Catrice

Ár:   1545 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: falatka18, az összetevőket feltöltötte: beginner, Módosítva: 2016. január 17.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

Hat természetes árnyalat egy palettán: a finom homok, a gyengéd bézs és a barna különböző variációi. Néhány közülük matt, néhány fényes.

Könnyű textúra, magas pigmentációval, amely garantálja a természetes külsőt, de esti bulira a smokey eyes stílust is megalkothatod vele.

Praktikus kétvégű applikátorral.

Ayanna

2019. június 28.

Nem a legjobb minőségű paletta, de egy jó alappal egészen pofás kis nude sminket lehet vele összehozni a hétköznapokra, vagy olyan alkalomra, amikor nem akarsz erős sminket viselni. Ár-érték arányban szerintem teljesen okés.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 28.

Eniko95

2019. január 30.

Maszatolódik, porol, és órák elteltével mintha semmi nem lenne a szememen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

Maszatolódik, porol, és órák elteltével mintha semmi nem lenne a szememen.

Lithviel

2018. június 21.

Ajándékba kaptam. De nem fogom újra venni. Oké, hogy nude színekkel rendelkezik, de a pigmentáltsága hagy kívánni valót magam után. Nekem nagyon nagyon gyenge... Munkába elhasználom, de ennyi... Pár óra után azt se látom, hogy valaha is lett volna a szemhéjamon bármi is....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 21.

detti23

2018. március 21.

Én túlzottan csillogósnak találom a színeit, így nagyon ritkán nyúlok ehhez a palettához. Egyedül a legsötétebb szín az, amivel lehet valamit kezdeni, a többi elég semmilyen, hamar kopnak és csak egy nagy csillámhalmot hagynak maguk után. Nem fog hiányozni ez a paletta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

Pocok96

2018. február 26.

Egyetemre pont megfelelőek a színei. Csak alapozóval vagy fixáló sprayvel érdemes használni, különben nagyon hamar eltűnik a szemről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 26.

ariiratku

2017. december 7.

Az itteni vélemények alapján döntöttem mellette. Az árnyalatai nagyon szépek, de csalódtam a palettában, azt vártam, hogy pigmentáltabbak lesznek. Porolnak is egy kicsit. Hétköznapi sminknek éppen megteszi és egy jó alapozóval alatta. A szememet ráadásul irritálta is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 7.

Fzks

2017. november 2.

Szeretem ezt a palettát, hétköznapokra nekem pont elég, az összes színét szeretem, sokáig bejárt.
Ha úgy lesz akkor újravásárolom:)
+ a catrice nem tesztel àllatokon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 2.

Ha úgy lesz akkor újravásárolom:)
+ a catrice nem tesztel àllatokon.

BlghH

2017. október 19.

Csalódás. Klassz dizájn, király színek, csak épp a szemhéjon pocsék. Pigmentáltsága botrány. Meg úgy az egész. Kezdőknek jó lehet gyakorolni, de nívósabb sminkhez édeskevés.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 19.

oliviag

2017. augusztus 24.

Nem is tudom, nagyon szerettem volna megszeretni ezt a kis palettát, az ára nagyon kedvező volt, viszont nekem abszolút nem vált be. Egyáltalán nem tartós, nagyon porol, a színekkel sem vagyok teljesen megelégedve. Szeretem ezt a márkát, de valahogy ez a paletta nem vált be, szerintem borzalmas.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 24.

poplacsek

2017. július 31.

Szemhéjra nem vált be őszintén, viszont szemöldök formázásra kiváló. pont elég intenzív, ahhoz hogy természetessé lehessen avanzsálni a szemöldököt. Emellett kihagyták belőle a csillogást így teljesen opcionális lehet a használat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 31.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.