Catrice

Ár:   2159 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2159-ért megnézem

A krémet feltöltötte: kriszti.07, az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2018. február 22.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2159

Úgy viselkedik, mint egy láthatatlan bőrréteg. A nem kívánt fényt kontrollálja, mattítja az arcbőrt és feltölti nedvességgel. Ugyanakkor ez az alapozó olajmentes, tartós és kiváló fedést biztosít a hibátlan arcbőrért. Fényvisszaverő pigmentjei biztosítják a selymes-matt hatást. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

4 árnyalatban kapható

Ár: 2159, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Catrice All Matt Plus Alapozó 020 Nude Beige
Ár: 1000 ft + posta , Eladó: Angelless
Állapot: Három pumpálásnyi hiányzik, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel; vagy banki utalás után foxpost illetve postán maradó csomag
Ár: 2000 , Eladó: farkaslivia
Állapot: 1 sze próbált, Helyszín: Bp, fizetés: Személyes átvétel, előre utalás esetén postázom
Lovemakeup

2019. március 19.

Eddig ez a legjobb alapozóm, már többször újravásároltam. Néha próbálkozom más termékekkel, mert hát csak szeretnék egy olyat, amire megadnám az 5 csillagot, de még nem sikerült megtalálnom a nagy Ő-t.
Egyébként olyan nagy problémám nincs ezzel a Matt Plus-szal. Könnyű felvinni a blenderrel, nem lesz maszkos a hatása és szerencsére egyenletesen kopik az arcomról. Viszont az én kombinált bőrömön már kb. 1 óra múlva kezd kifényesedni, pedig még Mac fixálót is fújok rá. Na mindegy, ezen kívül egész jó kis termék.

Update: Valamit változtathattak rajta, mert újravettem egy kis kihagyás után, és úgy fénylek tőle, mint Salamon töke.

Lovemakeup
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

kunsagikira

2019. március 18.

Egyszerűen imádtam!
Amíg megvolt, csak ezt használtam azóta azonban váltottam a BB és CC krémekre.
De télre biztosan újraveszem!!

kunsagikira
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 18.

Egyszerűen imádtam!
Amíg megvolt, csak ezt használtam azóta azonban váltottam a BB és CC krémekre.
De télre biztosan újraveszem!!

Briebalogh

2019. március 12.

Mikor észrevettem hogy az HD mennyire könnyen oxidalodik gondoltam veszek egy ilyet, kipróbálom, hátha jobb. Sajnos, nem. Gyenge a fedese és nagyon nagyon durván besárgul.

Briebalogh
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 12.

Szila20

2019. március 10.

Én nagyon nem szeretem ezt az alapozót... Sűrű az állaga, a fedése mégis minimális, a bőröm piroskásabb részei is teljesen átütnek rajta. Egyáltalán nem vagyok vele elégedett, nem venném meg újra.

Szila20
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 10.

preka

2019. február 27.

Nekem sajnos nem vált be. Catrice Ultra HD alapozó készlethiánya miatt hat Rossmann-t, két Müllert átjárva feladtam a harcot és inkább megvettem ezt.
Felkenéskor egészen szép, fél órán belül viszont, ahogy az előttem szólóknál is, teljesen átfényesedett, hiába fixáltam le szépen, ahogy mindig is szoktam.
Oxidáció nálam is probléma volt és sajnos pattanásokat is okozott nekem. teljesen megöli a bőrömet, nem tud alatta se lélegezni, semmi.
Kicsit nekem ilyen "nyákos" feelingje van, szóval nem a legjobb az arcomba belekenni sem. Összefoglalva: tőlem ez egy egy csillag.

preka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

vodkaszoda

2019. február 23.

Évek óta keresem az ideális alapozót, mert borzasztóan problémás a bőröm, érzékeny, és könnyen kipattog, begyullad. De most megtaláltam, és egyelőre nem is akarok váltani. Télre a legvilágosabb árnyalatot használom (a nyárit még nem próbáltam), és tökéletesen elégedett vagyok. Olyan könnyű, és olyan egyszerű eldolgozni, hogy úgy kenem az arcomra, mint egy krémet - és majdnem úgy is hidratál - de a bb krémekkel ellentétben ez tényleg fed, és a helyén is marad egész nap. Délutánra néha átfényesedik, de egy minimális mennyiségű púder megoldja. Nekem a színe sem változik a nap folyamán. A kiszerelés szuper, másfél hónapja használom minden nap, és még a hatoda sem fogyott el.

vodkaszoda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 23.

crminn

2019. február 20.

Újravettem ezt az alapozót úgy egy év kísérletezés után. Tinédzser koromban túl olcsó, minősíthetetlen alapozókat használtam, mostanában pedig (számomra) túl drágákat..ahhoz képest, amit nyújtanak. Nos, szerintem nem nyúlok többet mellé, ez az alapozó, ami eddig leginkább hozta az elvárásaimat. A nagyon fehér bőrömhöz lehetetlen alapozót találni, valamiért minden cég csak narancsoknak gyárt alapozókat, ki érti ezt? :D Ennek viszont a legvilágosabb árnyalata a tavaszi színemhez tökéletesen passzol, ami már megér 3 csillagot. Akkor pedig jön még egy csillag, mert hogy átfénylik az tény, de világ életemben púderrel fixálva minden alapozó atfénylett pár óra elteltével, olajos bőrűeknél ez így is lesz, míg világ a világ. A fedése nagyon jó, egy közepes, ami épp elég, hogy ne legyen maszk hatása, a komolyabb veszélyzónákra egyébként is a catrice korrektorját használom. Szépen egységesíti a bőrt, baráti az ára, és elég világos árnyalatban is elérhető, ez szerintem egy nagyon jó kis alapozó. :)

crminn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 20.

trixie

2019. február 19.

Én munkába használom ezt a "csodát" 12 órába hát inkább úgy mondanám hogy nap végére a BB garnier krém tartósságát se bírja ki sajnos ez a termék... Brutálisan sárgul annyira, hogy nem vagyok fehér de szerintem a nyári legsötétebb színemhez lenne jó maximum az a oxidáció amit ez az alapozó produkál. Nem tartós még púderrel se és mű fejem van tőle mivel sárgul mint állat.... Sötétebb alapozóm világosabb emelett oxidáció után így sírok belül mivel ki fehéredtem emiatt vettem világosabb alapozót de teljes mértékben feleslegesen :(

Összesítve: nem tartós,nem szép, plusz pattanásokat is okozott sajnos.

trixie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 19.

Összesítve: nem tartós,nem szép, plusz pattanásokat is okozott sajnos.

Briginam

2019. február 14.

A Dmben kiprobaltam, mondom de jo, vegre egy alapozo, aminek szep vilagos szine van, ezaz!
Tokre orultem magamnak, micsoda jo vetelt csinaltam...
Aha.
Reggel sminkelek, mondom tok szep de jo, megcsinalom a teljes sminkem, es mire vegzem az egesszel konkretan NARANCSSARGA VOLT A FEJEM!
Brutalis volt..
nem is tudtam, hogy alapozo oxidalodhat ennyire!
A legvilagosabb arnyalatot vettem meg, es ugy neztem ki, mint egy nagy narancs...

Briginam
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 14.

Tokre orultem magamnak, micsoda jo vetelt csinaltam...
Aha.
Brutalis volt..
nem is tudtam, hogy alapozo oxidalodhat ennyire!

relaj

2019. február 12.

Az egyik kedvenc alapozóm, bár egy idő után átfénylik az arcom (de ez valamennyinél így van, aki tud csodaszert, kérem írja meg), de a színe... Mintha az egyik árnyalattal én bőröm színét keverték volna ki, tökéletes.

relaj
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 12.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, PEG-8, Aluminum Hydroxide, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology