Catrice

Ár:   2159 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2159-ért megnézem

A krémet feltöltötte: kriszti.07, az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2018. február 22.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2159

Úgy viselkedik, mint egy láthatatlan bőrréteg. A nem kívánt fényt kontrollálja, mattítja az arcbőrt és feltölti nedvességgel. Ugyanakkor ez az alapozó olajmentes, tartós és kiváló fedést biztosít a hibátlan arcbőrért. Fényvisszaverő pigmentjei biztosítják a selymes-matt hatást. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

4 árnyalatban kapható

Ár: 2159 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
1000ft Catrice All Matt Plus Alapozó 020 Nude Beige
Ár: 1000 ft + posta , Eladó: Angelless
Állapot: Három kis pumpálásnyi hiányzik, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel; vagy banki utalás után foxpost illetve postán maradó csomag
Ár: 1500, nincs csere , Eladó: farkaslivia
Állapot: 1 sze próbált, Helyszín: Bp, fizetés: Személyes átvétel, előre utalás esetén postázom
FeNi

2019. január 30.

Évek óta használom már.Pattanásosabb koromban korektorral nagyon jó fedést nyújtott.Most viszont már nagyon ritkán van bőrhibám de nekem bevált szép egyenletes bőrt varázsol kisebb szivaccsal szoktam felvinni nincs maszk hatása a kevésbé problémás arcbőrre és a természetesebb smink kedvelőinek ajánlanám elsősorban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 30.

lillad2000

2019. január 29.

Legrosszabb alapozó amit valaha használtam!!! Semmi fedése sincsen, a bőrhibákat nem fedi el, oxidálódik ezért 2 óra múlva a fejem szinte naracssárga, a matt hatás sincsen meg, alatta a bőröm kizsírosodik, nekem pénzkidobás volt, szerencse már nem sok van benne...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 29.

akirarn

2019. január 28.

Első alapozóim egyike volt talán, el is használtam az egészet anno. Ugyan legvilágosabb árnyalat sem volt elég világos hozzám, azért meg lehetett úszni, hogy ne legyen túl feltűnő. Krémes állagú, az arcon könnyed, nem is érezni, hogy fent van, szárazságérzettől mentes kis alapozó. Negatívum, hogy az én kombinált, T-zónában igen zsíros bőrömmel szemben feladta a harcot, és szeparálódni kezdett. Emellett a fedése sem erős, viszont ez egyéni preferencia, az alapozó pedig nem full coverageként van hirdetve, így ez nem negatívum. Na meg erre ott a korrektor.
Valóban bőrszerű, enyhe pirosság és egyenetlen bőrfelszín korrigálására remek, talán a normál, illetve szárazabb bőrű egyének jó barátja lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 28.

Beresnetikva

2019. január 27.

Nyáron a Maybelline Fit me! alapozót használom,hidegebb évszakokban ezt. Csodaszép mattra szárad, nincs maszk hatása ellenben a fedése nagyon jó,rétegezthető, nagyon jól eldolgozható. Pluszba a Maybelline matt kőpúderével használom,egésznap matt marad. Heti 6 napot viselem általában 12 órában és estére se mozdul el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 27.

FabianFanni

2019. január 26.

Jó alapozó nagyon, mert megfizethető, de nem ez a kedvenc :)
Magyar márkát használok inkább, amit nemrég fedeztem fel és imádom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 26.

Jó alapozó nagyon, mert megfizethető, de nem ez a kedvenc :)
Magyar márkát használok inkább, amit nemrég fedeztem fel és imádom.

Orsi0625

2019. január 26.

Zsíros/kombinált bőröm van éppen milyen időszakát éli 😂🤷‍♀️ de meglepően jó ez az alapozó picit félve, vettem meg, mert eddig a HD alapozot használtam a Catrice-től. Mikor felkentem a beauty blenderrel eléggé dewy hatása volt, féltem, hogy olyan leszek egész nap mint egy diszkó gömb, lepúdereztem és 8 óra viselés után sem csillogott át sehol. Egyetlen baj ezzel az alapozóval is (mint a HD-Vál) a kevés szín kínálat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 26.

April13

2019. január 22.

Imádom ezt a terméket, a legeslegkedvencebb alapozóm, és az első olyan, amivel teljesen elégedett vagyok! Igaz, én normál bőrtípusra használom, szerencsére már egy 6-8 éve nem zsíros a bőröm, így arról nem tudok nyilatkozni, hogy problémás bőrre mennyire jó választás, de normál bőrre nálam tökéletes! Kb. 1-1,5 pumpálásnyi anyag elég egy alkalommal belőle (nagyon lassan fogy), kellemes zselés érzetű felkenéskor (tényleg hidratál, jól esik a bőrömnek, mint egy könnyű nappali krém, szóval szerintem az el is hagyható a használata mellett), majd miközben szárad, érezni lehet szó szerint, hogy felszívja a felesleges zsírt, kissé púderszerűvé alakul át. Ugyanakkor még a márkavonal púderjével együtt használva sem szárítják a bőrt, és tökéletesen lélegzik az arcom alattuk, nem tömítik el, de szép egyenletesen befedik a kissé tág pórusaimat. Ha pedig nem vagyok túl kipihent, a szemem alatti halványabb karikákra jöhet melléjük a Catrice Liquid Camouflage folyékony korrektor. A tökéletes, de mégsem maszkszerű fedés mellett tartós is, és a színe is természetes hatást kelt.

Nagy pluszpont amúgy is a Catrice-nek, hogy közel 15 éve sminkelem magam, tizenévesen amúgy is rendkívül problémás volt a bőröm, így rengeteg alapozót/púdert/korrektort próbáltam már ki életem során, de ez az egyetlen olyan márka azok közül, amikkel találkoztam, ahol vannak egyrészt rózsaszínes alaptónusú bőrre való árnyalatok, másrészt a nem kifejezetten rózsaszínes árnyalatok sem sárgásak vagy hullafehérek, azaz ez az egyetlen olyan márka, aminek a termékei igazán szépen mutatnak a világos, de rózsaszínes bőrömön (alapozóból a 020 - Nude Beige, púderből a 010 - Transparent, korrektorból pedig a 010 - Porcellain árnyalatot használom, és kifejezetten szép, természetes árnyalatú a bőröm így, annak ellenére, hogy nem ugyanazt az alapozó és a púder árnyalata, tehát ennél a márkánál simán érdemes az árnyalatok mixelésével is kísérletezni a tökéletes végeredmény elérése érdekében!). Emellett a kiváló ár/érték arány, illetve az, hogy (szinte) mindennapos használat mellett is jó pár hónapig elég egy-egy darab belőlük, mert nem kell sokat használni a kívánt hatás eléréséhez, szintén hatalmas előny. A magam részéről még a jelenlegi ár másfél-kétszeresét is szívesen hajlandó lennék kifizetni ezért az alapozóért, nekem akkor is bőven megérné a fentiek miatt.

Szóval alapozás, fedés kategóriában nálam minden terméktípus esetében toronymagas befutó a Catrice, teljesen elégedett vagyok velük minden téren, minden termék esetében, amit próbáltam, és maximálisan jó szívvel ajánlom mindenkinek, főleg, hogy totál megfizethető árakon lehet beszerezni őket!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 22.

Sisszy

2019. január 19.

Ez eddig életem legjobb alapozója. A színe tökéletes (027 Amber beige), nap végére is szépen tartja magát, ennek ellenére nincs maszk hatása. A pumpás megoldás higiénikus, viszont a végét így már nehéz kinyerni belőle. Nem emeli ki a száraz részeket, szépen egységesíti az arcbőrt. Az utánpótlás már a fürdőszobaszekrényben :P

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 19.

writa

2019. január 15.

Szépen eloszlatható, tartós és szép a színe.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 15.

Szépen eloszlatható, tartós és szép a színe.

EroBatto

2019. január 14.

Vészhelyzetből vettem meg mert sehol sem találtam a kedvenc Catrice HD Liquid Coverage alapozómból a megfelelő árnyalatot. A 010-es árnyalatot vettem meg, ami világosabb mint a másik-é, amit használok (amit jelzek nem baj :) ) Viszont az állaga nagyon krémszerű, tömött, kissé fullasztó viselni, hamar átcsillog és nem is fedd szépen :( Ahol pattanás van onnan nagyon hamar,perceken belül lekopik. Nem egy vészesen rossz alapozó, de nekem valahogy nem jött be. Az illata okés, de nem hiszem, hogy újravenném. Akiknek nincsenek bőrhibáik, csak homogénné akarják tenni az arcukat vagy szárazabb a bőrűk, azoknak szerintem megfelelő :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 14.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, PEG-8, Aluminum Hydroxide, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology