Catrice

Ár:   1159 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: evetish, Módosítva: 2018. augusztus 28.

Lelőhely:   drogériák, online

"Hihetetlenül valóságos. A szemöldökformázó kefével gyorsan és könnyen rövid, vékony vonalak húzhatók, ezáltal professzionálisan kitöltheti a hézagokat. Vízálló és hosszantartó hatást biztosít."

3 árnyalatban kapható

Catrice Brow Comb Designer Pro -010 medium brown
Ár: 500 Ft , Eladó: Donovanna
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, posta, csere

Kazsu

2021. február 18.

Gagyi egy termék, csalódás. Valóban csak a kézfejen lehet rajzolgatni vele. Két sikertelen próbálkozás után a kukába dobtam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. február 18.

DrParfumElla1608

2021. január 20.

Nekem ez egy csoda! Rengeteg dologgal próbálkoztam, hogy a szemöldököm szépen nézzen ki. A közepe, és a vége nagyon dús, de az elején két szál, ha nő. Próbálkoztam porokkal, gélekkel, de csak azt értem el, hogy lett egy "mű" megjelenésem. Aztán rátaláltam erre. Mindig olvasok véleményeket, ha kozmetikai termékeket vásárolok, de ennél most kimaradt. Nem bántam meg, hogy megvettem, mivel a legsötétebb árnyalata tökéletesen egyezik a szemöldökszálaim színével. Ami pedig még külön pozitívum, hogy nincs vöröses árnyalata egyáltalán. Érdemes úgy használni, hogy előtte bekrémezed az arcod, mert akkor még intenzívebb. Ahogy előttem is írták, csak arra jó, ha valakinek egy helyen egyáltalán nem nő szemöldöke. Remélem tudtam valakinek segíteni! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 20.

kencesbarbi

2020. december 17.

Sajnálom, hogy nem olvastam krémmániás véleményeket vásárlás előtt, mert én is csak az előző vélemények táborát tudom erősíteni:( Az üzletben, ahogy kipróbáltam nekem is hasonlóan jól szuperált a kézfejemen: szép vékony, tartós, természetes szálak, viszont itthon szemöldökön kipróbálva szinte egyáltalán nem tudtam vele dolgozni, mert nem volt színe, aztán gondolt egyet és elkezdett folyni. Próbálkoztam függőlegesen, vízszintesen is tárolni, de egyik sem orvosolja a problémát. Kár érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 17.

Misa

2020. október 7.

Megvettem, kipróbáltam, hiányosabb részeken jól működött. Viszont hamar kiszáradt, nehezen lehetett kontrollálni a filcből kijövő anyag mennyiségét. A másik gondom vele, hogy a fura színűre oxidálódott az anyag a szőke verziónál.
Egyre ritkábban használtam, majd végül landolt a kukában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 7.

Egyre ritkábban használtam, majd végül landolt a kukában.

anikokovacs

2020. szeptember 23.

használhatatlan, a termék pár húzás után nem megy bele a filc végébe, ennél sokkal jobb szemöldök termékek is vannak jobb árban is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 23.

kremnzk

2020. április 20.

Nagyon jó termék! Egy dolgot viszont nagyon fontos kiemelnem, ez nem mindenkinek megfelelő ugyanis szőrre NEM fog. De ennek nem is az a célja! Bőrre nagyon szépen és gyönyörűen lehet vékony természetes hatású szálakat varázsolni. Akkor ajánlom a terméket, ha pl. a szemöldököd hiányos és nem csak úgy, hogy ritkább itt-ott, hanem hogy valóban vannak területek, ahol nincsen szőrszálad. Pl. tökéletes arra, ha valaki túlszedte régen és túlságosan távol van a két szemöldöke és szeretné kicsit kipótolni középen.
Ki kell tapasztalni a használatát! A vásárláskor ellenőrizni kell, hogy nincs-e kiszáradva a termék. Sajnos előfordul, hogy mivel nem lezárt a termék sokan kipróbálják a boltban és kiszárad. Meg kell rázni kicsit használat előtt, majd megnézni a kezeden, hogy nem ment-e túl sok festék a hegyébe, mert akkor túl vastagon fog majd fogni -> a felesleget lehúzod róla 1-2 vonással és már újra szép vékony szálakat tudsz vele rajzolni.
Remélem segítettem vele valakinek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 20.

Remélem segítettem vele valakinek :)

Ivy1986

2020. április 14.

Kicsit többet vártam tőle,szeretem a Catriche termékeket de ebbe csalódtam. Abszolút nem fog,próbáltam bejáratni is de nem indult be. Pedig jónak tűnt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 14.

Dorinnaa

2019. november 26.

Pénzkidobás volt! használhatatlan..! Csalódás volt nekem! nem fog, semmi szine. A boltban kézfejen működött.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 26.

erdspetra

2019. november 11.

Csatlakozom az elottem szolokhoz. Semmire sem jo. A boltban mukodott. Hazaertem az egyik szemoldokomon mukodott mire a masikat csinaltam volna....hat akadtak problemak 😂 Adtam meg par eselyt , hogy hatha a fuggolegesen tarolom akkor hasznalhato lesz vmennyire, de semmi. KUKA

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 11.

Kila

2019. november 8.

Nekem kiválóan működik. Igaz, van szemöldökom, csak festésre használom, nem kell meg rajzolnom. Sajnálom akinek nem jött be. Szemöldök festésre tökéletes! 👌

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 8.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.