Catrice

Ár:   2159 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2159-ért megnézem

A krémet feltöltötte: kriszti.07, az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2018. február 22.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2159

Úgy viselkedik, mint egy láthatatlan bőrréteg. A nem kívánt fényt kontrollálja, mattítja az arcbőrt és feltölti nedvességgel. Ugyanakkor ez az alapozó olajmentes, tartós és kiváló fedést biztosít a hibátlan arcbőrért. Fényvisszaverő pigmentjei biztosítják a selymes-matt hatást. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

4 árnyalatban kapható

Ár: 2159 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
1000ft Catrice All Matt Plus Alapozó 020 Nude Beige
Ár: 1000 ft + posta , Eladó: Angelless
Állapot: Három kis pumpálásnyi hiányzik, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel; vagy banki utalás után foxpost illetve postán maradó csomag
Ár: 1500, nincs csere , Eladó: farkaslivia
Állapot: 1 sze próbált, Helyszín: Bp, fizetés: Személyes átvétel, előre utalás esetén postázom
Dominika1214

2019. június 8.

Sok jot olvastam rola azert vettem meg, es igazabol ezert eleg magasak voltak az elvarasaim vele szemben. Nem mondanam, hogy annyira jo mint amire szamitottam, talan a szin sem passzol tokeletesen (ebbol a keves arnyalatbol eleg nehez megtalalni a tokeleteset), a fedese is szerintem eleg gyenge, ami engem annyira nem zavar mert szerencsere nem tul problemas a borom, az aprobb hibakat pedig a korrektorom elfedi. A texturajat szeretem, konnyen lehet vele dolgozni, sajnos valamennyit oxidalodik, viszont nekem nagyon tartos, a hozza valo puderrel egyutt csak az orromon szokott hosszabb viseles utan atfenyleni. Azért csak 4* mert lehetne valamivel jobb is, de szerintem ujra fogom ennek ellenere is vasarolni :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 8.

Zsina01

2019. június 5.

Sajnos nekem sem vált be. Kezdetben még minden jól ment, egész jól passzolt a bőrszínemhez (010-es árnyalat), viszonylag szépen elfedte a piros foltokat az arcomon. De kb. majdnem egy év használat után vettem észre, hogy mire végzek a sminkemmel, teljesen besárgul. Mindig is éreztem, hogy valami nincs rendben vele... Nem olvastam korábban a véleményeket (kellett volna), de most ahogy nézem, többen is szembesültek ezzel a problémával. Sajnos volt még egy üveg tartalékban, amit azért leteszteltem, hátha mégis csak valami selejtes darab volt az első, de nem. A tartalék üvegnyi alapozó is borzasztó volt, hamar oxidálódott, maszkos hatású lett az arcom. Nem venném újra. Ezek után már nem is biztos, hogy ki szeretném próbálni a márka másik híres alapozóját.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 5.

ramy1014

2019. május 30.

A fedése nem a legjobb, de ettől függetlenül nagyon könnyed és szép matt alapozó.A tartósságával is megvagyok elégedve, nem okozott pattanásokat, nem fényesedik át.És ami nekem a legjobban tetszik benne, hogy nem százítja a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 30.

Timi0102

2019. május 29.

Az itteni vélemények alapján vettem meg ezt az alapozót és mivel iszonyatosan zsíros bőröm van nagy reményeket fűztem hozzá. Hát sajnos egy óriási csalódás lett. Semmi fedése sincs, több rétegben sem. Az én zsíros bőrömmel semmit sem tudott kezdeni, úgyanúgy pár óra után tocsogott a zsírban az arcom. Nálam az adagolója is elromlott nagyon hamar és szanaszét fröcskölte a terméket, használhatatlanná vált. Egyetlen pozitívuma a színe volt, mivel tökeletesen eltaláltam a bőrszínemet, de semmi több.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 29.

ildikeb

2019. május 21.

Szerintem a legjobb drogériás alapozó. Rengeteget próbáltam már, az összes márkából, de ez vált be legjobban. Szép a fedése, nem kell belőle sok, és a zsíros bőrömön csodálatosan működik, persze púderrel együtt. Most egy drágábbat használok (Isadora Active All Day Wear Make Up), de ezt is többször újravettem, és lehet, hogy újra is fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 21.

Angyalka94

2019. május 16.

Zsíros bőrre fantasztikusan jó. Iszonyat jó a fedése, tartós is és nem fénylik ki a bőröm tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 16.

emmoshi

2019. május 12.

Zsíros bőrre valami fantasztikus! :) A fedése nagyon természetes, nekem tökéletes a hétköznapokra és nagyon szépen mutat a bőrön még a nap végén is. Néha az orromról csúszkál le egy picit de púderrel korrigálható.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 12.

anitakiara

2019. május 4.

Nagy reményeket fűztem hozzá, de nem igazán váltotta be. A pumpás adagoló nagyon tetszik, az állaga sűrű, de ez is előnyére válik (előtte a Maybelline AffiniMat-jét használtam, azt túl hígnak találtam). A színválaszték is szuper, elég világos fura színű bőröm van, nagy bajban szoktam lenne az alapozók színével, de ebben megtaláltam az igazit. A fedésnél azonban kezdődnek a problémák. Sűrűsége ellenére nem mondanám, hogy szépen fed, sőt. Szerencsém van, hogy annyira nem problémás a bőröm. Matt hatást nyomokban sem tartalmaz, pedig előtte az arckrém "utóhatásait" zsebkendővel is le szoktam itatni, hogy az se legyen probléma. Ebből a szempontból össze sem lehet hasonlítani az AffiniMat-tel. Transzparens púderrel esetleg elmegy, de egy matt alapozótól elvárnám ezt púder nélkül is.
UPDATE: Rájöttem, hogy ha nem használok alá krémet, akkor egész tűrhető a végeredmény, és így rohanós napokon egy áldás az egylépéses alapozás, így újravettem a terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 4.

Dortya

2019. április 30.

Elmegy termék, se nem kiemelkedően jó, viszont tökéletes b terv.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 30.

Elmegy termék, se nem kiemelkedően jó, viszont tökéletes b terv.

Angelless

2019. április 27.

010 Light Beige árnyalat van meg, kb. fél éve használom. Eddig ez az alapozó áll legközelebb a bőrszínemhez. A fedése nekem sajnos kevés, BB krémszerű, ha építem, akkor pedig akármennyire is próbálok ügyeskedni (ecsettel, primerrel, primer nélkül, szivaccsal, stb), eléggé cakey lesz. Hogyha épp jó napja van az arcomnak, akkor szoktam ezt használni, és akkor tényleg kibír jó pár órát. Mondjuk úgy átlagban 6-ot, ha rápúderezek.
Nagyon örülök neki, hogy olajmentes, ezáltal nem is szárítja az arcbőröm. Ár-érték arányát tekintve én húzom a számat, ennél jóval királyabb fedésű, ugyanilyen tartós alapozók is vannak a piacon pár száz forinttal drágábban - bár tény, hogy azok között nem találtam meg ennyire az árnyalatomat. Legyen 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 27.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, PEG-8, Aluminum Hydroxide, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology