Catrice

Ár:   1549 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Umesyan, Módosítva: 2018. április 13.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

DayanaComplow

2017. június 14.

Gyűjtöttem a Catrice palettáit, ezért szereztem meg ezt is, de csalódás volt. A színek egyáltalán nem erősek, szinte alig pigmentáltak. Én nem tudtam szépen eldolgozni őket, és ha a porfelesleg (mert valahogy a bőrömön nem nagyon akar megtapadni a felvett mennyiség, pedig nem viszek fel sokat) eltűnik, szinte láthatatlan, csak a csillogása látszik halványan, maga az eredeti szín egyáltalán nem. Tulajdonképpen olyan mintha egy csak apró szemű csillámból álló gyermek sminkterméket kentem volna magamra. Nem is nagyon használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 14.

orsolyanovak

2016. december 10.

Meglepődtem ezen a sok negatív véleményen, mert én személy szerint nagyon szeretem ezt a palettát -pláne 690 Ft-ért. Szóval most jól megvédem! :D Mondjuk én nem is vártam tőle semmilyen extra színezést, vagy ilyesmit. Mindegyik szín nagyon halvány, szikrázó, nem csillámosan csillog, mert nagyon picik benne a csillámok. Nekem ez tetszik benne a legjobban, annyira szép, selymes, elegáns fénye van, hogy nappalra is megállja a helyét. Nagyon jól kombinálható; gyakran használom például a fehéres árnyalatot, csak egy sima szemceruzával és piros rúzzsal. Vagy a ugyanebben a variációban lila rúzzsal a lilás árnyalatot belső szemzugba, így lesz egy nagyon finom összhang az egész sminkben. Vagy csak szemöldökcsont alá, hogy egy picit jobban kiemelje szemet. Szerintem a szemre mindig kell egy kis fény, és azzal, hogy ezekben van 1 kis árnyalatnyi eltérés színben és csillogásban is egyaránt, nagyon jól variálható kis highlightert kapunk. Ja és, ami a legfontosabb! Imádom, hogy nem pereg. Kopik, de egyenletesen, nem ül össze a szemeden, nem lesz tiszta csillám a fejed, hanem 5-6 óra után szépen, egyenletesen nyoma vész. Nekem ő nagy kedvencem! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 10.

zsbomb

2016. december 8.

Anno azért vettem meg kb 17 évesen, mert nagyon szerettem volna egy palettát, és ez szerintem pont kedvező áron volt. Nem nagyon használtam, mivel borzalmasan porzik, de ma újra elővettem, hogy megnézzem milyen sminket tudnék csinálni szalagavatómra, de eszembe jutott, hogy régen miért is raktam félre :D semmit nem lehet csinálni belőle, három színből próbáltam valami füstös sminket csinálni, de egyáltalán nem különültek el a színek. Azt hozzátenném, hogy nálam az alap szemsmink a szempillaspirál, néha tus, szóval nem vagyok gyakorlott de szerintem nem az én hibám hogy nem tudok ezzel a palettával sminkelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 8.

Betti92

2016. április 17.

nagyon szép tavaszias színek lennének... ha pigmentáltak lennének, de sajnos semmi színük nincsen kb, és felkenve nagyon hasonlóak, és eléggé porzik is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 17.

Trekaa

2016. március 15.

Nem túl hivalkodóak a színek, bár ennél a palettánál talán nem is ez a lényeg. Tavaszra aranyos, üde, de amúgy felkenve nekem olyan, mintha mindegyik szín ugyanaz lenne épp egy pici eltéréssel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 15.

Yeliz

2016. január 18.

Hétköznapi sminknek tökéletes. Nem hivalkodó, reggel amikor sietnem kell és nincs időm 3-4 színt felvinni ecsettel, tussal stb. akkor tökéletes választás.
Egyszerűen felvihető, könnyen használható. Nem mondom hogy minden színt elfogok használni belőle, de nem mondanám pénzkidobásnak sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 18.

H4eszter

2015. október 31.

Utólag fogalmam sincs miért vettem meg. Gyengén pigmentált, csillámos tőle minden és szerintem a színei közönségesek. Persze ez csak természetes fényben látszik. A többi talán jó, de ez borzalmas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 31.

Norih

2015. október 25.

Ajándékba kaptam, én alapvetően nem használom szemhéjpúderként,mivel a színek szerintem abszolút nem különböztethetőek meg egymástól. Csillogós. Nagyon sok réteg kéne ahhoz,hogy meglehessen különböztetni a színeket,én highliterként használom,mivel nagyon tartós,nem azt mondom hogy még a nap végén is látom,de egy 4-5 órát kibír! Valamit arra a tökéletes hogy matt szemhéjpúder egy kis gyöngyház hatással feldobjuk,de sajnos önálló használatra szerintem nem alkalmas

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 25.

NadjaBlue

2015. szeptember 5.

Ajándékba kaptam, de szerintem magamtól nem vettem volna meg. Mint a többiek, én is túlságosan egyformának tartom a színeket. Szépen csillognak mind, de gyakorlatilag nem látok különbséget az árnyalatok között. Elfogom használni így is, de jobban örültem volna pigmentáltabb színeknek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 5.

fannix21

2015. július 12.

pénteken vettem meg, azelőtt véleményt erről nem is olvastam. 700 ft volt, ennyiért szimpatikusabb volt, mint az eredeti árért. :D a kezemben tartva szépnek gondoltam a színeket, de aztán jöttem ide, és láttam az itteni, majd később a google-s képeket... ég és föld.. jobban örültem volna, ha olyanok a színek, mint a képeken.. :( de beletörődtem. sok hasonló hozzászóló tapasztalatával megegyezően nekem sem válnak el a színek, de valamennyire igen. én úgy vagyok vele, hogy nappalra amikor "láthatatlan" sminket viselek melóban, suliba, akkor tökéletes lesz. :) az erős sminkekhez amúgy is van vagy 5 másik palettám. :DD szóval én felpontozom, szerintem egész jó kis paletta :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 12.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.