Catrice

Ár:   1259 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   3,8 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: javi, Módosítva: 2018. november 15.

Kiszerelés:   3,8 ml
Lelőhely:   Müller, Rossmann

Színező hatású, hosszan tartó szemöldökformázó gél rostokkal dúsítva. Rendszeresen használva folyamatosan fokozza az eredeti szemöldök színét. Ultra precíz kefe a tökéletes formájú szemöldökért.

3 árnyalatban kapható

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Alizka

2020. július 6.

Ugyan kissé vegyesek az érzéseim vele, mégis többször újravettem. Ahol én szereztem be, ott úgy emlékszem, több árnyalatban is kapható volt. A közepes barnákból volt több, így dönteni se volt olyan könnyű. Most nem emlékszem, hogy melyik számút szoktam venni, de azt tapasztalom, hogy ha óvatosan viszem fel és csak a szemöldökhöz ér, ott hideg az árnyalat, de amint a bőrre is kerül belőle, az valamiért vörösesnek hat. A szemöldökön gyorsan megszárad és tartós, de a ha a bőrre is került, onnan nekem gyorsan lekopott. Az előbb említett színváltozás miatt én viszont vigyázok arra, hogy csak a szemöldökre kerüljön a festékből. Egy viszonylag dús szemöldökre szerintem elég ez a termék, legalábbis nekem tetszik úgy a végeredmény. Eleinte kicsit sok anyagot vesz fel a kefe, és úgy nehezebb vele dolgozni, de ez idővel elmúlik. Lehetséges, hogy van ennél jobb, de én még eddig inkább elégedett voltam vele, mint nem. Az ára is nagyon baráti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. július 6.

JAAAZMA

2020. június 27.

Első használat után szerelem, ár-érték arányban is bőven megállja a helyét.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 27.

Első használat után szerelem, ár-érték arányban is bőven megállja a helyét.

Alabamba

2020. június 17.

Mindig a drágább termékek híve voltam. De ez a gél ver bármely akár 10 szeres áron eladó termékeket. Nagyon jó. Tartós, és vannak benne hideg barna színek is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 17.

vikimaja

2020. június 4.

Szemöldökpor után szoktam használni extra színezésnek és fixálásnak, nekem nagyon bejött, szépen a helyén tartja a szemöldököm:D Magában enyhén színez, én semmiképp nem használnám úgy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 4.

Kremcica

2020. május 18.

A 015-ös árnyalatot vettem meg szőkeként mert ez hidegebb tónusú mint a szőkébb verzió. A szálakat nem fixálja, de finoman színez és ezáltal optikailag kitölt. Tetszik a keféje, meg kell tanulni használni de pár próba után szép eredmény lehet alkotni. Hosszan tartó színezést max a nap végéig ad, tartósan nem érzékeltem. Az incije szép, végre egy szemöldökspirál alkohol és parabén nélkül. Árban is jó, igaz a L'oreal hasonló terméke dupla áron dupla mennyiséget ad szóval ugyanott vannak a kettő igazából csak a színválasztás miatt döntöttem e mellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 18.

Fiszuli

2020. május 12.

A "025" árnyalatot vettem meg. A szín tökéletesen passzol hozzám. Szerencsére engem elkerült a törött kefe problémája, én magával a termékkel nem igazán békültem ki. A szemöldökformázásban kezdőnek számítok, de nekem valahogy nem jött át a technikája. Szerintem nem fed szépen és nem tudok könnyen dolgozni a kefével sem. Szerintem fixálni sem fixál, legalábbis normálisan biztos, hogy nem. Gondolom gyakorlat teszi a mestert, de én valahogy sokkal jobban boldogulok egy ceruzával. Egyelőre meguntam vele a próbálkozást. Talán majd még előveszem és adok neki egy esélyt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 12.

Bevimici

2020. május 6.

Nagyon jó termék! Egész nap szépen fennmarad ( sportolás és szaunázás alatt is!). Természetes hatást lehet elérni vele és talán tényleg kicsit sötétebbre is színezte a szálakat a néhány hónapos használat után. Ár-érték arányban kiváló!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 6.

Boriskajuliska

2020. május 4.

A covid vírusra való tekintettel nem bontottam ki a ritka DM látogatásom alkalmával csak beugrott a kosaramba a szőkéknek készült árnyalat. Itthon nagy meglepetésemre azzal szembesültem, hogy bele van törve a kefe!!! Értem én, hogy egy olcsó termékkel van dolgom de azért ez felháborító!!! Vissza nem viszem jelen helyzetre tekintettel de ahogy olvastam nem egyedi az esetem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 4.

Zember

2020. május 4.

Imádom ezt a szemöldök terméket! Már legalább háromszor vásároltam újra két különböző színárnyalatban. Könnyű vele dolgozni, természetes a végeredmény, rendesen kitölti a hiányos részeket. A hétköznapi, sietős sminkrutinom jelentős részét képezi, nagyon gyorsan lehet vele szépet alkotni :) (Kezdőknek kiváló)
Tartósnak is tartós, egy munkanapot nálam általában bőven kibír! Ár-érték arányban is verhetetlen, nálam több hónapig bírta egy tubus mindennapos használat mellett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 4.

Edina000

2020. május 2.

Nagyon jó, szép a színe és tartós, ára is megfelelő! Másik árnyalatba is megveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 2.

Vitaminok: Panthenol