Catrice

Ár:   1159 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: nkatika, Módosítva: 2018. július 25.

Lelőhely:   drogériák, online

Víz- és izzadásálló pirosító selymes matt vagy aranylóan fénylő hatással. Vegán.

6 árnyalatban kapható

Catrice Blush Box 030 Golden Coral
Ár: 600 , Eladó: csengekormoczy
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: posta, személyes átvetel
Ár: 750 , Eladó: KissMicu
Állapot: Új, bontatlan , Helyszín: Budapest , fizetés: Budapesten rugalmas vagyok, postázom is (ez esetben előre utalással+posta költség)

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

lovereira

2023. január 28.

040 Berry árnyalat van meg. Óvatosan kell vele bánni, mert nagyon pigmentált. Sajnos rajtam nem tartós, maradok a Mac pirosítóknál, ami persze jóval drágább, viszont ugyanúgy sokáig elég lesz, és sokkal jobban működik az én bőrömmel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 28.

KMoncsi

2022. szeptember 14.

Tartós és sokáig elég. Nagyon szép színt ad az arcnak és szépen felvihető ecsettel. Szerintem újra fogom venni ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 14.

Stenico

2022. június 7.

Alapozo es puder folott siman birja a 8 orat, nem porol, nem potyog, szep atmenet nelkuli finishe van. Nekem a 025 nude peach arnyalat jott be - enyhen narancsos, igy jol megy a hennazott hajhoz. Az egyetlen kicsit zavaro dolog, hogy rettenetes ipari mososzer szagot araszt, de csak a felvitelnel. Legyen emiatt 4,5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. június 7.

Buklika

2022. január 19.

A 40-es Berry (Run the world) árnyalat van meg, ami passzol a színtípusomhoz (enyhe tél - vagy ilyesmi). Alapvetően matt, de van benne egy kicsi csillám. Anyukámra is használtam, neki is nagyon jól állt. Viszont őszintén szólva én nagyon sajnálom, hogy ilyen gagyi a csomagolása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 19.

Viktoria07

2021. december 21.

Nekem a 030 golden coral árnyalat van, kellemes a színe, de eléggé csillog sajnos. Nagyon sokáig elég

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 21.

menerin91

2021. november 16.

Nekem a Burgundy árnyalat van meg. Egyidőben vettem egy Maybelline pirositóval és azt kell mondanom, hogy a Catrice ezerszer pigmentáltabb. Óvatosan kell emiatt felvinni is, nehogy bohóc hatás legyen. Könnyen tudok szép erdeményt elérni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 16.

petra.k

2021. október 7.

Primert használva az alapozás előtt, egy elég szép intenzív és számomra igen tartós pirosítást tudok készíteni vele.
Nekem tetszik, a Berry árnyalat van meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 7.

Nekem tetszik, a Berry árnyalat van meg.

Bonnieoo7

2021. október 4.

Magát a terméket jónak tartom, dél körül sminkeltem, alapozót, krémet nem tettem alá, csak minimális korrektort, púdert a szemem alatti részre és az almácskáimra. Most este 22 óra és még a helyén van, ma használtam először. Akciós vásárlás volt, mindössze 500 Ft most a Rossmann-ban. A színt viszont nem találtam el, 050 Burgundy árnyalatú, az enyhén rozáceás orcámra nem volt szerencsés választás. Sajnos csak 2 árnyalat közül volt lehetőség, a másik világos barack (azt hiszem az itteni képen látható) úgy gondoltam - nem fog rajtam látszani, meg már valaki abba belenyúlt.😡 Kitűnően pigmentált, kicsit porol és jó tartós, ez a nagy átlag amit levontam. Összességében tetszik, szerintem "rétegzem" majd a NYX bronzosotóval és csak leheletnyit suhintok mind2-ből egymás tetejére, így talán el tudom használni valamennyire.😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 4.

javi

2021. október 2.

Nekem is a Nude Peach árnyalatban van meg, már régóta kerestem ilyen barackos színűt. Tartós, még a nap végén is szinte ugyanúgy fent van az arcon, ami nekem a pirosítóknál ritka. Nagyon tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 2.

viki9604

2021. szeptember 11.

Kifutó termékként vettem a 025 nude peach árnyalatában , teljesen meg vagyok vele elégedve . Nem a legtartósabb pirosító ,viszont nagyon szép a színe.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 11.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Kukoricából előállított keményítő. Sűrűség szabályozó, csomósodást megakadályozó (anticaking agent) segédanyag, mely segíti a formula könnyű eloszlását anélkül, hogy kifehéredést okozna. Általánosságban kellemes bőrérzetet ad és van némi mattító hatása is.

A CosIng hivatalos besorolása szerint csomósodást megakadályozó, színező és sűrűség szabályozó összetevő. Leggyakrabban por állagú sminktermékekben találkozhatunk vele, melyeknek nagyon jó tapadást biztosít.

Isostearic acidból származó bőrpuhító (emolliens), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant). Gazdag, kipárnázott bőrérzetet és szokatlanul magas fényességet kölcsönöz. Filmképző képességgel is rendelkezik, de nem hagy ragacsos réteget maga után, és elősegíti a termékek tartósságát és vízállóságát. Az összetevővel leggyakrabban ajakápoló termékekben találkozhatunk.

Észter (egy alkohol és egy sav reakciójából víz kilépésével keletkező vegyület) féle, mely természetesen a kakaóban és a levendulaolajban található meg.Bőrpuhító, emolliens anyag, amely selymes érzetet hagy maga után a bőrön.

Összecsomósodást megakadályozó (anticaking), átlátszatlanná tevő, sűrűség szabályozó, felszívó (mattító) hatású segédanyag, melyet főleg pigmenthordozóként használnak például ásványi fényvédők vagy sminktermékek esetén.

Piros színű szintetikus színezék, amely az INCI listákon Red 6, Red 6 Lake, Red 7 és az amerikai piacról származó termékeken Red 7 Lake néven található meg.