Catrice

Ár:   3299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. január 8.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

Két matt bronzosítót, egy csillogó és egy matt pirosítót, valamint egy aranyló, fedőrétegként is alkalmazható highlighting púdert tartalmaz.

KlaudiaZs

2018. június 14.

Érdekes paletta, minden reggel használom hónapok óta, de még mindig olyan se-veled-se-nélküled a dolog. A highlighter a legszuperebb benne, fényes, nem csillámos, nem fehéres poros alapú, és nem is túl sötét. Pont jó, gyönyörű vizes hatást eredményez, és egész nap tart. A bronzosítók közül a világosabbat tudom szinte csak használni a sárgás, meleg bőrömön, a sötétebb rajtam nagyon hideg, lilás, eddig nem sikerült kihasználom sehogy se. A két pirosító nekem tökre meleg árnyalatúnak tűnt, tűnik most is ránézésre, de az arcomon furán hideg rózsaszínes beütést kap mindkettő, így nem is szívesen használom, csak nagy ritkán, ha keverem valami más színnel, vagy a csillogósból napsütéses napon valami más barackos pirosító fölé felviszem pluszba. A bronzosítókat egyébként szépen egyenletes fel lehet vinni pillanatok alatt, a pirosítók kicsit foltosabban mennek fel, de korrigálható, nem vészes. Eléggé pigmentáltak, ami nekem bejön. Negatívumként megjegyezném, hogy úgy tapasztaltam, apró pici komedókat okoz bármelyik árnyalat, főleg a highlighternél feltűnő, mert nem állandóan ezt használom arra, és mindig kijön 1-2 a helyén. Mivel nem volt drága, nem bánom, hogy megvettem, de határeset.

KlaudiaZs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 14.

Makk Zsuzsó

2018. február 23.

Csodás mindentudó paletta! Eredetileg a matt kontúrszínek miatt akadt meg rajta a szemem, aztán láttam, hogy milyen jó árnyalatúak a pirosítók, ráadásul egy csodaszép pezsgőszínű highlighter is van benne. A bronzosítókat inkább csontosítóknak mondanám, arra a célra jobban kihasználhatók, mivel teljesen mattak és inkább hidegebb árnyalatúak.
Közepesen pigmentáltak, gyönyörű, természetes végeredményt lehet elérni, ráadásul egy komplett szemsmink is kivitelezhető vele. A barackos pirosító mellé nem kell highlighter, az biztos.
Nem tudom, hogy limitált-e, mindenesetre szerintem megéri beruházni rá, mert mindenkinek jól álló, egymással is keverhető, univerzális árnyalatok, mellélőni nem lehet vele.

Makk Zsuzsó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 23.