Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: masnis, Módosítva: 2016. április 14.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

• C02 Brigitte Bordeaux
  • C03 Marilyn Monrouge

Noncs

2015. november 2.

Nekem a 03 as árnyalat van meg. Szép, kicsit pinkes szine van. Szép fényes, mint egy szájfény, de fedése egy rúzsé. Tartósságáról még nem tudok véleményt mondani, mert még csak kipróbáltam. Egyenlőre tetszik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Diethylhexyl Syringylidenemalonate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).