Catrice

Ár:   1829 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Makk Zsuzsó, az összetevőket feltöltötte: nkatika, Módosítva: 2020. február 24.

Lelőhely:   drogériák, online

2018-as téli limitált kiadás

Pirosító paletta lágy púderes textúrával, mely egyesíti a különböző hatásokat a mattól a csillámlóig. A gyönyörű színátmenet lehetővé teszi az egyedi felvitelt a sugárzó, friss megjelenésért.

2 változatban kapható

Ajándék Catrice Blush Flush Ombré Pirosító Paletta
Ár: Ingyen , Eladó: alexandra326
Állapot: Swatcholt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen vagy postával/Foxposttal

palvivien0320

2019. február 24.

Sikerült mindkét (azt hiszem 2 van) árnyalatot beszerezni 900 forint körül voltak!! Imadom, gyönyörűek a színek, a barnás arnyalatot leteszem későbbre, ha elfogy az avonos barnítóm!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 24.

Orchideadin

2019. január 12.

Nagyon szép színei vannak, lehet egyben az összeset keverve használni, de külön külön részei is szépen mutatnak, erősen pigmántalt ami engem nem zavar, sőt még pozitívum is, és a mennyisége miatt nagyon sokáig jó. A doboza is nagyon szép és praktikus. Arra vigyázni kell hogy erősen porzik, nem árt leütögetni az ecsetet felvitel előtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 12.

RCC

2018. december 26.

Kiárusítva vettem, valahogy megjelent az akciós sminkek között ez a kollekció, miközben teljesen áron nem volt elérhető a hozzám legközelebbi Rossmannban. Lehet máshol nem fogyott :D Mindenesetre sokat vaciláltam, hogy ez legyen, a mousse vagy cushion pirosító, de végül ez a termék nyert a C02 Vibrant Pink árnyalatban. Nagyon pigmentált, úgyhogy óvatosan kell bánni vele, könnyű túlzásba vinni. Kissé porzik, de nem vészes. Főleg a középső részét használtam eddig pirosításra, a bal szélén lévő csillámos enyhén rózsaszín részt pedig legyezőecsettel highlighterként szoktam felvinni. A másik végén lévő barnásabb árnyalaton nem annyira használom, mert kissé rózsaszínes bronzosítani vele vagy szemfestéknek, viszont nekem elég sötét pirosítónak. A doboza nagyon tetszik, a smashboxnak volt talán hasonló megoldással szemfesték palettája, de egyelőre más terméknél még ilyet nem láttam. Nagyon masszív műanyagból készült, jól zár, úgyhogy táskába dobálható termék. A tükör is viszonylag tetszik benne, elég nagy, viszont mintha kissé homályos lenne, hiába töröltem át többször is ablaktisztítóval. Nem mondanám újravevősnek, de mert egy életre elég mennyiség van a dobozban, főleg úgy, hogy a pigmentáltsága miatt alig kell beleérinteni az ecsetet. A teljes árát is simán megéri, de gondolom már úgyis csak kiárusítva lehet kapni ahol még van belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 26.

BCatz

2018. december 23.

Leárazva jutottam hozzá, így nem bánom. A csomagolás és a színátmenetes megoldás nagyon el lett találva. Használni már nehezebb. Erősen pigmentált így vigyázni kell vele. És porzik nem kicsit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 23.

szederke

2018. október 29.

Nekem is a jópofa csomagolás tetszett meg elsőre, de a belseje is megfogott. Teljesen random szoktam beleérinteni az ecsetet de minden része bejött eddig, az ára is nagyon rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 29.

Ticsinky

2018. október 16.

Természetesen én is a csomagolás végett vettem le a polcról... :)
Maga a termék is nagyon szép pigmentált színátmenettel rendelkezik, tartós, és remekül ellehet dolgozni az arcon.
Viszont az a fránya porzás engem kicsit idegesít, ezért csak 4 csillagot adok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 16.

Természetesen én is a csomagolás végett vettem le a polcról... :)
Viszont az a fránya porzás engem kicsit idegesít, ezért csak 4 csillagot adok.

Naooomii

2018. július 28.

Félve álltam hozzá, pedig nem kellett volna mert egy nagyon szuper termékről van szó, már magában lenyűgöz a szépsége, a színek pigmentáltak, könnyedén fel lehet vinni, építhető, és tartós. csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 28.

Zituska77

2018. július 23.

Engem is megvettek már a csomagolásával. Tényleg nagyon porol, amitől azért el tudok tekinteni, kevés olyan arcra való por állagú termékem van, ami nem. Viszont gyönyörűek a színek és tényleg életem végéig elég lesz. Először féltem, hogy nagyon csillogós lesz az arcomon, de felvitel után eltűnik a masszív csillogása. Highlighter, pirosító és bronzosító egyben, nagyon szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 23.

nkatika

2018. július 16.

Felválthatná az összes eddigi pirosítóm :) Irdatlan mennyiség, ahogy előttem is írták, a pigmentáltságával egyetemben élethosszig tartó adag.
Nos, igen, valóban porzik. Le lehet fújni a felületéről és az ecsetről is a felesleget, ez nem ront nálam az ázsiójából. A felvitelnél még ügyelnem kell a mennyiségre, két rövid érintés elég orcánként, amúgy két napig használom az ecsetről a festéket. Eléggé tapad az alapozóra, BB-re, de egy rövidebb szőrű, nagyon tömör ecsettel szépen tudom satírozni. A narancs színért abszolút odáig vagyok. Nálunk eltűnt a boltból, mire megkaparinthattam volna, úgyhogy on-line vásárlás volt.
A csomagolása gyönyörű, remélem, addig az is marad, amíg kitart a tartalma :)

Upd.: sajnos összezúzódott egy járólapon történő koppanást követően. Csempéről micivízzel szépen eltávolítható, ha valakinek lettek volna kétségei efelől :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 16.

A csomagolása gyönyörű, remélem, addig az is marad, amíg kitart a tartalma :)

silver

2018. július 13.

Eddig is tudtam, hogy Kínában készülnek a Catrice termékek, de nem érződött rajtuk. Elsőre fantasztikusnak találtam ezt a pirosítót, de sajna nekem a tükör ragasztása kb. azonnal megadta magát, és nem mellesleg szörnyű szaga van! Túlárazott kacat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Magnesium Stearate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.