Catrice

Ár:   2159 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2159-ért megnézem

A krémet feltöltötte: kriszti.07, az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2018. február 22.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2159

Úgy viselkedik, mint egy láthatatlan bőrréteg. A nem kívánt fényt kontrollálja, mattítja az arcbőrt és feltölti nedvességgel. Ugyanakkor ez az alapozó olajmentes, tartós és kiváló fedést biztosít a hibátlan arcbőrért. Fényvisszaverő pigmentjei biztosítják a selymes-matt hatást. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

4 árnyalatban kapható

Ár: 2159 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1000 , Eladó: mscintia
Állapot: 1-szer próbált , Helyszín: Körmend, fizetés: fizetés banki átutalással, személyes átvétel
Catrice All Matt Plus Alapozó
Ár: 1200 + postaköltség , Eladó: Demonshadow
Állapot: körülbelül 1 ujjnyi hiányzik belőle, Helyszín: Baja, fizetés: fizetés banki átutalással előre vagy személyes átvétel
Guppi

2020. február 24.

Egész jó a fedèse, könnyen eloszlatható, nem oxidálódik.
De nekem sajnos pattanásokat okozott. Ráadásul ilyen mély, kinyomhatatlan, gyulladt, fájdalmas pattanásokat. Teljesen odavan a bőröm, hónapokba fog telni mire rendbe hozom. Még kb fèlig van az üveg, de kikukázom, soha többet nem használnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 24.

Egész jó a fedèse, könnyen eloszlatható, nem oxidálódik.

Ryo19

2020. február 23.

Nagy reményeket fűztem hozzá mert egyből passzolt az árnyalat a bőrömhöz. A fedése elég gagyi. Pár óra után szó szerint lefolyik. Nyáron még el-el megy, de biztos hogy nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 23.

inez96

2020. február 11.

Fedhetne jobban de alapvetően nem rossz termék. Nagyon fehér bőröm van és nehéz eltalálni a rendes árnyalatot de vele sikerült.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 11.

Demonshadow

2020. február 7.

Nem fed olyan jól, mint az az alapozó, amit korábban használtam, de ügyesen használva szép, természetes színű marad az arcom, nincs maszk hatás. Fontos, hogy feltétlenül rögzíteni kell valami púderral, mert különben az egész nagyon hamar elmozdul a helyéről. Simán nincs matt hatás, az én kombinált bőröm sem csillogott tőle, mint a diszkógömb, szóval e téren jól muzsikált. Ami miatt mégis két csillagot kap, az a hosszú távú hatás. A bőrhibákra, gyógyuló hegekre használtam, tehát nem komplett az egész arcon, hanem csak helyenként elfedni azt, ami kevésbé tetszetős. Konkrétan ettől azokon a részeken, ahol használni mertem, nagyon durva, mély, kinyomhatatlan pattanásaim lettek, ráadásul extrém mennyiségű mitesszerrel volt dolgom. Mire rájöttem, hogy talán nem kellene használnom, mert ez okozza a bajt, elég csúnya lett az arcom, de mily' érdekes, amióta elhagytam, fokozatosan tisztul a bőröm. Éppen a fentiekben vázoltak miatt senkinek nem ajánlom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 7.

DianaR

2020. január 28.

Nekem nem jött be sajnos, pedig annyira akartam. Nem mattított sőt inkább fénylett is a bőröm. Oxidálódott és sárgásodott a bőrömön. Nem veszem újra. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 28.

bekka99

2020. január 28.

Sok alapozót próbáltam már, de eddig ez a legjobb! Igaz, hogy a T-vonalon kifényesedik de az én bőrömnél ez már egyáltalán nem lep meg. Cserébe viszont egész nap a helyén marad, nem csúszkál vagy kopik, pedig nem használok púdert. Az árnyalat pontosan illeszkedik a bőröm színéhez, nincs maszk hatása, nem nehéz az arcomon. A fedése közepes, néha rá kell segíteni korrektorral. Az állaga nagyon selymes, könnyen lehet vele dolgozni. A pumpája kiakasztó, mert a kinyomott adag fele is elég lenne. Összességében az eddigi legjobb alapozóm. Ha elfogy, újra veszem. :)

UPDATE: Amióta használom, csúnyán kipattog a bőröm. Remélem nem pont ez az alapozó az oka, mert nagyon megszerettem de most egy ideig szüneteltetem és kiderül. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 28.

vtzsofi

2020. január 4.

Nagyon szeretem, a fedéssel és az állaggal is elégedett vagyok, nem szárít, nem áll össze és nincs maszk hatása.

A pumpája kicsit nehezen kezelhető, nem mindig sikerült fegyelmezetten rányomnom, ilyenkor mindenhova fröccsen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 4.

anitaaa04

2020. január 2.

Alapvetően én nagyon elégedett vagyok vele. Közepes fedést biztosít de én ennek tudatában vásároltam meg, ugyanis nem szeretem a nagyon mű hatású alapozókat. Nekem nem szárítja a bőrömet, szép egységes tónust kapok használatakor. Én az illatát imádom. Szépen mattít, a T vonal még délután sem csillog.
Az egyetlen negatívum, ami miatt egy csillagot levonok, az az adagolása miatt van. Egy pumpálásnyi nekem túl sok, egy alkalomra a fele is elég lenne. A pumpa kiképzése olyan, hogy nem lehet csak fél adagot nyomni belőle!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 2.

Kikki84

2019. december 29.

Egyik kedvenc termékem, igaz délutánra matt púdert még kell, hogy rátegyek, de ettől függetlenül az én bőrtípusomhoz megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 29.

browning

2019. december 15.

Nekem nagyon szárította a bőröm, összeállt, mintha liszt lenne a fejemen meg csiríz :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 15.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, PEG-8, Aluminum Hydroxide, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology