Catrice

Ár:   3299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: BRebi, Módosítva: 2020. február 26.

Lelőhely:   drogériák, online

Két matt bronzosítót, egy csillogó és egy matt pirosítót, valamint egy aranyló, fedőrétegként is alkalmazható highlighting púdert tartalmaz.

cshrs

2020. június 14.

Most látom, hogy már nem gyártják ezt a terméket, de én azért leírom a véleményem, hátha valaki mégis hozzájutna.
Németországban szereztem be tavaly a 010-es Malibu Beach Collection árnyalatot, mert egy arcra való palettát kerestem, amiben mindent megtalálok egyben. Tökéletesen választottam, mert nagyon elégedett vagyok minden részével.
Van benne 2 pirosító, az egyik kifejezetten fényes, a másik inkább matt. Én mindkettőt szeretem használni, attól függően, hogy éppen milyen kedvem van.
A 2 matt bronzosító közül én a világosabbat használom általában, de néha a sötéttel szoktam keverni hogyha erősebb kontúrt szeretnék. Mindkét szín nagyon szép és illenek a bőrszínemhez.
A highlightert eleinte imádtam, bár mindig sokszor kellett végighúznom rajta az ecsetem, pedig nem akartam óriási fényt az arcomra, csak egy hétköznapi átlag viseletet. Mostanában már az elf highlighteremet használom helyette, de előfordul, hogy keverem őket és úgy elégedett vagyok az eredménnyel.
Összességében nagyon boldog vagyok, hogy beszereztem ezt a palettát:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 14.

Összességében nagyon boldog vagyok, hogy beszereztem ezt a palettát:)

nocika113

2020. június 4.

Azóta is van belőle, sajnos nem sokáig tudom már élvezni
remek kistermék volt ár/érték arányban, a highlightertől szóhoz sem lehet jutni, messze a legjobb termék a palettában
a bronzosítok és a pirosítók kicsit kopnak az arcról, de egyáltalán nem vészesen. Nagyon fog hiányozni :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 4.

Azóta is van belőle, sajnos nem sokáig tudom már élvezni

KrisztinaSzilagyi

2019. május 8.

Én utazáshoz vettem, hogy ne kelljen egyesével hurcolni mindent. Nem a legjobb púderek a Catrice-től , de a teszi a dolgát. A highlither nem lesz jó minden bőrtónuson mivel halvány arany színe van, de egyéb panaszom nincs rá. Eldolgozató, pigmentált amennyire kell és tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 8.

pviviana

2019. április 3.

Púder állagú kontúrpalettát kerestem és ez éppen akciós volt, így féláron jutottam hozzá. Nagy reményeket fűztem hozzá, gondoltam, valamelyik szín csak jó lesz az én hófehér bőrömhöz. Szerencsére nem kellett csalódnom, a világosabb bronzosítót használom és nagyon jó, elég belőle egy kevés is, mert annyira pigmentált.. pirosítót ritkán használok, de ha igen, szintén ezt a palettát veszem elő, a barackos, csillámos árnyalat jól néz ki a bőrömön. A highlighter is valami csoda, nagyon fényes, pigmentált.
Én nagyon szeretem, remélem, sokáig elég lesz még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 3.

Én nagyon szeretem, remélem, sokáig elég lesz még.

KlaudiaZs

2018. június 14.

Érdekes paletta, minden reggel használom hónapok óta, de még mindig olyan se-veled-se-nélküled a dolog. A highlighter a legszuperebb benne, fényes, nem csillámos, nem fehéres poros alapú, és nem is túl sötét. Pont jó, gyönyörű vizes hatást eredményez, és egész nap tart. A bronzosítók közül a világosabbat tudom szinte csak használni a sárgás, meleg bőrömön, a sötétebb rajtam nagyon hideg, lilás, eddig nem sikerült kihasználom sehogy se. A két pirosító nekem tökre meleg árnyalatúnak tűnt, tűnik most is ránézésre, de az arcomon furán hideg rózsaszínes beütést kap mindkettő, így nem is szívesen használom, csak nagy ritkán, ha keverem valami más színnel, vagy a csillogósból napsütéses napon valami más barackos pirosító fölé felviszem pluszba. A bronzosítókat egyébként szépen egyenletes fel lehet vinni pillanatok alatt, a pirosítók kicsit foltosabban mennek fel, de korrigálható, nem vészes. Eléggé pigmentáltak, ami nekem bejön. Negatívumként megjegyezném, hogy úgy tapasztaltam, apró pici komedókat okoz bármelyik árnyalat, főleg a highlighternél feltűnő, mert nem állandóan ezt használom arra, és mindig kijön 1-2 a helyén. Mivel nem volt drága, nem bánom, hogy megvettem, de határeset.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 14.

Makk Zsuzsó

2018. február 23.

Csodás mindentudó paletta! Eredetileg a matt kontúrszínek miatt akadt meg rajta a szemem, aztán láttam, hogy milyen jó árnyalatúak a pirosítók, ráadásul egy csodaszép pezsgőszínű highlighter is van benne. A bronzosítókat inkább csontosítóknak mondanám, arra a célra jobban kihasználhatók, mivel teljesen mattak és inkább hidegebb árnyalatúak.
Közepesen pigmentáltak, gyönyörű, természetes végeredményt lehet elérni, ráadásul egy komplett szemsmink is kivitelezhető vele. A barackos pirosító mellé nem kell highlighter, az biztos.
Nem tudom, hogy limitált-e, mindenesetre szerintem megéri beruházni rá, mert mindenkinek jól álló, egymással is keverhető, univerzális árnyalatok, mellélőni nem lehet vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 23.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).