KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   2159 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2159-ért megnézem

A krémet feltöltötte: kriszti.07, az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2018. február 22.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2159

Úgy viselkedik, mint egy láthatatlan bőrréteg. A nem kívánt fényt kontrollálja, mattítja az arcbőrt és feltölti nedvességgel. Ugyanakkor ez az alapozó olajmentes, tartós és kiváló fedést biztosít a hibátlan arcbőrért. Fényvisszaverő pigmentjei biztosítják a selymes-matt hatást. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

4 árnyalatban kapható

Ár: 2159, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Catrice All Matt Plus Alapozó 020 Nude Beige
Ár: 2000 Ft , Eladó: dorinaborondi
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest 11. kerület, fizetés: banki utalás, személyes átvétel
Ár: 1400 Ft , Eladó: krisztinar
Állapot: 1x próbált, Helyszín: --, fizetés: Ajánlott levélként előre utalással 570 Ft a postázás díja

Szila20

2018. július 12.

Én őszintén szólva nem tudom, hogy mi a véleményem róla... :D Semmi. Az első használatnál teljesen kiakadtam, úgy láttam, hogy nulla fedése van, ami meglepett, mert egy sűrű alapozóról van szó. Aztán rájöttem, hogy talán az árnyalat az, ami nem lett jó, és ezért látom rosszabbnak, mint amilyen. Már kicsit javult a "viszonyunk", de én a magam problémás bőrével nem tartom valami extra-szuper alapozónak... :)

Szila20
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 12.

Shinejuci

2018. július 6.

Szép színekben kapható, kombinált bőrre szuper választás. Helyén marad. A fedésével meg vagyok elégedve. Nappalinak egy reteg esti sminkhez 2. Nem darabosodik a bőrön később sem. Nagyon jó hétköznapi alapozó.

Shinejuci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 6.

Lovemakeup

2018. június 27.

Eddig ez a legjobb alapozóm, már többször újravásároltam. Néha próbálkozom más termékekkel, mert hát csak szeretnék egy olyat, amire megadnám az 5 csillagot, de még nem sikerült megtalálnom a nagy Ő-t.
Egyébként olyan nagy problémám nincs ezzel a Matt Plus-szal. Könnyű felvinni a blenderrel, nem lesz maszkos a hatása és szerencsére egyenletesen kopik az arcomról. Viszont az én kombinált bőrömön már kb. 1 óra múlva kezd kifényesedni, pedig még Mac fixálót is fújok rá. Na mindegy, ezen kívül egész jó kis termék.

Lovemakeup
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 27.

cherry19

2018. június 26.

Röviden tömören: meh.
Nem borzasztó, de nem is jó. Kellett egy néhány hónap miután kiheverte a bőröm a HD liquidet, hogy újra merjek próbálkozni Catrice alapozókkal, de ez se jobb, csak máshogy rossz.
010-est vettem meg, eléggé off a szín, nagyon bézs és sötét nekem, világosító cseppekkel se sokkal jobb. Sűrű, nehéz, tipikusan fullasztó érzés a bőrömön, de meglepő mód ennek ellenére a fedése egy gyenge közepes..? Építeni nem igazán tudtam a fedést, mivel a HD-vel ellentétben ez nem szárad le egyáltalán, maszatolódik, ha nem púderezi az ember. Egyáltalán nem kontrollálja az átfényesedést, magában használva pár óra alatt teljesen diszkógömb vagyok és foltokban kopik. Inkább egy természetes, luminous finishe van, de nekem ez nem asztalom, így ez is inkább negatívum. Most egy 4 alapozós koktél részeként próbálom elhasználni, de már nagyon unom.
2*, mert CF, ára is egész okés, a keveréknek ad egy sűrűbb állagot, de olyan semmilyen.
A kifuttatott Even Skin Tone óta szerintem nem tudott jót produkálni alapozó terén a Catrice, nem haragudnék, ha azt visszahoznák.

cherry19
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 26.

Röviden tömören: meh.

b5bea

2018. június 23.

Azért vettem meg, mert matt fedésre vágytam, h nap közben is kontrollálja az arcom zsírosságát. Már a napfényes, meleg tavaszban bevetésre került, pár hétig teszteltem, de sajna egyáltalán nem segített a fényesedésen! Púdert is használtam, de semmi hatás. 2 óra alatt teljesen átvényesedett. A színe, a tartóssága rendben, de amire szerettem volna, amit ígért, az nálam nem működött. Talán ősszel, vagy télen? Majd kísérletezek vele még.

b5bea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 23.

Luca28

2018. június 17.

Egyáltalán nem tartós, nagyon hamar átfénylik, és nem is fed igazán. Nem venném újra.

Luca28
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 17.

Psychotical

2018. június 11.

Lassan 1 éve használom. Nekem sokkal jobban bevált, mint az HD. Igaz, a fedése sem olyan brutál, de nincs az a maszk hatása, mint a másiknál. Lehet építeni, a textúrája könnyed, nedves szivaccsal működik a legjobban. Egy csillagot azért kell levonnom, mert az én zsíros bőröm miatt hamar átfénylik. Az áráért teljesen megéri.

Psychotical
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 11.

vaudrey

2018. június 4.

Drogériás viszonylatban nekem eddig ez vált be a legjobban. Többször vettem már újra, egész jól fed, mondjuk, ha nem hidratálunk alá a száraz részeket rendesen kiemeli. Én meg vagyok vele elégedve ár-érték arányban.

vaudrey
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 4.

Barbi93

2018. június 3.

Catrice HD alapozó után gondoltam hogy ezt a terméket is ki próbálom, mivel elég zsíros bőröm van és hamar át fénylik.
Nekem sokkal jobban tetszik, mint a HD alapozó. Ennek is nagyon könnyed az állaga jól lehet vele dolgozni, szép a végeredmény is + pont a pumpás kiszerelésért, nekem a pipettás nem igazán jött be.

Barbi93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 3.

eszigeti

2018. május 30.

Az itteni jó vélemények alapján vettem meg, mert a korábbi alapozóm hamar átfénylett, ezért is örültem, hogy ez a termék kifejezetten kombinált/zsíros bőrre ideális. Nos számomra nem hozta a kívánt eredményt ugyanis a felkenést követő pár órán belül átfénylett, sokkal jobban, mint az előző alapozóm (Essence). Egyébként a fedése átlagos, ha az ember nem úgy akar kinézni, mint aki álarcos bálba készül, kicsit nagyobb mennyiségtől kifejezetten maszkos lesz. Szóval nekem nem jött be, valószínűleg nem fogom elhasználni...

eszigeti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, PEG-8, Aluminum Hydroxide, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Ásvány. Kisebb mennyiségben sűrítő, fehérítő és síkosító segédanyagként, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédőként használt. Fizikai fényvédőként kiváló UVB és UVA blokkoló egyaránt, megfelelő védelmet nyújt a 290-400 nm hullámhosszú napsugarak ellen, és még a 700nm hullámhosszú sugarak ellen is nyújt némi védelmet. Meglehetősen fotostabil. Talán nyugtató és antioxidáns hatása is van. Fő hátránya, hogy kozmetikailag kellemetlen, fehér réteget hagy maga után. Részletesebb információ a smartskincare-en.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.

Egy alumíniumból előállított mesterséges összetevő, melyet elsősorban átlátszatlanná tevő, bőrvédő, másodsorban vízmegkötő és sűrűség szabályozó anyagként használnak. Az összetevővel sok fényvédőben is találkozhatunk Titanium Dioxid mellett, mivel fénytörő réteget képez a bőrön, amely képes visszatükrözni az UV-sugarakat. E szerint a kutatás szerint az összetevő pro-oxidáns hatással van a bőrre.

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology