Catrice

Ár:   1159 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: evetish, Módosítva: 2018. augusztus 28.

Lelőhely:   drogériák, online

"Hihetetlenül valóságos. A szemöldökformázó kefével gyorsan és könnyen rövid, vékony vonalak húzhatók, ezáltal professzionálisan kitöltheti a hézagokat. Vízálló és hosszantartó hatást biztosít."

3 árnyalatban kapható

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

BadMink

2021. március 16.

020-as, soft brown árnyalat annyit se ér, mint egy síma filctoll! Húztam 2 csíkot, és már olyan volt a szemöldököm, mintha rendesen alkoholos filccel húztam volna ki! Nem szálas hatású, hanem kopott hatású lesz. Komolyan, a legolcsóbb, Lidl-ös, Cien szemöldök ceruza jobban teszi a dolgát! Nekem ez instant kuka, pedig a kézfejemen bevált!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 16.

Lina14

2021. március 6.

Én a 030 -as medium brown árnyalatot vettem meg. Hatalmas csalódás volt
Nem ad le színt hanem felveszi az alapozóm és púderem ami a szemöldökszálak alatt van és le kell takarítani róla, de úgyis megint csak felveszi
csupasz bőrön sem igazán lehet látni, nagyon halvány, könnyen elkenődik és nem egyenletesen jön ki a folyadék a 3 filcvégen
Komplett, égő szemét

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 6.

Én a 030 -as medium brown árnyalatot vettem meg. Hatalmas csalódás volt
Komplett, égő szemét

Kazsu

2021. február 18.

Gagyi egy termék, csalódás. Valóban csak a kézfejen lehet rajzolgatni vele. Két sikertelen próbálkozás után a kukába dobtam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. február 18.

DrParfumElla1608

2021. január 20.

Nekem ez egy csoda! Rengeteg dologgal próbálkoztam, hogy a szemöldököm szépen nézzen ki. A közepe, és a vége nagyon dús, de az elején két szál, ha nő. Próbálkoztam porokkal, gélekkel, de csak azt értem el, hogy lett egy "mű" megjelenésem. Aztán rátaláltam erre. Mindig olvasok véleményeket, ha kozmetikai termékeket vásárolok, de ennél most kimaradt. Nem bántam meg, hogy megvettem, mivel a legsötétebb árnyalata tökéletesen egyezik a szemöldökszálaim színével. Ami pedig még külön pozitívum, hogy nincs vöröses árnyalata egyáltalán. Érdemes úgy használni, hogy előtte bekrémezed az arcod, mert akkor még intenzívebb. Ahogy előttem is írták, csak arra jó, ha valakinek egy helyen egyáltalán nem nő szemöldöke. Remélem tudtam valakinek segíteni! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 20.

kencesbarbi

2020. december 17.

Sajnálom, hogy nem olvastam krémmániás véleményeket vásárlás előtt, mert én is csak az előző vélemények táborát tudom erősíteni:( Az üzletben, ahogy kipróbáltam nekem is hasonlóan jól szuperált a kézfejemen: szép vékony, tartós, természetes szálak, viszont itthon szemöldökön kipróbálva szinte egyáltalán nem tudtam vele dolgozni, mert nem volt színe, aztán gondolt egyet és elkezdett folyni. Próbálkoztam függőlegesen, vízszintesen is tárolni, de egyik sem orvosolja a problémát. Kár érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 17.

Misa

2020. október 7.

Megvettem, kipróbáltam, hiányosabb részeken jól működött. Viszont hamar kiszáradt, nehezen lehetett kontrollálni a filcből kijövő anyag mennyiségét. A másik gondom vele, hogy a fura színűre oxidálódott az anyag a szőke verziónál.
Egyre ritkábban használtam, majd végül landolt a kukában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 7.

Egyre ritkábban használtam, majd végül landolt a kukában.

anikokovacs

2020. szeptember 23.

használhatatlan, a termék pár húzás után nem megy bele a filc végébe, ennél sokkal jobb szemöldök termékek is vannak jobb árban is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 23.

kremnzk

2020. április 20.

Nagyon jó termék! Egy dolgot viszont nagyon fontos kiemelnem, ez nem mindenkinek megfelelő ugyanis szőrre NEM fog. De ennek nem is az a célja! Bőrre nagyon szépen és gyönyörűen lehet vékony természetes hatású szálakat varázsolni. Akkor ajánlom a terméket, ha pl. a szemöldököd hiányos és nem csak úgy, hogy ritkább itt-ott, hanem hogy valóban vannak területek, ahol nincsen szőrszálad. Pl. tökéletes arra, ha valaki túlszedte régen és túlságosan távol van a két szemöldöke és szeretné kicsit kipótolni középen.
Ki kell tapasztalni a használatát! A vásárláskor ellenőrizni kell, hogy nincs-e kiszáradva a termék. Sajnos előfordul, hogy mivel nem lezárt a termék sokan kipróbálják a boltban és kiszárad. Meg kell rázni kicsit használat előtt, majd megnézni a kezeden, hogy nem ment-e túl sok festék a hegyébe, mert akkor túl vastagon fog majd fogni -> a felesleget lehúzod róla 1-2 vonással és már újra szép vékony szálakat tudsz vele rajzolni.
Remélem segítettem vele valakinek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 20.

Remélem segítettem vele valakinek :)

Ivy1986

2020. április 14.

Kicsit többet vártam tőle,szeretem a Catriche termékeket de ebbe csalódtam. Abszolút nem fog,próbáltam bejáratni is de nem indult be. Pedig jónak tűnt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 14.

Dorinnaa

2019. november 26.

Pénzkidobás volt! használhatatlan..! Csalódás volt nekem! nem fog, semmi szine. A boltban kézfejen működött.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 26.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Methylpropanediol, Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Aloe vera növény leveléből származó lé. Vízmegkötő, gyulladáscsökkentő, antioxidáns és antibakteriális hatása van, valamint segíti a sebgyógyulást és általában a bőr regenerálódását is. Bár az aloe vera egyre nagyobb divat mostanában, Paula Begoun szerint tudományos kutatások nem igazolják, hogy hatékonyabb lenne a többi, hasonló tulajdonságokkal rendelkező összetevőnél (mint pl. a C-vitamin vagy a zöld tea).

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Szintetikus összetevő, amely oldószerként működik. Segíti az aktív hatóanyagok (pl. szalicilsav) felszívódását. A Methylpropanediol hidratáló tulajdonságokkal is rendelkezik, ráadásul ragacsos utóérzet hagyása nélkül. Nagyon jó antimikrobiális tulajdonságokkal is rendelkezik, ezért tartósítószer-keverékek részeként is használják, mivel elősegíti a tartósítószerek hatékonyságának növelését, ezért azokból kisebb mennyiségre van szükség.

Napraforgómagolajból kivont el nem szappanosítható lipidek, melyek ellenállnak a szappankészítés során fellépő kémiai reakciónak. Az ún. el nem szappanosítható lipidek olyan a növényi zsírokban természetesen jelen lévő anyagok, és melyek bőrápoló tulajdonságaik miatt kerülnek felhasználásra a bőrtápláló termékekben. Az összetevő gyártójának információi szerint hosszantaró hidratációt biztostó, védőréteget erősítő (lipidpótló) és nyugtató hatású hatóanyag.

Természetes eredetű, biztonságos szintetikus kelátképző szer. 1%-ig terjedő mennyiségben alkalmazzák a tartósítószerek hatékonyságának növelésére, lehetővé téve a szokásosnál kisebb mennyiségek használatát a hatékonyság veszélyeztetése nélkül.

Intenzív, sötétkék színű, sminkekben használt szervetlen pigment.