Catrice

Ár:   2159 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2159-ért megnézem

A krémet feltöltötte: kriszti.07, az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2018. február 22.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2159

Úgy viselkedik, mint egy láthatatlan bőrréteg. A nem kívánt fényt kontrollálja, mattítja az arcbőrt és feltölti nedvességgel. Ugyanakkor ez az alapozó olajmentes, tartós és kiváló fedést biztosít a hibátlan arcbőrért. Fényvisszaverő pigmentjei biztosítják a selymes-matt hatást. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

4 árnyalatban kapható

Ár: 2159 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
1000ft Catrice All Matt Plus Alapozó 020 Nude Beige
Ár: 1000 ft + posta , Eladó: Angelless
Állapot: Három kis pumpálásnyi hiányzik, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel; vagy banki utalás után foxpost illetve postán maradó csomag
Ár: 1500, nincs csere , Eladó: farkaslivia
Állapot: 1 sze próbált, Helyszín: Bp, fizetés: Személyes átvétel, előre utalás esetén postázom
KBeatrix98

2019. augusztus 30.

Meg vagyok vele elégedve, egy ideje már ezt a fajta alapozót használom. Hazaveri szerintem az összes másik alapozót.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

Bianca01

2019. augusztus 30.

Az Amber Beige árnyalatot választottam, nem csalódtam, a szín teljesen természetes, jól eloszlatható, igaz kissé ragadós, de csak közvetlen felkenéskor, ettől függetlenül elég gyorsan szárad, szinte eggyé válik a bőrömmel. Tartósságban nem ő az igazi befutó, de nekem egy átlagos ide oda mászkálós napra teljesen oké. Évek óta az ESSENCE SOFT TOUCH MOUSSE-ot használtam, ami ugye ennél olcsóbb kategória ugyan,de annak az állaga és fedése verhetetlen. Sajnos abba kellett hagynom, mert az évek alatt rengeteg pattanást idézett elő nálam, így váltanom kellett egy folyákonyabbra és megláttam ezt. Nem régóta használom én személy szerint nagyon szeretem, kísérleteztem a MAYBELLINE AFFINITONE-jával is, de EZ annál sokkal-sokkal jobb, nem győztem kivárni, hogy fogyjon el. Erre a termékre azért adok csak négyet, mert ár-érték arányban hozza az elvártakat, tehát átlagos fedés, természetes szín, nem maszk szerű stb, de még mindig nem a legszuperebb!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

lydia

2019. augusztus 23.

A fedése nem rossz, a tartósságával is elégedett vagyok és a nagyon világos bőrömre is találtam megfelelő árnyalatot. Viszont hajlamos kiemelni a száraz részeket és hamar oxidálódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 23.

csmelitta

2019. augusztus 16.

Hosszas keresgélés után végre ebből az alapozóból sikerült megfelelő árnyalatot találni a világos bőrömre (010 Light Beige), aminek nagyon örültem. A fedése nem annyira jó, de csak egy egyszerű, könnyed alapozót kerestem, ami természetes hatású - ezt kaptam. :) Most épp nincs sok bőrhibám/pattanásom, így ez is tökéletesen megfelel. Nem ragacsos, az állaga pont jó, könnyen el lehet dolgozni. Nem szárít, nem hozza ki a pattanásaimat és egy kis púderrel a tartóssága is egész rendben van, bár az arcom olajosabb részein (főleg az orromon) azért átfénylik pár óra elteltével. Az illatáért nem vagyok oda, de elég visszafogott, így nem zavaró.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

Sminker

Korcsoport: < 18
2019. augusztus 3.

Az árát nézve nem lehet sok elvárásom... Egész jól fed, matt alapozó létére egy picit átfénylik, de nem zavaró. Mivel eddig még soha nem volt igazán jó alapozóm, kénytelen vagyok ezt használni, amíg nem találom meg a tökéleteset.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. augusztus 3.

eviszv

2019. július 17.

A helyzet az, hogy megváltozott az összetétele, mert már parabén is van benne.
Évekig használtam, szerettem. Kicsit határeset nekem ez a márka, mert jó dolgokat gyárt, de némelyik terméke parabénes, és azt elvből kerülöm. Ez sokáig nem volt az. Majd nemrég megújult a csomagolása, és bár nem reklámozták, az összetétele is. Véletlenül vettem észre, hogy mehet ez is a selejtezendő dolgok közé. Nagy csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 17.

A helyzet az, hogy megváltozott az összetétele, mert már parabén is van benne.

Vivo33

2019. július 13.

Talán 1 évig használtam ezt az alapozót, meg voltam vele elégedve mert nincs kimondottan bőrhibám. Talán két negatívumot tudnék mondani: a tartóssága és fedése. Összehasonlítva más alapozókkal nagyon gyengus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 13.

happy

2019. július 12.

Ez a márka még mindig nem okozott csalódást, pedig mindig próbálom kritikusan szemlélni a drogériás termékeket.
A 3. üvegnél járok. A színe abszolút tökéletes. Fedésben biztos lehet találni jobbat, viszont az én bőrömre egy kis korrektorral teljesen elég.
Nem szárít, nem okoz pattanásokat, bár egy hosszabb nap végére egy kicsit átfényesedik, de nálam még a bőven belefér kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 12.

citromkrem

2019. július 7.

Nagyon szépen mutat a bőrön, nem kukacosodik, szépen lehet dolgozni vele.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 7.

Nagyon szépen mutat a bőrön, nem kukacosodik, szépen lehet dolgozni vele.

Klau16

2019. július 4.

Nem vagyok kifejezetten elájulva tőle. Ára nem rossz, ahhoz képest jól teljesít. Olajos bőröm van, és nem igazán érzem hogy annak találták volna ki.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 4.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, PEG-8, Aluminum Hydroxide, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology