Catrice

Ár:   1259 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   3,8 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: javi, Módosítva: 2018. november 15.

Kiszerelés:   3,8 ml
Lelőhely:   Müller, Rossmann

Színező hatású, hosszan tartó szemöldökformázó gél rostokkal dúsítva. Rendszeresen használva folyamatosan fokozza az eredeti szemöldök színét. Ultra precíz kefe a tökéletes formájú szemöldökért.

3 árnyalatban kapható

Ár: 800 Ft (+posta vagy Foxpost) , Eladó: ljudith78
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, illetve posta vagy Foxpost előreutalást követően
Ár: 1000 Ft (+ pk.) , Eladó: selmeczireka
Állapot: új, Helyszín: Budapest XI., fizetés: Budapesten a következő helyeken személyes átvétel megoldott (Allee környéke, Móricz Zsigmond körtér környéke, Ferenciek tere környéke, Astoria, Kálvin tér) vagy postán maradóként küldöm (pk. a vevőt terheli)
Mia0602

2019. május 19.

Első szemöldök formázó termékem.
És belenyúltam a tutiba.
Még a színt is sikerült eltalálni! "Brooke Shields" szemöldököm van, nekem tényleg csak formázásra kellett. Na meg persze egy kis színezés. A csokoládéra festett hajamhoz a 025 tuti befutó lett. Az ősz szálakat szépen fedi, egész nap tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 19.

Első szemöldök formázó termékem.
És belenyúltam a tutiba.

amygdala0131

2019. május 16.

Nagyon szép, természetes hatása van, nem kenődik el, helyén tartja a szálakat. A szemöldököm nem lett sötétebb a használata alatt, de nem is emiatt vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 16.

Eszterke2010

2019. május 11.

Nagyon klassz termék! Szuper precíz kis kefe, nekem megfelelő a színe is. Egész nap tart, és a csomagolása is szép. :) Biztos, hogy újraveszem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 11.

danyadi77

2019. április 30.

Nem rossz, kicsit lehetne erősebb a tartása, tartóssága. Színező hatásáról nem tudok nyilatkozni,mert amúgy is elég sötét szemöldököm van. Nagyon jó, kicsi fejű keféje van, eddig ez a legkisebb, amit láttam, használtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 30.

EperStrenkA

2019. április 5.

Az eddigi legjobb szemöldök spirál, amit használok, simán vetekszik a 6000 Ft-os Tarte vagy a 4000 Ft-os Maybelline szemöldök spirálokkal!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 5.

Candy21

2019. április 4.

Szeretem jól a helyén tartja a szálakat. A pici kefével könnyű dolgozni. A színező hatását nem vettem észre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 4.

fannib1

2019. április 2.

A legsötétebb árnyalatot használom már a masodik üvegcsével, pomádé után szoktam ezzel fixálni a szálakat, könnyű dolgozni a pici kefével, teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 2.

kecskesszuszu17

2019. április 1.

Nem volt rossz, egynek elment. Sajnos nem vízálló, nekem ez hátrány volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 1.

Nem volt rossz, egynek elment. Sajnos nem vízálló, nekem ez hátrány volt.

Amadea

2019. április 1.

Hirtelen felindulásból, kicsi bűntudattal vettem, hogy ugyan minek ez nekem... hát, mert igenis jó! Ad egy végső, plusz rendezést a szemöldököknek a ceruzás rajzolás után és menőn fel lehet vele állítgatni a szálacskákat, hogy dúsabb legyen az összhatás. Lehet, hogy az én bénaságom az oka, de a Maybelline hasonló szemöldökfésülő termékét nem sikerült megszeretnem a feje miatt, ezzel viszont könnyű fésülgetni.
A sötétbarna árnyalat van meg nekem, nem üt el a színe a szürkésbarna szemöldökömtől, a hajam pedig az a világosbarna, amit a fodrászok szőkének mondanak. Szóval nem lesz természetellenesen sötét a végeredmény, ha hasonló színvilágúak ettől félnének.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 1.

googles

2019. március 25.

Bevalt. A kefeje kicsi, vekony tuskekkel, halisten keves festeket visz magaval, nem mint mas szemoldokformazok, pld a Bourjois.

A legvilagosabb, szokenek tuno szinut vettem, mert kiprobalva latszik, hogy bebarnul, semleges kozepbarna szinure szinez. Orulok, hogy nem a voroses medium, vagy tul sotet sotetbarnat vettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 25.

Vitaminok: Panthenol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!