Catrice

Ár:   1259 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   3,8 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: javi, Módosítva: 2021. július 26.

Kiszerelés:   3,8 ml
Lelőhely:   drogériák, online

Színező hatású, hosszan tartó szemöldökformázó gél rostokkal dúsítva. Rendszeresen használva folyamatosan fokozza az eredeti szemöldök színét. Ultra precíz kefe a tökéletes formájú szemöldökért.

3 árnyalatban kapható

Saranhuone

2021. július 11.

Nyaranta a nap átlátszóra szívja a szemöldököm, ezt megakadályozandó vettem meg ezt a terméket tavasszal. Azóta is napi használatban van és egészem megszerettem. Először dilemmáztam az árnyalaton, mert a hajam kék és ehhez kicsit nehéz szemöldököt festeni, na meg mivel amúgy nem formázom meg hozzá se nyúlok a szemöldökömhöz, elsőre még nehezebben tudtam dönteni. Végül a szürkés barnásat vittem haza és azt kell hogy mondjam, elég közel áll a természetes (eredeti szőke hajamhoz meglepően sötét) szemöldökömhöz. Szépen megszínezi és irányban tartja a szálakat anélkül, hogy festettnek hatna.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 11.

Guinevere97

2021. július 7.

Az elején egészen megszerettem, de most már zavar, hogy a keféje rengeteg festéket szed fel, nehéz úgy használni, hogy ne tocsogó mennyiség kerüljön a szemöldökömre. Összességében jó kis termék, csak valahogy a felvitele lehetne egyszerűbb. Erről "a színfokozó hatásról" nem tudok nyilatkozni, én abszolút nem vettem belőle észre semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 7.

MissSejla

2021. július 3.

Ar értek aranyban egesz jo. Az elejen maszatol a sok festek. Nem vettem ujra, inkabb kiprobalok mast isert nem az igazi, es az elejen időigényes a maszatolast eltakatitani...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 3.

dencskriszti226

2021. július 1.

Az elején kicsit sok festéket vesz fel, de le lehet húzni, így markánsabb és teljesen természetes szemöldököt is lehet vele készíteni :) Tartóssága közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 1.

bereszsuzsa

2021. április 24.

Nagyon szeretem, rohanós reggelekre tökéletes választás, helyreigazítja a szálakat, finoman, franciásan színt is ad nekik. Ami miatt négy csillagot kap, hogy az én nagyon pici, vékony szemöldökömhöz leheletnyit vastag a kefe, egy kisebb változattal jobban boldogulnék, de így is hamar összebarátkoztunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 24.

Edina000

2021. április 11.

Nagyon jó, szép a színe és tartós, ára is megfelelő! Másik árnyalatba is megveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 11.

vaneessa

2021. március 7.

Eddigi kedvencem, azonban az utóbbi két vásárlásom alkalmával egyik drogériában sem találtam, ezért másik márkából vettem helyette, azonban azzal közel sem vagyok annyira elégedett, mint a Catrice-essel.
Nekem egész napra rögzíti a szálakat, egységes színt ad, valamint szépen ki is tölti a szemöldököm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 7.

zsofc

2021. január 19.

A keféjét nagyon szeretem, jól lehet vele felvinni a festéket. Felkenve szép és természetes a végeredmény, viszont nekem nem tartja meg a szálakat a helyükön, szerintem ez az egyetlen hibája. Egyszer már újravettem, és valószínűleg még fogom is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 19.

d.anett89

2020. december 28.

Első ilyenem. Adventi kalendáriumban volt ezért van lehetőségem kipróbálni.
015 árnyalat van meg. Szépen tudom vele színezni a szemöldököm. Nekem be vált

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 28.

Első ilyenem. Adventi kalendáriumban volt ezért van lehetőségem kipróbálni.
015 árnyalat van meg. Szépen tudom vele színezni a szemöldököm. Nekem be vált

Lili2109

2020. október 26.

Szeretem, tartós, és szép a színe

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 26.

Szeretem, tartós, és szép a színe

Vitaminok: Panthenol