Catrice

Ár:   1259 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   3,8 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: javi, Módosítva: 2018. november 15.

Kiszerelés:   3,8 ml
Lelőhely:   Müller, Rossmann

Színező hatású, hosszan tartó szemöldökformázó gél rostokkal dúsítva. Rendszeresen használva folyamatosan fokozza az eredeti szemöldök színét. Ultra precíz kefe a tökéletes formájú szemöldökért.

3 árnyalatban kapható

Ár: 500 Ft , Eladó: BigyiBogyo
Állapot: Nem használt , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel lehetséges vagy előre utalás után postázom
kittimakeuptest

2019. március 17.

Nagyon imádom, szerintem nagyon könnyű vele dolgozni és tényleg természetes hatású.

kittimakeuptest
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 17.

annapnczl

Korcsoport: < 18
2019. március 15.

Nekem nagyon bevált, nagyon szeretem. A medium árnyalat van meg, ami picit vöröses, de szerintem nem túlságosan,az én hajamhoz pont megfelelő. Természetes hatást lehet vele elérni.

annapnczl
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. március 15.

kismadár

2019. március 12.

Nem rossz kis cucc, tényleg tartós és pigmentált. A kefe nekem kicsit túl hajlékony, de egyébként kicsi fejű, szóval lehet vele precízen dolgozni. Nálunk a Rossmann-ban csak 3 árnyalat van, a light és a medium túl világos, sőt, a medium kicsit vöröses árnyalatú barna, a dark pedig túl sötét, szóval tovább passzolom anyukámnak... Az Alverde kefés szemöldökformázót jobban szeretem, úgyhogy tőlem ez 4 csillag.

kismadár
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 12.

Mila85

2019. március 9.

Megelőlegezem az 5 csillagot, pedig még csak 1 napja használom. Kicsit a szín kiválasztásban voltam bajban, mert nem volt teszter. Szerintem több mint 3 szín van inkább 4 vagy 5. Végül a brunettet vettem meg meg, lévén barna vagyok, de még volt dark meg medium brown is meg világos valami. Nagyon tetszik hogy ilyen kicsike a kefe, szép erős a szín, jól befogja a szálakat, jól tudom formázni és tartós is árához mértem. Imádom ezt a márkát:)

Mila85
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 9.

macooka

2019. március 6.

Szeretem ezt a spirált. Nagyon könnyű használni, az ecsete szerintem nem nagyon és egész nap szépen megmarad a színe. Az igaz, hogy egy-két rakoncátlan szál elszabadul néha, de azért nagyrészt egyben tartja a szemöldököt. Azt nem vettem észre, hogy kicsit is színezné a szemöldökömet, de mondjuk én nem is igénylem.

macooka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 6.

lilitemesvari

Korcsoport: < 18
2019. február 19.

Nekem bevált.Dúsítja a szemöldököm és mindenhol egyenletes színt biztosít (nagyon szép pigmentált és krémes a festék). Csak annyi hibádzik hogy nem fixál szinte egyáltalán és hogy azt írják hogyha két hétig minden nap használom sötétedni fog a szemöldököm. 3hónapja használom minden egyes nap (nyilván ennyi idő alatt többször újravettem) de még mindig nem sötétedett a szemöldököm egy fél árnyalatot sem pedig sötétebb a festék mint a szemöldököm. Összességében úgy gondolom hogy ennyi hibát el lehet neki nézni mert tényleg egy nagyon jó és minőségéhez képest olcsó termék.

lilitemesvari
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. február 19.

akirarn

2019. január 28.

Nagyon jó formula, a sötétbarna árnyalatot használom ami szép, hideg barna, enyhén szürkés beütéssel talán. Abszolút nem meleg, vöröses szín szerencsére. Erősen pigmentált, könnyed állagú, és szerintem igen tartós, azonban a fixálás terén gyengébb. Ez nekem nem gond, inkább a szemöldök színezése miatt vettem, erre megfelel. A kefe lehetne kisebb, mert néha mellékenem.

akirarn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 28.

ferenczifanni

2019. január 23.

Trend it up szemöldök fixáló gélem elfogyott, erre esett a választásom a sok pozitív vélemény miatt. Kiszerelése valóban jó, keféje is aranyos, megfelelő méretű. Dark brown árnyalatot használom, szép hamvas barna, egyáltalán nem vöröses, hála az égnek, és a festék állaga is pont jó, nem túl kötött, nem is túl folyós, szép hatást lehet vele elérni. Viszont két dolgot nem tudok hova tenni: egyáltalán nem fixálja a szemöldök szálakat, felvitel után 1-2 órával már kiállnak a kisebb szálak, pedig nem érek hozzá, nem piszkálom stb. A másik dolog az a rendszeres használat melletti szemöldök "festés" lényegében, abszolút nincs jelen, ha magában használom, akkor sem, ha formázás utáni fixálásra, akkor sem. Ezeken kívül nem rossz termék, de van mit javítani rajta.

ferenczifanni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 23.

Bogi3264

2019. január 13.

Egész nap a helyén maradnak a szálak, viszont a keféjével nem vagyok kibèkülve, lehetne kisebb vagy más kialakítású hogy egyszerűbb legyen használni.

Bogi3264
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 13.

sdorcii

2019. január 4.

Szemöldök ceruza mellett használom és együtt nagyon szép természetes hatású szemöldököt tudok vele elérni. Kipróbáltam ceruza nélkül is és úgy is egész szép hatást lehet vele elérni. Jó a keféje, nem túl nagy és praktikusan használható. Amiért négy csillagot adok neki az az, hogy az ígért szemöldök sötétítő hatását én egyáltalán nem vettem észre, valamint gélhez képest nem nagyon tartja helyben a szemöldök szálakat. Ezeken kívül, teljesen meg vagyok vele elégedve.

sdorcii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 4.

Vitaminok: Panthenol