KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   2159 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2159-ért megnézem

A krémet feltöltötte: kriszti.07, az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2018. február 22.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2159

Úgy viselkedik, mint egy láthatatlan bőrréteg. A nem kívánt fényt kontrollálja, mattítja az arcbőrt és feltölti nedvességgel. Ugyanakkor ez az alapozó olajmentes, tartós és kiváló fedést biztosít a hibátlan arcbőrért. Fényvisszaverő pigmentjei biztosítják a selymes-matt hatást. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

4 árnyalatban kapható

Ár: 2159, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1100 Ft , Eladó: Reejka
Állapot: 1-szer próbált , Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
Ár: 1300 ft + Postaköltség , Eladó: lis16
Állapot: Egyszer használt, Helyszín: Miskolc, Kazincbarcika, fizetés: Banki átutalással, postai úton illetve személyes átvétellel is megoldható

Szaszy0201

2018. április 16.

Nagyon szeretem ezt a terméket, jól fed, sokáig tart, mattít is, két bajom van vele, az egyik: hiába használok belőle nagyon keveset, pár óra után púderes hatása van,mintha egy tonnát kentem volna magamra... :( A másik pedig az, hogy a pumpája elég sokszor beragad, így ki kell csavarnom, kibányásznom egy vékonyabb ecset végével az alapozót és úgy feltenni. Ettől függetlenül szerintem remek termék, ajánlom mindenkinek!

Szaszy0201
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 16.

adri185

2018. április 13.

Az egyik legjobb alapozó, amit valaha vettem. Nagyon szép a fedése, ami ráadásul sokáig is tart. Mindenkinek csak ajánlani tudom😊

adri185
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 13.

audrina22

2018. április 11.

Nagyon szeretem ezt az alapozót. Szerintem nagyon jó a fedése, 8 óra munkát simán kibír. Csak minimálisan fénylik át nap végére. Pattanásokat nem okozott.Színe tökéletesen passzol a bőrömhöz, nem sárgul be. Abszolút újravevős :)

audrina22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 11.

pannna

Korcsoport: < 18
2018. április 5.

Már a második üvegcsét használom belőle és én nagyon elégedett vagyok. Nagyon szépen fed és az illata is nagyon jo. Az állaga elsőre furcsa volt de könnyen hozza szoktam. A szeploimet szépen elfedi. Én csak ajánlani tudom😊

pannna
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. április 5.

Drehsnia

2018. március 29.

A 010-es Light Beige árnyalat az egyetlen amit elég világos volt a bőrömhöz, most alig látszik, hogy alapozózva van az arcom :-) Jó illatú, szép a színe, nem mű, jó hogy pumpás, közepes az ára.

Drehsnia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 29.

kataferenc17

2018. március 26.

Alapvetően elégedett voltam vele, bár a pumpás adagoló nem igazán tetszett, de adtam neki egy esélyt. Teljesen tökéletes fedést ugyan nem biztosít ha problémásabb az arc, egyetértek azzal hogy ez egy közepes fedésű alapozó. Nekem nem fénylett tőle a bőröm, illetve nagyon tartósnak is bizonyult. Nem rossz termék, de hasonló árategóriában is van, amelyik jobb nála

kataferenc17
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 26.

sosalexa99

2018. március 25.

Ez volt az első alapozóm, amit az itteni vélemények alapján vásároltam meg. Én meg voltam vele nagyjából elégedve. A legvilágosabb árnyalat szépen passzolt a bőrömhöz, nekem viszonylag sokáig matt maradt az arcomon púder nélkül! Ha reggel 6kor felkentem, akkor olyan délután 3-4 óra fele kezdett csak átfényesedni. A fedése az én pattanásos bőrömhöz a kritikus időszakokban kevés volt, de amikor viszonylag letisztult az arcom akkor teljesen meg voltam vele elégedve. A csomagolását is szerettem, bár néha meggyűlt a bajom a pumpájával. Valószínüleg nem veszem újra, de kísérletezni jó, és inkább a kevés bőrhibával rendelkezőknek adhat egy szép alapot.

sosalexa99
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 25.

bugeyes

2018. március 24.

Szeretem a Catrice termékeit, de vele nem lettünk jóba. Nekem nagyon hamar átfénylett, és el is mászkàlt, pedig anno nem 40 fokban teszteltem. Beleült a pórusaimba, még a nevetőráncaimba is, nem volt szép, egyenletes a fedése. Fájó szívvel, de le kell pontoznom, számomra szörnyű volt a használata.

bugeyes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 24.

Divuska

2018. március 21.

020-as árnyalatot választottam. Kicsit szárít, de tökéletes arcbőrt varázsol!

Divuska
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

020-as árnyalatot választottam. Kicsit szárít, de tökéletes arcbőrt varázsol!

Yette

2018. március 20.

A 010-es Light Beige árnyalatban szereztem be és nagyjából már egy fél üvegnyit elhasználtam belőle.
Teljesen meg vagyok elégedve. Egy közepes fedésű alapozó ami szépen kiegyenlíti a bőr enyhébb elváltozásait, de az erősebb pirossággal és pattanásokkal már nem képes elfedni. Nem szárít és nem irritálja az arcbőrt.
Az állaga kellemes félúton a folyós és a sűrű között találhat, dolgozni is igazán könnyen egyenletesen lehet vele, és ha szükséges szépen építhető is.
Száradáskor enyhén bemattul, de nem mondanám kifejezetten matt alapozónak, bár szépen a helyén marad egész nap, de hajlamos átzsírosodni.

Összességében egy remek mindennap alapozó, ami teljes mértékben megéri az árát, ha az embernek nincs nagyon problémás arcbőre, és nem vágyik erős fedésre.

Yette
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 20.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, PEG-8, Aluminum Hydroxide, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Ásvány. Kisebb mennyiségben sűrítő, fehérítő és síkosító segédanyagként, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédőként használt. Fizikai fényvédőként kiváló UVB és UVA blokkoló egyaránt, megfelelő védelmet nyújt a 290-400 nm hullámhosszú napsugarak ellen, és még a 700nm hullámhosszú sugarak ellen is nyújt némi védelmet. Meglehetősen fotostabil. Talán nyugtató és antioxidáns hatása is van. Fő hátránya, hogy kozmetikailag kellemetlen, fehér réteget hagy maga után. Részletesebb információ a smartskincare-en.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.

Egy alumíniumból előállított mesterséges összetevő, melyet elsősorban átlátszatlanná tevő, bőrvédő, másodsorban vízmegkötő és sűrűség szabályozó anyagként használnak. Az összetevővel sok fényvédőben is találkozhatunk Titanium Dioxid mellett, mivel fénytörő réteget képez a bőrön, amely képes visszatükrözni az UV-sugarakat. E szerint a kutatás szerint az összetevő pro-oxidáns hatással van a bőrre.

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology