Catrice

Ár:   2159 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2159-ért megnézem

A krémet feltöltötte: kriszti.07, az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2018. február 22.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2159

Úgy viselkedik, mint egy láthatatlan bőrréteg. A nem kívánt fényt kontrollálja, mattítja az arcbőrt és feltölti nedvességgel. Ugyanakkor ez az alapozó olajmentes, tartós és kiváló fedést biztosít a hibátlan arcbőrért. Fényvisszaverő pigmentjei biztosítják a selymes-matt hatást. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

4 árnyalatban kapható

Ár: 2159, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Catrice All Matt Plus Alapozó 020 Nude Beige
Ár: 2000 Ft , Eladó: dorinaborondi
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest 11. kerület, fizetés: banki utalás, személyes átvétel
Ár: 1400 Ft , Eladó: krisztinar
Állapot: 1x próbált, Helyszín: --, fizetés: Ajánlott levélként előre utalással 570 Ft a postázás díja

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

TabbyChu

2018. szeptember 19.

Ez minden csak nem matt, és egy cc krém is jobban fed. Hiába púderezem le, amint beérek a munkahelyre 20 perccel később az arcom fényesebb, mint a jövőm. Ez így drága.
Az egyetlen pozitívuma az, hogy tökéletes az árnyalata (015) és ilyennel még nem találkoztam, ezért kap 2 csillagot.

TabbyChu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

PixieCat

2018. szeptember 15.

Közepesen fed, szerintem nem nagyon matt, de amiért imádom, hogy nagyon természetes és kényelmes! Teljesen úgy néz ki, mintha a saját bőröm lenne, volt már hogy megkérdezték, amikor az alapozómról beszéltem: "miért, most van rajta alapozó?" peig volt, nem is kevés.. Nagyon kényelmes viselet, szinte nem is lehet érezni, hogy van rajtam valami.
A színével vigyázni kell, mert ez az a fajta formula, ami oxidálódik. Más színe lesz arcon, mint az üvegben. Ha boltban próbáljátok ki, várjátok meg, hogy felmelegedjen a bőrötökön, és besötétedik, mert az üvegben sokkal világosabb.

PixieCat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

Annac1234

2018. szeptember 10.

A fedése nem a legerősebb és egy idő után átfénylik alatta a bőröm. Viszont a bőrszínemhez passzol az árnyalat, a pumpás megoldás nagyon jó és egy matt púderrel meg lehet hosszabbítani a tartósságot.

Annac1234
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

Vikinca

2018. szeptember 9.

Nem vált be, pedig annyira megörültem mikor először megláttam a drogériában, hogy végre egy alapozó, ami jó lesz az én világos bőrömhöz is. Sajnos nagyon besötétedik miután megszárad, frissen felkenve még jó, de ahogy szárad egyre sötétebb árnyalatot vesz fel. Aztán még a fedése is elég gyengécske volt, inkább vakolásnak lehetne mondani amit csináltam vele, mintsem sminkelésnek :D
Az illatát szerettem, mert egész kellemes volt és nem annyira erős, mint egyik-másik alapozónak.

Vikinca
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

tthviki

2018. szeptember 7.

Nemrég kezdtem el használni ezt az alapozót, de nem nyerte el 100%-ig a tetszésemet. Elvileg oil-free de nekem valahogy mégis annak érződik. A fedése sem a legjobb.

tthviki
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

Lattelover

2018. szeptember 5.

Az 1. alapozó, ami tökéletesen passzol a bőrszínemhez. (010-es árnyalat) Szerintem nagyon praktikus a pumpás kiszerelés, mert így mindig csak a kellő mennyiséget pumpálom ki és nem lesz minden összekenve alapozóval. Már kis mennyiségben is nagyon szépen fed, valamint tartós, egy hosszú nap végére sem fénylik ki az arcom, pedig púder nélkül használom. Picit szárít, de megfelelő arcápolás, krémezés mellett ez nem okoz problémát. Ár-érték arányban szuper, csakúgy mint a többi Catrice termék.

Lattelover
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

Kence123

Korcsoport: < 18
2018. augusztus 25.

Az első alapozóm volt.Nagyon szép matt hatású és a 010-es árnyalat pont passzol a világos bőrömhöz.
U.i.:Így hogy már több alapozót is kipróbáltam van viszonyítási alapom és ennyi pénzért a catrice-nél is lehet jobb alapozót kapni. Utólag visszanézve túl száraz hatású volt és könnyen beleült a ráncokba

Kence123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

666ordinarygirl

2018. augusztus 19.

A Catrice-os alapozók örök kedvenceim. Ez volt az első alapozóm a márkától, nagyon szerettem. Inkább alkalmakra használom mostmár, hétköznapra a liquid coverage társa maradt. Kifejezetten jó választás fehérbőrű lányoknak, én nagyon sokáig keresgéltem, mire találtam egy színben passzoló alapozót a téli időszakokban.

666ordinarygirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

Bocskaolivia

2018. augusztus 15.

Nagyon szeretem, mint a tégelyes korrektorát is!

Bocskaolivia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Nagyon szeretem, mint a tégelyes korrektorát is!

Girlhasnoname00

2018. augusztus 9.

Nagyon könnyű viselet,nem érzed úgy,hogy nem tud lélegezni a bőröd alatta.A textúrája is szuper.A matt hatás viszont annyira nem valósul meg.De ígyis az egyik kedvenc alapozóm.

Girlhasnoname00
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, PEG-8, Aluminum Hydroxide, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Ásvány. Kisebb mennyiségben sűrítő, fehérítő és síkosító segédanyagként, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédőként használt. Fizikai fényvédőként kiváló UVB és UVA blokkoló egyaránt, megfelelő védelmet nyújt a 290-400 nm hullámhosszú napsugarak ellen, és még a 700nm hullámhosszú sugarak ellen is nyújt némi védelmet. Meglehetősen fotostabil. Talán nyugtató és antioxidáns hatása is van. Fő hátránya, hogy kozmetikailag kellemetlen, fehér réteget hagy maga után. Részletesebb információ a smartskincare-en.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology