Catrice

Ár:   1659 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: HRenata, Módosítva: 2019. március 12.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

2017-es szeptemberi limitált kiadás

Krémes ajakrúzsok 4 árnyalatban.

Sherka

2018. december 4.

Én kifejezetten nem szeretem, mert (számomra) borzasztó illata van, és az a baj, hogy ez még csak nem is a legorsszabb tulajdonsága. Azonos árkategóriában is találni ezerszer jobbat. Más hasonló kategóriájú rúzsokkal ellentétben nem egységesen jön fel a szín, ráadásul a leggyorsabban kopó rúzsom ever! Pár napig próbálkoztam vele, de feladtam, minek szenvedjek és legyen rossz a közérzetem tőle, ha egyszer van jobb. Engem ilyenkor a csomagolás már hidegen hagy, valóban csinos meg minden, a polcon is hagytam, egyszer hátha kelleni fog, de igazából tudom, hogy sose fogok utána nyúlni. Persze ez csak az én véleményem/esetem, örülök, ha más örömét leli benne, csak mi nem vagyunk jóban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 4.

reb93.

2018. március 6.

Az illata borzasztó az egyszer biztos de hamar elillan ez pozitív. A csomagolás csodaszép és a termék is fantasztikus. Ennél jobb nude rúzst még nem találtam mert mindegyik természetellenesnek látszott rajtam ez pedig teljesen passzol. Igaz nem egy nagyon tartós darab de bánom hogy csak egyet vettem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 6.

LittleSpark

2018. február 19.

Kívülről befelé haladva: A csomagolás szerintem nagyon szépre sikerült, odavonzza az ember tekintetét hogy közelebbről is megvizsgálja mit rejt a kis aranyszínű tok. A szín amit végül választottam a 03 tarte au chocolat, ami egy szép meleg tónusú barna kis vöröses beütéssel. Csokiillata van szval ez már csak jó lehet :D Egyébként egy átlag krémes, közepes tartósságú rúzs. Az evést már nem bírja, de könnyű felkenni újra. Minden sminkhez passzol :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 19.

Sheila

2017. december 6.

Ennek sem tudtam ellenállni, olyan szép. C01 Café au lait színt választottam, szép, barackos nude. Tapasztalataim hasonlók, nagyon kellemes viselet, enyhe fénnyel, kb szájfény erősségű fedéssel, nem szárít, még ápol is némileg. Tükör nélkül is bárhol, bármikor felkenhető, igazi táskába dobálós mindenhez passzoló univerzális darab. Nem nélkülözhetetlen, de szerethető és jól kihasználható. Megérdemli az 5*-ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 6.

Izar

2017. november 19.

Zseniális kis szájkence!
Nekem az CO1-es és a CO2-es árnyalatok vannak meg.
A CO1-es egy világosabb nude szín, de az én szám színénél csak egy leheletnyit világosabb és van benne valami kis barackos beütés, amitől eszméletlenül jól mutat és jól passzol az arcomhoz. Én világ életemben képtelen voltam egy jó nude rúzst találni, mert mindegyik rettenetesen sápasztott. Hát ez kérem nem! Egyszerűen tökéletes!
A Co2-es egy csudiszép barnás szájszín: igen, barnás, de teljesen hordható, nekem majdnem egy "my lips but better" árnyalat.
Szerintem vörös hajú nőknek tökéletes választás mindkét szín.
Mindkettő nagyon kellemes viselet, ápol, és nem szárít, és tökéletesen kiegyenlíti a számat, eltünteti rajta az apró ráncocskákat.
Az illata olyan mű csoki, de csak felvitelkor érződik, talán fél percig se, és utána elillan,aminek én örülök.
A csomagolása is nagyon kis szép, szeretek ránézni.
Összességében nekem mindkét világos szín nagyon bevált, esélyes, hogy ha találok, veszek még egyet-egyet mindkettőből, tarcsiba. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 19.

Zseniális kis szájkence!
Nekem az CO1-es és a CO2-es árnyalatok vannak meg.
Szerintem vörös hajú nőknek tökéletes választás mindkét szín.
A csomagolása is nagyon kis szép, szeretek ránézni.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0