Catrice

Ár:   2159 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kriszti.07, az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2021. október 25.

Lelőhely:   drogériák, online
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Úgy viselkedik, mint egy láthatatlan bőrréteg. A nem kívánt fényt kontrollálja, mattítja az arcbőrt és feltölti nedvességgel. Ugyanakkor ez az alapozó olajmentes, tartós és kiváló fedést biztosít a hibátlan arcbőrért. Fényvisszaverő pigmentjei biztosítják a selymes-matt hatást. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

4 árnyalatban kapható

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

kissproof

2021. december 6.

Nem annyira maszkos mint a pipettás testvére de szerintem emiatt szebb is a festése. Normál bőrön teljesen jól működik nekem nem zsírosodik át nap végére. Lehetne még több szín belőle viszont. Újra veszem mert szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 6.

AnnaR

2021. október 7.

Hiába tértem át másra, felesleges. Ez messze a legjobb alapozó a bőrömre, olyan, mintha nem is sminkeltem volna, annyira a bőrömbe simul. Nagyon szeretem, szerintem most már nem kísérletezek tovább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 7.

viki9604

2021. augusztus 21.

Akciósan vásároltam és teljesen meg vagyok vele elégedve . Nem szárít , matt fedés .

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 21.

brigi50c

2021. augusztus 9.

2021.08.09. - dolgozó millenial asszonyként
Szerintem hosszú évekig használtam ezt az alapozót egyetem alatt, mert nagyon megmaradt a fejemben, hogy olcsó áron vállalható minőség. Azóta már igényesebb vagyok, és nem adnék erre 4 csillagot. Ma felkentem az arcomra reggel hétkor, és délután ötkor úgy jöttem haza, mint egy felázott diszkógömb. Fényes viaszréteg a fejemen, orrom körül ahol hozzáértem, ott látható nyomok. Nem tudom mit kéne ezzel csinálni, kétóránként púderezni? Holnap meglátjuk, úgy is ki fogom próbálni. Ez így masszív csalódás, bár nem is tudom mit vártam. Ja, mondjuk azt, hogy ha 18 órás mattság van a csomagra írva, akkor egy műszakot ki fog bírni. Én kérek elnézést. Nem matt, nagyon nem.

2014. december 14. - még javában alapszakos egyetemista koromban, lol
A másodikat vettem már ebből az alapozóból, előtte középiskolás koromtól a Maybelline Affinitone Ivory árnyalatát használtam. Közepes fedéssel rendelkezik, a pirosságokat eltünteti, de a hepehupákat, pattanásokat nem, ráadásul a legvilágosabb árnyalat is kissé barnás. Mostanában keverem a Bourjois Healthy Mix Serum legvilágosabb árnyalatával, úgy tökéletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 9.

2021.08.09. - dolgozó millenial asszonyként

2014. december 14. - még javában alapszakos egyetemista koromban, lol

kisTi

2021. július 18.

Alacsony- közepes fedésű alapozó. A legvilágosabb árnyalat nekem túl rózsaszín, emiatt nem vettem újra. de egy üveggel elhasználtam belőle lassacskán. Mattnak biztosan nem matt, de szerencsére annyira nem is maszkos. Pirosság elfedésére úgy-ahogy alkalmas, de nagyobb bőrhibákat nem fog elfedni. Néhány óra után csúnyán oxidálódik, ráncokban megül. Kevés árnyalatban kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 18.

Beeyanca

2021. július 15.

Régóta vissza-vissza térek ehhez az alapozóhoz. Ha másikat veszek mindig megbánom, hogy miért nem maradtam ennél. Árban rendben van, csak picivel drágább a HD-je, de nekem az nagyon megül a barázdákban. Alapfedése meg van, nem túl zsíros, szépen mattul, nem szárít. Az árnyalatai nagyon szuperek, teljesen neutrálisak. Nekem elég sápadt az arcbőröm, de még így is az Amber beige-t használom és nem oxidálódik barnára, mustársárgára soha.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 15.

RKBrigi

2021. július 11.

Könnyen beszerezhető, drogériás alapozó, árban is nagyon elérhető kategória. A fedése inkább gyengébbnek mondanám, de szuper h nagyon világos árnyalatban is kapható, nem kelt maszk hatás felvíve és a matt hatást is hozza, ahogy ígéri.Akiknek nincsen különösebb bőrhibájuk tökéletes választás lehet. Sajnos van 1 nagyobb velem született pigment folt a homlokomon vele már nem birkózik meg :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 11.

jena2000

2021. május 2.

Életem alapozója, kb. négy éve használom ezt,eddig ez az egyetlen ami nem okozott pattanást és gyönyörűen simul a bőrhöz,tartós és szépen mattul.Leírni nem tudom mennyire borzalmasan örülök,hogy rátaláltam!🥰

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 2.

zsofi06

Korcsoport: < 18
2021. április 26.

nekem ez az első és eddig egyetlen alapozóm és egyszerűen borzalmas! nem fogom többet használni. nekem a 020 árnyalat van meg és jónak tűnik de oxidálódik és ilyen narancsos rózsaszínes színe lesz. És annak ellenére hogy kombinált bőröm van nagyon leszárítja a bőrömet és ilyen fura darabos állaga lesz. senkinek nem ajánlom!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2021. április 26.

f_fancsu

2021. április 24.

Alapozót nem mindig használok, csak ha nagyon problémás a bőröm. Eddig több márkától próbáltam már alapozót, egyik se vált úgy be, mint ez. A legjobban szembetűnő különbség számomra az volt, hogy amikor munkából hazaérve lemostam a sminkemet, kb ugyanannyi alapozó látszott a korongon, mint amit felkentem. A régi alapozóim nem voltak ilyen tartósak, amikor lemostam, kb nyomát se láttam már az alapozóknak. Az átfénylését én csak részben tapasztaltam, mert mindig használok púdert.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 24.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, PEG-8, Aluminum Hydroxide, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology