Catrice

Ár:   1659 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: nkatika, Módosítva: 2018. július 25.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

Highlighter púder lágy textúrával, halvány lila árnyalatban. Vegán termék.

pjulia

2019. július 17.

Nagyon könnyű szépen felvinni és kevéssel is erős hatást lehet elérni. Gyönyörű, különleges színe van. A tartósságával sincs semmi baj. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 17.

pcsengi99

2019. március 30.

Tesóm vett magának ilyet, és bevallom néha lopok belőle. Szép színe van, tetszik hogy nem csillog. Egész tartós, nap végén is látom az arcán. Sajnos én nem vagyok szerencsés highlighter vásárlás terén, de szerencsére jót vetettem vele így én is bírom használni.(: ajánlani tudom csak

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 30.

BCatz

2018. december 23.

Teszteren kipróbáltam. Nagyon szép lila fénye van. Nem csillámos. Így elhoztam. Nem hétköznapi sminkhez való, így ritkán használom és imádom a színét. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 23.

sandyh

2018. november 7.

Nekem bejön. A lila fény is amit ad meg maga a highlighter is. Nagyon szép fényt ad. Úgy használom ahogy a szépségtipp írja.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 7.

Szkincshoook

2018. augusztus 26.

Hirtelen felindulásból vettem meg és egyáltalán nem bántam meg. Az elején amikor a kezemen próbálgattam csak pornak látszott és egyből el is tűnt szinte a kezemről. Aztán másnap sminkelésnél kipróbáltam arcon is és valami hihetetlen szép fénye van. Nem halványul. Lehet építeni. Kedvenc drogériás highliterem lett.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

boszimail

2018. július 30.

Nem tetszik a színe, textúrája, sajnálom, hogy megvettem :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 30.

Nem tetszik a színe, textúrája, sajnálom, hogy megvettem :(

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.