Catrice

Ár:   1159 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: nkatika, Módosítva: 2018. július 25.

Lelőhely:   drogériák, online

Víz- és izzadásálló pirosító selymes matt vagy aranylóan fénylő hatással. Vegán.

6 árnyalatban kapható

Catrice Blush Box + AJÁNDÈK
Ár: 1100 forint , Eladó: Legadema
Állapot: 1x próbált, Helyszín: --, fizetés: Postán maradó előre utalás után
Ár: 800,- , Eladó: Chayenne
Állapot: csak swatcholt, Helyszín: --, fizetés: személyesen Bp Göd vagy Dunakeszi illetve posta/foxpost

Stenico

2022. június 7.

Alapozo es puder folott siman birja a 8 orat, nem porol, nem potyog, szep atmenet nelkuli finishe van. Nekem a 025 nude peach arnyalat jott be - enyhen narancsos, igy jol megy a hennazott hajhoz. Az egyetlen kicsit zavaro dolog, hogy rettenetes ipari mososzer szagot araszt, de csak a felvitelnel. Legyen emiatt 4,5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. június 7.

Buklika

2022. január 19.

A 40-es Berry (Run the world) árnyalat van meg, ami passzol a színtípusomhoz (enyhe tél - vagy ilyesmi). Alapvetően matt, de van benne egy kicsi csillám. Anyukámra is használtam, neki is nagyon jól állt. Viszont őszintén szólva én nagyon sajnálom, hogy ilyen gagyi a csomagolása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 19.

Viktoria07

2021. december 21.

Nekem a 030 golden coral árnyalat van, kellemes a színe, de eléggé csillog sajnos. Nagyon sokáig elég

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 21.

menerin91

2021. november 16.

Nekem a Burgundy árnyalat van meg. Egyidőben vettem egy Maybelline pirositóval és azt kell mondanom, hogy a Catrice ezerszer pigmentáltabb. Óvatosan kell emiatt felvinni is, nehogy bohóc hatás legyen. Könnyen tudok szép erdeményt elérni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 16.

petra.k

2021. október 7.

Primert használva az alapozás előtt, egy elég szép intenzív és számomra igen tartós pirosítást tudok készíteni vele.
Nekem tetszik, a Berry árnyalat van meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 7.

Nekem tetszik, a Berry árnyalat van meg.

Bonnieoo7

2021. október 4.

Magát a terméket jónak tartom, dél körül sminkeltem, alapozót, krémet nem tettem alá, csak minimális korrektort, púdert a szemem alatti részre és az almácskáimra. Most este 22 óra és még a helyén van, ma használtam először. Akciós vásárlás volt, mindössze 500 Ft most a Rossmann-ban. A színt viszont nem találtam el, 050 Burgundy árnyalatú, az enyhén rozáceás orcámra nem volt szerencsés választás. Sajnos csak 2 árnyalat közül volt lehetőség, a másik világos barack (azt hiszem az itteni képen látható) úgy gondoltam - nem fog rajtam látszani, meg már valaki abba belenyúlt.😡 Kitűnően pigmentált, kicsit porol és jó tartós, ez a nagy átlag amit levontam. Összességében tetszik, szerintem "rétegzem" majd a NYX bronzosotóval és csak leheletnyit suhintok mind2-ből egymás tetejére, így talán el tudom használni valamennyire.😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 4.

javi

2021. október 2.

Nekem is a Nude Peach árnyalatban van meg, már régóta kerestem ilyen barackos színűt. Tartós, még a nap végén is szinte ugyanúgy fent van az arcon, ami nekem a pirosítóknál ritka. Nagyon tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 2.

viki9604

2021. szeptember 11.

Kifutó termékként vettem a 025 nude peach árnyalatában , teljesen meg vagyok vele elégedve . Nem a legtartósabb pirosító ,viszont nagyon szép a színe.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 11.

katagali92

2021. augusztus 5.

025 Nude Peach árnyalatban szereztem be. Pár óra hordás után kopik, nem tart olyan sokáig mint a multicolor változata. Ennek ellenére nagyon szeretem, szinte minden nap használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 5.

Jujuci

2021. augusztus 4.

Berry árnyalatom van, nagyon szép szín. Pigmentált, könnyű eldolgozni, viszont sajnos tényleg hamar eltűnik, főleg így a nagy melegekben. Érdemes táskába dobni és napközben felfrissíteni, ha szükséges. Ennek ellenére szeretem, ár-érték arányban teljesen oké.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 4.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).