Catrice

Ár:   1159 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: nkatika, Módosítva: 2018. július 25.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

Víz- és izzadásálló pirosító selymes matt vagy aranylóan fénylő hatással. Vegán.

6 árnyalatban kapható

Ár: 500 Ft , Eladó: pacsalia
Állapot: Néhányszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen BP
Panni21

2019. november 6.

Szerkesztett vélemény:
Továbbra is szeretem a terméket, de sajnos rajtam a 020 Glistening Pink árnyalat nem bír ki egy egész napot, 3 óra elteltével már nem volt sehol, fogalmam sincs, mi az oka, eleinte tartósabbnak hittem.
Közben megrendeltem (nálunk a drogériák nem forgalmazzák) a 010 Soft Rose árnyalatot, ami valamivel még jobban is illik, mint a másik, és 14 óra elteltével (kicsit hosszú volt a nap), még mindig látszott, persze már nem olyan intenzíven, mint amikor felvittem.
A Soft Rose-t szívesen újravenném, ha elfogyna.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 6.

Szerkesztett vélemény:
A Soft Rose-t szívesen újravenném, ha elfogyna.

Zafina

2019. október 27.

Nagyon szeretem a catrice termékeit, ez sem okozott csalódást - nagyon szép a színe, tartós is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 27.

mnikc

2019. október 7.

050 es burgundy árnyalatot választottam őszre , nagyon cuki a terméken a break the rules felirat is.
Imádom az őszi sminkek mellé!
Nagyon erősen pigmentált vigyázni kell vele , könnyen eldolgozható, és nekem tartós is.
Előtte csak mac pirosítóm volt viszont azok nagyon hamar “lemásztak rólam”

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 7.

Imádom az őszi sminkek mellé!
Előtte csak mac pirosítóm volt viszont azok nagyon hamar “lemásztak rólam”

Krtek1

2019. augusztus 22.

A Rossmann nyári akcióján fogtam ki magamnak a 060 Bronze árnyalatot, akciósan 600 forint volt. Ez egyben az első pirosítóm is, mivel soha nem tudtam olyat kifogni, amit mertem volna használni, mind nagyon természetellenesen állt. Na de ez! Nagyon világos a bőröm alapvetően, ez pedig ad az összképnek egy olyan egészséges színű pluszt. Valóban matt, könnyű a textúrája, egész nap megmarad. Kicsit féltem, hogy el fogja tömíteni a pórusaimat, de nem tapasztaltam ilyet. Lehet, hogy a bb krém alatti fényvédő teszi vagy a két lépéses arcelmosás, de nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

Sterc

2019. augusztus 18.

Egész nap tart, pigmentált és nagyon jó színek vannak. Természetes hatást lehet vele elérni.
A vízállósságról nem tudok mit mondani mert vízbe nem mentem vele, de az izzadságot bírja.
Én nagyon szeretem biztos hogy újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 18.

Én nagyon szeretem biztos hogy újraveszem.

szilvida

2019. július 8.

Jó ideje használom 030 színben. Kellemes színű és valóban tartós. Én extrém izzadós vagyok (arcon is) és simán van ilyen esetekben is, hogy a helyén marad a pirosító. Biztosan újra veszem, ha elfogy.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 8.

Alyr

2019. május 29.

010es Soft Rose árnyalata van meg. Extrém világos bőrön nagyon harmonikus hidegebb, naturális pirosító.
Alpozót ritkán használok alá, így kicist fénylik 5-6 óra utàn.
Tartós, jól pigmentált.
Ebben az árnyalatban semmi csillám, szép matt. Jár az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

Alpozót ritkán használok alá, így kicist fénylik 5-6 óra utàn.
Tartós, jól pigmentált.
Ebben az árnyalatban semmi csillám, szép matt. Jár az 5 csillag.

szilvia.bano

2019. május 23.

Két árnyalatban van meg, a 020-as Glistening pink, ami egy gyönyörű mályvás árnyalat és a 010 Soft Rose, ami pedig egy szép halvány rózsaszín, mindkettő nagyon jó. Nagyon jó árnyalatokban lehet kapni ezeket a pirosítókat, szép fényük van, egyenletesen fel lehet vinni őket, jól pigmentáltak, nem porolnak. Valóban tartósak is, ráadásul ár-mennyiség arányban nagyon jók. Gyakorlatilag az első pirosítók a Catricetől, amiket tényleg szeretek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

pacsalia

2019. május 22.

Nem szeretem egyáltalán.. Tele van csillámokkal ami még rendben is lenne pl. alkalmi sminkhez, viszont több a csillám benne mint a szín :/ ha építgetés után látszik is valami, akkor sem tartós! Fel is dobtam 500Ft-ért, hátha érdekel valakit. Én elfelejtem örökre, az tuti ^.^

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

BRebi

2019. május 16.

Nagyon szépen fed, még alapozó nélkül is.
Rajtam alapozó nélkül max 6 órát bír ki, alapozóval viszont tovább kitart.
Szépek az összetevői, nem okoz kisebb pattanásokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 16.

Nagyon szépen fed, még alapozó nélkül is.
Rajtam alapozó nélkül max 6 órát bír ki, alapozóval viszont tovább kitart.
Szépek az összetevői, nem okoz kisebb pattanásokat.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).