Catrice

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: _-Mia-_, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2017. június 12.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

lavandaire

2018. szeptember 5.

Ez volt az egyike azoknak a palettáknak amelyeket akkor vettem amikor elkezdtem sminkelni. Bár biztosan ki kéne már dobni, mert rég volt az és bár a fekete színen kivűl nem használok semmit belőle mégis valahogy megszerettem ezt a palettát. Kicsi, egy nagyon könnyű napi/esti sminket el lehet vele készíteni, ha az ember nem akar túl sokat vesződni, a fekete szín meg nekem tökéletes a szemöldökömre. Bár porzik egy kicsit ha az ember lassan épiti fel nagyon szép hatást lehet vele elérni :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

vikt0ria

2018. február 17.

Töröltem az eddigi véleményeimet ezzel a termékkel kapcsolatban, mert már nem tükrözik a valóságot. Ez volt életem első sminkpalettája, ezzel tanulgattam mindent. :) S bár porzik, es nem annyira pigmentált, valamint nem is maradt mindig a helyén (bár hozzáteszem nem is primeoltam es fixáltam:D), én megadom rá az 5 csillagot, mert jó szívvel gondolok vissza mindig rá. A legsötétebb színt nagyon sokáig használtam a szemöldökömre, egészen fél évvel ezelőttig amíg meg nem vettem az ABH pomádéját (erős váltás:D). Néha még most is használok belőle egy két színt satírozáshoz. Úgyhogy igen, a mai minőségekhez képest nem annyira jó paletta, de nagyon sok mindenre használtam és szerettem, és sosem volt olyan borzalmas a végeredmény hogy megutáljam. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 17.

xbarbarella

2018. január 31.

Én nagyon szeretem a színeit, visszafogott, nem túl pigmentált, ami nekem megfelelő. A legsötétebb színét a szemöldökömre használom, mert az sem lesz tőle túl kontúros, épp csak annyit emel ki rajta, amennyit kell. Tényleg nagyon porzik, viszont egyszer egy kölcsönbe kapott szemhéjpúder alapozóval (azt hiszem, Kryolan Multi Gel) több órán át csíkmentesen megmaradt eredeti állapotában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 31.

Katalin17

2017. október 10.

A színek furcsák a bőrön. Kicsit koszos hatásuk van...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 10.

A színek furcsák a bőrön. Kicsit koszos hatásuk van...

EvelinV5

2017. szeptember 25.

Szerettem volna egy szép színekből álló matt palettát, mivel catrice termékekben még nem csalódtam, erre esett a választásom. A színek ránézésre nagyon szépek, de felkenve teljesen más a színük,nagyon gyenge a pigmentáltságuk, ráadásul még porzik is a termék. Számomra nagy csalódás ez a paletta.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

Illa

2017. szeptember 11.

Majdhogynem pénzkidobás sajnos. Nekem nagyon tetszenek a színei, csudaszep sminket tudok vele csinalni, viszont iszonyuan porzik es kb. a 70%-a lepereg a nap vegere. Pedig mindig hasznalok alpot. Igy nem hullatok érte könnyeket...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

Unicorn

2017. szeptember 8.

Fuu de mérges voltam erre a cuccra mikor vásárlás után szembesültem vele, hogy nemhogy a palettában lévő színekre, de az ujj swatchokra se hasonlít ha a szemhéjadra próbálod varázsolni. Szó szerint mintha koszos lett volna a szemem :D Foltos és csúnya.
Szemöldök kitöltés a maximum amire használható volt, de az áráért vesz az ember 2 rendes szemöldökport vagy 3-4 szemöldökcerkát xD
Jó hogy kivonták a forgalomból, más legalább nem fog többet mellélőni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 8.

Jó hogy kivonták a forgalomból, más legalább nem fog többet mellélőni vele.

draculina

2017. augusztus 30.

Kicsivel kevesebb mint egy éve vettem a palettát és mostanában minden nap ezt használom.
A minősége közepes, a fehér és a rózsaszín nem túl pigmentált, ezeket a szemem alatt használom mint átlátszó púdert. A 2 világosbarna szín nagyon hasonló, de satírozó színnek nagyon jók. A sötétbarna a legpigmentáltabb az összes közül, elég kevet kell belőle használni. A szürkét viszonylag keveset használom, mert van egy szebb feketém.
Használatkor tényleg porolnak, de ki lehet küszöbölni azzal, hogy az ecsetet nem végighúzzuk rajta hanem belemártjuk.
Összességében jó kis paletta, de ha gyártanák nem venném újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Összességében jó kis paletta, de ha gyártanák nem venném újra.

SziNo

2017. július 13.

2015-ben vettem Németországban, mert kellet valami S.O.S. megoldás. Bementem az első Rossmannba, ami útba esett és megvettem. Arra a 10 napra nagyon jó volt, ha nincs ló, jó a szamár is alapon. Viszont miután hazaértem egyszer sem nyúltam felé.:( Nagyon nem tetszik ez a paletta: beleül mélyítővonalba, nagyon porzik és nem szeretek vele sminkelni. Egyedül azért tartogatom a mai napig, mert eszmei értéke van számomra. Teljes pénzkidobásnak nem mondanám, mivel jóval olcsóbb volt, mint itthon, ezért 2*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 13.

Manitabarbara

2017. június 20.

Szép színei vannak,de nekem annyira nem vált be.Nagyon porzik, a világosabb színek több rétegben se látszódnak jól.A két barnát használtam el egyedül a palettából és azokkal is a szemöldököm töltöttem ki,arra tökéletes volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 20.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Caprylyl Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.