Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Picieri, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. április 23.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

Mindegyik erősen pigmentált Duo pirosító tartalmaz egy matt és egy csillámos árnyalatot. A selymes, finom textúra, az intenzív és fénylő színeket összekeverve optimális at arc kontúrjainak elkészítésére.

4 színkombinációban érhető el.

Powderpuff Girl

2014. május 18.

Apricot smoothie-val rendelkezem, ami egy szép barackos árnyalat. A színe az nagyon tetszik, szerintem kellően pigmentált a mindennapos sminkeléshez. A probléma a tartósságával van, pár óra után úgy tűnik, mintha fel se tettem volna, de ez még oké, megoldom magammal viszem és újra kenem, szerencsére a csomagolása normálisan záródik és kellően stabilan tartja a terméket, nem pereg ki belőle. Ami miatt biztos, hogy nem fogom újra venni, azok a hatalmas csillámdarabok az erősebbik színben, így ezt a részét próbálom nem is használni, csak a világosabb végét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 18.

impala

2013. június 17.

nekem már vagy két éve ugyanaz van meg, szinte mindig ezt használom, és még a púder tetejébe nyomott vonalas minta is látszik... szóval tartósnak tartós, az biztos :) egész sokáig kitart az arcomon is, és én a csillámos résszel együtt használom, mármint arra is ráviszem az ecsetet, mert nincs kedvem sokat babrálni a felvitellel, egy kicsit tényleg meglátszik a csillám utána az arcomon, de ennyit kibírok :) összességében nagyon jó termék, most mondanám, hogy újravenném, de mint már említettem, az az érzésem, soha nem fog elfogyni :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. június 17.

ancsablogja8

2013. február 9.

A csillámos részt leszámítva nagyon szeretem. Kicsit macerásabb és kis ecsettel kell felvinnem, mivel nem túl nagy és ügyelnem kell, hogy ne a csillámost kenjem magamra. Mivel akciósan vettem, ezért tökéletes. Eredeti áron nekem nem tetszene.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 9.

kisroka

2013. január 23.

Én is nagyon szeretem, bár annyit nem szoktam használni. Sokáig fent marad, jól eldolgozható. Ha elfogy biztos beruházok még rá (nyilván az új változatára).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 23.

vandino

2012. október 7.

Nagyon szeretem ezt a pirosítót. Szerintem teljesen jó minden szempontból. Egyetlen amit nem szeretek benne, az a kis csillámos rész benne, ami highlightnak nem jó, mert nem akarok csillámokat az arcomra, így az az 1 vagy 1,5 gramm kb később fog elfogyni mint a nagyobbik része :) Szóval az új szériából biztos fogok venni, mert abban nincs csillámos rész:D:D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 7.

p3trababa

2012. október 1.

Nekem az Apricot smoothie van meg. Nagyon szep szine van, es erosen pigmentalt. Mindenkinek csak ajanlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 1.

x.aniko.x88

2012. szeptember 29.

Nekem a Pink Grapefruit Shake árnyalat van meg. Nagyon szeretem. Bár a csillámos részt nem használom, nem szeretem az arcomon a csillámokat, de alkalmakkor jó lesz ez is. Hétköznapokra pedig a matt része. Tartós és könnyen felvihető, eldolgozható.
Akciósan vettem 599Ft-ért. Amúgy is tetszik, de ennyi pénzért imádom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 29.

Akciósan vettem 599Ft-ért. Amúgy is tetszik, de ennyi pénzért imádom :)

csillubaby

2012. szeptember 28.

A barackos árnyalatot használom. Túladagolni nem lehet, nagyon természetes, szép színt ad az arcnak és stabilan fent marad egész nap. Akciósan vettem, így aztán főleg megérte. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 28.

vador

2012. szeptember 25.

Már megjelenés óta csorgattam a nyálam az Apricot smoothie-ra, de sokáig nem tudtam eldönteni hogy ő, vagy az Alverde barackosa jöjjön velem haza. Pár napja viszont a Rossmann 299 Ft-os kosárkájában megleltem belőle az utolsó darabot, így nem volt kérdés, hogy megvegyem-e. Örülök neki, szép, leheletnyit csillámos szín és működőképes világos bőrön. Nyomott, koránkelős reggeleken kiválóan lehet egy kis életet festeni vele orcáimra. Nem ragozom tovább, szerintem az előttem szólók minden lényegeset elmondtak, remek vétel volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 25.

missmisfit

2012. szeptember 21.

010 Raspberry Ice Cream van meg nekem is. Nagyon jól pigmentált, és egész nap fent marad. Nagyon jó vétel volt leárazva, de a teljes árát is abszolút megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 21.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide