Catrice

Ár:   2159 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2159-ért megnézem

A krémet feltöltötte: kriszti.07, az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2018. február 22.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2159

Úgy viselkedik, mint egy láthatatlan bőrréteg. A nem kívánt fényt kontrollálja, mattítja az arcbőrt és feltölti nedvességgel. Ugyanakkor ez az alapozó olajmentes, tartós és kiváló fedést biztosít a hibátlan arcbőrért. Fényvisszaverő pigmentjei biztosítják a selymes-matt hatást. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

4 árnyalatban kapható

Ár: 2159 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

babyelephant

Korcsoport: < 18
2021. január 4.

Én nagyon szeretem. Nincs maszkhatása, természetes fedése van (ami nekem pont elég), de nagyon szépen lehet építgetni is. Nem érzem hogy 'megfulladok' alatta, és a zsíros bőrömnek megváltás, hogy olajmentes a termék. Ár-érték arányban szerintem teljesen megéri

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2021. január 4.

biankaedlinger

2020. december 3.

Már nagyon régóta használom ezt az alapozót. Télen a legvilágosabb 10-es, nyáron pedig a 15-ös árnyalatot. Ebben a maszkozós időszakban nem igazán teljesített jól, a nap közepére már semmi nem maradt meg belőle szinte. Nyáron teljesen elfogadható. Nem túl magas a fedése, de lehet építgetni. Most egy kicsit szüneteltetem, de biztos visszatérek még hozzá.🙃

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 3.

brbara

2020. december 3.

Nem rossz alapozó, de a nevében teljesen indokolatlan az "all Matte"..., természetes hatású, nyárra tökéletes, kényelmes. A színei szerintem tök jók, nem oxidálódott, vagy csak minimálisan. Rajtam egész tartós volt még nagymelegben is.
Ugyanakkor egyenletlen vagy patis bőrűeknek nem ajánlom, épp a nagyon természetes hatása miatt :)

Update: Hát mostanra kissé formálódott a véleményem, tulajdonképpen nem vagyok vele megelégedve. Kiakaszt a pumpás adagoló, nagyon nem tartom sem praktikusnak, sem gazdaságosnak. A fedése már már túlzottan is természetes, gyenguszka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 3.

Dorcsibeauty

Korcsoport: < 18
2020. november 28.

A fedése természetes hatást nyújt. Nincs se zsíros, se száraz bőr hatása. Én a 20-as árnyalatot használom a kombinált bőrömre. A használati mennyiséghez hozzá kell szokni, mivel matt alapozó. Ha szükséged van nagyobb fedésre, akkor építve alkalmazd. Púderral szoktam fixálni. Árértékarányban megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. november 28.

delux2001

2020. november 20.

20-as árnyalat, gyenge/közepes fedésű alapozó. A bőrömnek vannak elég rossz napjai, így az aknékat és az utánuk maradó hegeket nem tünteti el teljesen. Viszont nem vártam csodát, abszolút szeretem, hogy természetes lesz a végeredmény. Ekcéma miatt gyakran hámlik a bőröm, ezzel egy alapozó se tud mit kezdeni, de ezeket a napokat kivéve tökéles. Jól tartja magát egész nap, nem fénylik (bár használok púdert is). Szóval tökéletesen egységesíti a bőröm, megfelelően szárad ahhoz, hogy ha lassabb vagyok, akkor is szépen el tudjam dolgozni, néha két rétegben viszem fel (1-2 pumpa elég). Ez az árnyalat tökéletes volt, van egy kis sárgás árnyalata a bőrömnek.
Néha beleül a ráncokba, így a szem környékére nem használom. Egyébként abszolút kedvenc, nemrég vettem újra. Mindennapos használat mellett 4 hónapig simán kitartott.
Zárójelben megjegyezném, hogy nagyon szeretem az illatát :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 20.

Zárójelben megjegyezném, hogy nagyon szeretem az illatát :D

dreamstealer

2020. november 4.

Már legalább 2-3x újravettem a legvilágosabb árnyalatot, ebben az árkategóriában nehéz olyan alapozót találni, ami nem túl sötét rajtam, úgyhogy ez nagy plusz pont. :D Egyébként egy közepes fedésű, matt alapozó, természetes hatása van, nem csillog tőle a fejem és a száraz részeket sem emeli ki, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 4.

Scorpions

2020. november 2.

Félve próbáltam ki, mert eddig még nem volt jó tapasztalatom matt alapozókkal. Már többször a kezembe vettem a drogériákban, de sosem vettem meg. Én buta.. Most, miután elegem lett abból, hogy minden alapozó alatt fullad a bőröm, még az Estee Lauder Double Wear Nude Water Fresh alapozó alatt is, valamint fénylik a fejem, mint egy diszkógömb, úgy döntöttem adok neki egy esélyt. Ennyi pénzért nem fog fájni, ha nem működik - gondoltam. Egyelőre azonban azt tapasztalom, hogy nagyon jól kijön a kombinált-zsíros bőrömmel. Nincs túl nagy fedése, de építhető. A szárazabb részeket, ha vannak, nekem nem emeli ki. Pár óra múlva ez is átfényesedik, de ezért nem is hibáztatom. Én még nem találtam tőle jobbat. Ajánlom mindenkinek kipróbálásra, aki hasonló bőrtípussal rendelkezik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 2.

Habibzita

2020. október 29.

Most vettem először a Catrice-től alapozót, de nem bántam meg. Természetesen nem várok csodát, délutánra már nem matt a bőröm a mattító púder ellenére sem, de nekem megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 29.

kisbobitas

2020. október 25.

5 éve vettem először ezt az alapozót, de mindig visszatérek hozzá. 2 pumpa elég az arcomra belőle, amit könnyen el tudok oszlatni. Nap végére természetesen átfényesedik az arcomon, de azért úgy a helyén marad akkor is. Nálam ha van is száraz rész nem emeli ki, meg a pórusokat sem tömíti el durván. Szerintem hétköznapi alapozónak tök jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 25.

Judy1

2020. október 20.

Kombinált bőröm miatt általában mattító alapozókat keresek, amik a zsírosabb részeket mattítják.
Nem erős fedésű, szép, természetes hatása van.
Alavetően jó, de a tartósságával nem vagyok elégedett. A reggeli smink kora délutánra eltűnik a T vonalban, a zsírosabb részekről, púderrel használva is. A normál részeken szépen megmarad, még délután is látható az orcákon a pirosító és a highlighter, és az alapozó is. Én emiatt hosszabb napokon nem fogom használni.
Kevésbé zsíros bőrtípusra nagyon jó választás lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 20.

Nem erős fedésű, szép, természetes hatása van.
Kevésbé zsíros bőrtípusra nagyon jó választás lehet.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, PEG-8, Aluminum Hydroxide, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology