KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   2159 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2159-ért megnézem

A krémet feltöltötte: kriszti.07, az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2018. február 22.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2159

Úgy viselkedik, mint egy láthatatlan bőrréteg. A nem kívánt fényt kontrollálja, mattítja az arcbőrt és feltölti nedvességgel. Ugyanakkor ez az alapozó olajmentes, tartós és kiváló fedést biztosít a hibátlan arcbőrért. Fényvisszaverő pigmentjei biztosítják a selymes-matt hatást. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

4 árnyalatban kapható

Ár: 2159, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Catrice All Matt Plus Alapozó 020 Nude Beige
Ár: 1800 , Eladó: harvoth95
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel lehetséges
ALAPOZÓ CSOMAG!! Catrice All Matt Plus, L’oréal True match, Essence Insta perfect
Ár: 3000+pk , Eladó: katalara
Állapot: Catrice, Essence 1x használt, L’oréal 3x, Helyszín: Bonyhád, Pécs, fizetés: Személyes átvétel vagy postával küldöm

writa

2018. december 13.

Szépen eloszlatható, tartós és szép a színe.

writa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 13.

Szépen eloszlatható, tartós és szép a színe.

MissEsztina

2018. december 9.

Annak ellenére, hogy alapból a bőröm inkább a száraz felé hajlik, és nem szokott kifényesedni, ettől az alapozótól mégis olyan olajosnak tűnik felkenés után, hogy először teljesen ledöbbentem. Nem minden alapozó után szoktam púdert használni, de ez után muszáj. Ami azért lássuk be kicsit irónikus így, hogy All Matt Plus névre hallgat. Illetve a legvilágosabb árnyalata (010, Light Beige) kicsit szürkés árnyalatot vet az amúgy nagyon fehér bőrömre. Az viszont már igaz, hogyha semmi sem ér az arcomhoz (vagy senki), akkor nap végén is még egész jól fed. Alapvetően első használat után megbántam hogy erre esett a választásom és noha már összebarátkoztunk, valószínűleg nem fogom újravásárolni.

MissEsztina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 9.

moni92

2018. november 25.

Ár érték arányban megfelelő, szépen fed, kicsit kifényesedik tőle a böröm.

moni92
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 25.

Ár érték arányban megfelelő, szépen fed, kicsit kifényesedik tőle a böröm.

Sziszikee58

2018. november 22.

Nem fed olyan jól mint a HD Liquid, nekem ez gyorsabban át is fényesedik, de ettől függetlenül nagyon jó kis alapozó. Én ezt és a HD Liquid alapozót használom felváltva, ezt mondjuk inkább esti órákban szeretem használni. Akinek kevésbé zsíros, problémás a bőre, annak ez az alapozó tökéletes lehet ár-érték arányban egyaránt.

Sziszikee58
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 22.

ZsofiaLoren

2018. november 19.

Sajnos pattanásokat okozott, így nem adtam neki több esélyt. Világos árnyalatot választottam, de oxidálódott felvitel után és narancssárgás tónusú lett az arcomon. Nem vált be.

ZsofiaLoren
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 19.

magyarmelissza1008

Korcsoport: < 18
2018. november 18.

Nagyon szerettem ezt az alapozót, persze akkor még nem igazán néztem meg több szempontból a terméket, nem igazán értettem ezekhez a dolgokhoz, viszont elég zsíros bőröm volt/van, és nekem teljesen lemattította az egész arcomat, állaga megfelelő volt, és igazából nem tudok róla semmi rosszat mondani.

magyarmelissza1008
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. november 18.

idonthaveaname

2018. november 15.

Sajnos nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket, pedig a Catrice több termékét is próbáltam, és az itteni vélemények is nagyrészt pozitívak voltak.
PRO: a fedése tényleg tartós, nem a legerősebb, de több rétegben is természetes hatású marad, szeretem az állagát, folyékony, de inkább krémesnek mondanám. Előnye még, hogy könnyedén építhető, nem dobja le magáról a többi réteget sem, a bőrömön pedig nem okozott semmilyen irritációt.
KONTRA: Az arcom zsírosságán egyáltalán nem enyhített, sőt, tulajdonképpen már 2-3 óra után nagyon átfényesedik az arcom, és nem csak a T-vonalban, még Catrice- púderrel is (még hideg időszakban is), így pont azt az ígéretet nem váltja be, ami a legfontosabb volna, én ezért vettem. Az arcom tapintása ennek megfelelően pár óra után kellemetlenül ragadós. Számomra nulla a mattító hatása, és a fedése sem a legerősebb. A teljesség kedvéért hozzátenném, hogy a bőrápolási rutinomban kifejezetten figyelek a zsírosság kezelésére, de ez az alapozó az egyéb kozmetikumaim ilyen jellegű hatását is nagyban csökkenti.
Összességében nagyon szerettem volna szeretni, de nem ment, hiszen pont azt nem kaptam tőle, amit vártam.

idonthaveaname
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 15.

Konszuelita

2018. november 12.

Nagyon jó krémes, jól kenhető kézzel is és szivaccsal is. A fedése egy BB krémhez hasonlít. Nekem jobban bevált a HD Liqiud alapozó ettől a márkától.

Update: azt hiszem ettől pattogott ki a fejem. Tesztelem,hogy melyik új terméktől, de sanszos, hogy ez volt a ludas.

Konszuelita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

N0N0

2018. november 6.

A színe és a fedése tetszik, de kicsit tolakodó az illata ahhoz képest, hogy alapozó. Mellesleg a sima alapozószag ugyanúgy érezhető a virágillat-utánzat mögött.

N0N0
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 6.

Herbst8101

2018. november 5.

Már négy éve használom nagyon-nagyon szeretem. Előtte, 23 éves koromig sosem vásároltam alapozót, nem éreztem szükségét s inkább a bőrápolásra fókuszáltam az arcomon. Aztán egyik évben megnézegettem az alapozókat az egyik Rossmannban s megtetszett, hogy olyan kis szép világos színe (010 Light Beige) van az üvegben, pont mint az én sápadt színem s megvettem, lássam mit tud egy alapozó. Kipróbáltam, amikor egy rendezvényre mentem s meglepett mennyire egyenletes fedése van, nem fullasztja a bőrömet, tényleg mattít (tény, hogy nem tart 18 órán át mint az üvegén hirdeti de annyi ideig eleve nincs rajtam egyik napon sem), nem folyik el a nagy melegben. A legjobban mégis az tetszik benne, hogy teljesen megegyezik a bőrszínemmel, sokan ha nem mondom, hogy használok alapozót észre sem veszik, hogy van rajtam. Korábban az is elriasztott, hogy kipróbáljak alapozót, hogy sokakon láttam, mennyire látszódik, hogy van rajtuk, elüt, beleül a pórusokba, nálam egyiket se tapasztaltam. Felbuzdulva, hogy mennyire jó dolog az alapozó, kipróbáltam másokat is, többnyire koreai, japán alapozókat, bb krémeket de végül mindig használtam ezt is mellette s egy ideje már csak ezt veszem mert eddig ez vált be a legjobban.

Herbst8101
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 5.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, PEG-8, Aluminum Hydroxide, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Ásvány. Kisebb mennyiségben sűrítő, fehérítő és síkosító segédanyagként, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédőként használt. Fizikai fényvédőként kiváló UVB és UVA blokkoló egyaránt, megfelelő védelmet nyújt a 290-400 nm hullámhosszú napsugarak ellen, és még a 700nm hullámhosszú sugarak ellen is nyújt némi védelmet. Meglehetősen fotostabil. Talán nyugtató és antioxidáns hatása is van. Fő hátránya, hogy kozmetikailag kellemetlen, fehér réteget hagy maga után. Részletesebb információ a smartskincare-en.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology