Catrice

Ár:   1159 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: nkatika, Módosítva: 2018. július 25.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

Víz- és izzadásálló pirosító selymes matt vagy aranylóan fénylő hatással. Vegán.

6 árnyalatban kapható

Ár: 500 Ft + postaköltség , Eladó: MLotti
Állapot: Képen látható állapotban, Helyszín: Esztergom, Budapest , fizetés: Személyes átvétel Esztergomban vagy Budapesten lehetséges, postán maradóként is megoldható

Cosette

2020. október 23.

A 010 Soft Rose és a 050 Burgundy van meg, mind a kettő nagyon pigmentált és jó minőségű. A 010 egy kifejezetten visszafogott és elegáns pirosító, halvány rózsaszín, de abból a fajtából ami belesimul a bőrbe és természetes pírt ad. Sajnos nem annyira a színem, sokkal sárgásabb tonusú a bőröm, közben meg elég sápadt is vagyok. Inkább nagyon nagyon világos bőrű lányoknak áll jól, biztosan nem lesz rajtuk se bohócos. A 050 egy bordós árnyalat apró rózsaszín csillámokkal. Ez is szépen terül, bársonyos a textúrája, viszont óvatosabban kell vele bánni, mint a 010-el mert erősebb szín. Kifejezetten téli pirosítónak érzem, egészséges hidegcsípte hatást lehet vele elérni, de ha valaki a hangsúlyos pirosítókat szereti, annak is jó választás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 23.

Cynthia90

2020. október 14.

2 árnyalata is megvan. Catrice termékben még nem csalódtam, hát ebben sem. Nagyon tartós, nagyon szép, könnyű használni. Imádom. Ráadásul mind ezt fillérekért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 14.

CintiaNora

2020. október 7.

020 Glistening Pink árnyalatban vásároltam. Nagyon meg vagyok elégedve vele, szépen pigementált, tartós. A végeredmény pedig magáért beszél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 7.

Kriszta180222

2020. október 7.

Már régóta kerestem egy korallosabb árnyalatú pirosítót, így esett a választásom a 030-as árnyalatra. A színével, és az eldolgozhatóságával nagyon meg vagyok elégedve, bár még boldogabb lennék, ha nem lenne ennyire tele csillámokkal. Óvatosan kell vele dolgozni, mert tényleg túlzásba lehet vele gyorsan esni, és sajnos nekem brutálisan porol és potyog.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 7.

bleauwsy

2020. szeptember 21.

A színe szép, bár az arcomon valahogy mindig sok lesz, még ha csak rásuhintok az ecsettel, akkor is. Az aranyló csillámok elég láthatóak számomra, inkább szemhéjpúderként használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. szeptember 21.

mSzandika

2020. szeptember 21.

010-es és 020-as árnyalatban van meg nekem. A 010-est próbáltam csak eddig. Egyszerűen imádnivaló a színe, könnyű a felvitele, olyan mintha ezt az árnyalatot pont nekem találták volna ki :D. Nagy kedvenc lett mostanában csak ezt használom. Tartóssága, rendben van, pár óráig tart, majd utána újra fel kell tennem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 21.

Tekla96

2020. augusztus 23.

Burgundy árnyalat van meg, nagyon szeretem. Még akár szemhéjpúderként, több rétegben is nagyon szépen használható. Nagyon könnyen el lehet dolgozni, természetes hatástól a drámaiig lehetr építeni. Azt hiszem életem pirosítója.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 23.

veci

2020. július 13.

Berry árnyalatban vettem meg. Az én világos bőrömön sem kelt bohócos hatást, szépen építhető a szín és tartós is. Magában a termékben nem találok kivetnivalót, de a csomagolását nagyon nem sikerült eltalálni. A doboz tetejét nem lehet az aljához pattintani, vagyis gyakorlatilag nem lehet bezárni. Az egy dolog, hogy így utaztatni biztosan nem lehet, de majd idővel kiderül, hogy ez mennyire befolyásolja a minőségét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 13.

shesasaint

2020. július 6.

Nagyon szépen elterül és tartós. Pigmentált, de nem kell tőle félni, lassan fel lehet vele építeni a színt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 6.

Pávácska

2020. július 1.

Szép árnyalatokban kapható, megfelelően pigmentált és tartós pirosító. Szépen lehet vele dolgozni, “jól fekszik a bőrön”. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 1.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).