobni a sminkemen. Konkrétan tényleg műszempilla hatás érhető el vele. :)

A spirál választásánál nem volt nehéz dolgom: egyedül ezt találtam késő este a Müllerben.
Én jobban szeretem a szétválasztott műszempilla hatású, kevésbé összetapadt, inkább építhető darabokat. Pont azért, mert úgy tapasztalom, hogy az a spirál, ami egyetlen rétegben hatalmas pillákat csinál, az nem végzi tökéletesen a dolgát. Még a jelenlegi kedvenc, Nude by Nature spirálomat is két rétegben kell használnom a kiváló eredményért, és szerintem pont ez az ideális, mert akkor lehet igazán szétválasztott, műszempilla hatású sminket elérni.
Ez viszont nem ilyen, pedig minden felesleget lehúztam az tubusa szélén. Ez azonnal nagy, de tapadt pillákat "varázsolt" nekem, ráadásul akármilyen ügyes is voltam, összefestékezte a szemem. Aztán egy kicsit sem visszafogottan beletöröltem minden felesleget egy papírba, illetve az Alverde All in One spiráljával egy kicsit szétválasztottam az összetapadt tincseket. Így már sokkal szebbek lettek a pilláim, de továbbra sem rajongok értük igazán.
Ezt az eredményt a Catrice teszt néven feltöltött sminkemnél meg tudjátok tekinteni. Úgy gondolom, hogy szép lett a végeredmény, bár nem olyan, ahogyan én szeretem a pilláimat festeni. Összességében azért minden felesleget felitatva nagyszerűen lehet ezzel a spirállal dolgozni. Viszont nem egy takarékos megoldás így.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 13.

romsicsbori

2016. november 8.

Tökéletes ez a szempillaspirál... amennyiben az ember arra szeretné használni, hogy pilláit három copfba fogja össze. Annyi festék marad a kefén, hogy a tároló száján sem tudom lehúzgálni. Már két hónapja használom, szinte napi rendszerességgel, de még mindig zsebkendőbe kell törölnöm az irreálisan sok festéket, ami a kefén van. Még így is összeáll a pillám tőle, ezért csak más szempillaspirállal kombinálva tudom elérni a kívánt hatást. Szempillaspirál-mániás vagyok, azt se mondanám, hogy nem tudom használni. Kicsit irigykedem azokra a kommentelőkre, akik tudnak vele bánni, mert a keféje nagyon jó lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 8.

nagyeszter0811

2016. november 4.

Nem érdemes egy szót sem pazarolni rá. Nem is értem miért vettem meg, annyi catrice - szempillaspirál okozta csalódás után. Nem tudom milyen embereken tesztelték, de annak a valakinek vagy 1 szempillája volt egész életében, vagy szimplán vak. Lehetetlenül sok festék marad a kefén, és úgy összeállítja a szempillámat, hogy az isten sem szedi szét. Pocsék! Szeretem a márkát, de tényleg, rengeteg darabjuk megvan, de ez annyira rossz, hogy vissza kellene hívni a polcokról!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 4.

though

2016. október 24.

Szeretem a Catrice termékeit de sajnos ez iszonyat rossz!:( Nagyon sok festék rajta marad a spirálon, így nagyon csomós pillákat kölcsönöz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 24.

orsisro

2016. október 20.

Szeretem! De!!! Kicsit azért potyogós, nehéz lemosni(micellás víz), pedig elvileg nem vízálló, felkenődik a szemöldököm alatti részre, ezért nézegetni kell folyton. Ami nagyon pozitív, h tényleg szép pillákat csinál. Kicsit ugyan besűrűsödött, de haszbálható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 20.

fülibojt

2016. október 20.

Ez a spirál iszonyat jó! A nyáron kifogytam a kedvenc L'Oreal Miss Manga Punky spirálomból, de sajnáltam 3000 Ft-ot kiadni érte, (jelenleg a kedvenc spirálom, de inkább várok mindig glamour, illetve joy napokig a beszerzésével) így elkezdtem más megoldás után nézni.
Az egyik kedvenc vloggeremnél láttam, hogy milyen jól szuperál ez a spirál, így gondoltam teszek vele egy próbát. És hát WOW.. hozza ugyanazt a szintet, mint amit a Miss Manga! Aki nem szereti, ha kicsit már szinte pókhálós,"vaskos" a pillája az valószínűleg nem fogja díjazni ezt a spirált sem, de nekem iszonyat dús és hosszú lett tőle a szempillám. Viszonylag sokáig két és fél hónapig tudtam használni. A keféje egész nagy, szilikonos, gyorsan lehet vele dolgozni.
Ami nem tetszett benne, hogy annak ellenére, hogy nem a vízálló változatot vettem meg belőle, ezt is alig lehetett leszedni, még két fázisú sminklemosóval is nagyon nehezen ment, ilyet másik spirálomnál még nem is tapasztaltam. Ez egyben előnye is volt, mert a nap folyamán nem pergett le, nem maszatolódott el, csak az estéket nem vártam, amikor neki kellett állni lemosni. :D
Összességében nagyon szerettem és tuti, hogy újra fogom még venni, mert jó áron pont azt a hatást nyújtja nekem, amit szeretek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 20.

lizikeee

2016. szeptember 11.

Valóban szép és dús szempillákat csinál, számomra tökéletesen funkcionált. Este viszont a szokásos sminklemosó kendővel nem jött le, külön krémmel sikerült leszednem, ezért csak 4 csillagot adok neki.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 11.

Hidratálók: Butylene Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!