Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mozart, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. november 11.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

Ajakrúzs, zselés hatású textúrával a finom színeloszlásért, gyengéd fénnyel. Kellemesen finom, tiszta pigmentekkel a korall, barack és a lágy nude gyönyörű árnyalataiban.

3 árnylatban kapható:

• Celtic By Natira
  • Love Peach & Harmony
  • Pinkadoxa

sugarplumhellie

2015. június 29.

Én is Love, Peach & Harmony és tartom a pénzkidobás kategóriát. Elhasználtam ugyan, de ápolni nem ápolt, színe az nincs, tartósnak sem nevezném, de legalább finom volt... (mármint így nem ettem meg, csak tudjátok :D :D)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 29.

kitten

2015. június 22.

Szinten Love, Peach & Harmony - szinten semmi szine. Csak csillogo feny latszik, de ajakapolonak sem fogom hasznalni, valahogy 'nehez' es igazabol nem puhitja a szam (mondjuk nem is szaritja). Szerencsere akcios volt, bar ennyi is penzkidobas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 22.

Rea19

2015. február 12.

"Love, Peach & Harmony" árnyalatút sikerült beszereznem belőle. A hidratálásával teljesen elégedett vagyok a teljesítményével, de semmi színe nincs sajnos. Remek az illata is és megérte az árát és emellett remekül néz ki és elég masszív darab :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 12.

marcsi11226

2014. november 3.

Kicsit csalódtam benne, mert én ajakrúzsnak vettem, viszont inkább ajakbalzsam.
A C02 árnyalata van meg, egyből beleszerettem a színébe, amikor megláttam, viszont egyáltalán nem látszik a számon, csupán annyi, hogy kicsit fénylik, mint egy normál ajakápoló, és nem tartós. Viszont elég jól ápolja az ajkakat, éjszakára szoktam használni, és mikor nagyon száraz a szám. Ajakbalzsamnak tökéletes.

A kupakjának a mintája, ami ilyen fehér gumis nem tudom mi volt, néhány hét alatt teljesen lekopott róla, és teljesen összemaszatolta vele a táskámban a többi sminktermékem csomagolását, tartóját. Pucolhattam le őket vizes szivaccsal, aminek egyáltalán nem örültem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 3.

Kicsit csalódtam benne, mert én ajakrúzsnak vettem, viszont inkább ajakbalzsam.

Kaha91

2014. június 12.

Love, peach & harmony árnyalatot sikerült beszereznem. ( a rózsaszínt szerettem volna, de mind próbálva volt már... :/)
Külsőség: Masszív, matt szürke csomagolás, nonfiguratív mintával (engem már kilóra megvettek vele) A kupakja jól zár, így napközben sem esik le, ha csak a táskámba beledobom!
Elsőre azt mondanám, hogy egy rúzs formájába és küllemébe rejtett szájfény. Színezni nem színezi az ajkaim, de szép fényt ad nekik, nem ragacsos. Nem vagyok se rúzs se szájfény párti. Ha választanom kell inkább szájfény vagy ajakbalzsam. Ennek okán én teljesen meg vagyok elégedve ezzel a catrice termékkel, tartósságával sincs gond és nem is szárít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 12.

lipstick1005

2014. április 24.

Teljesen színtelen ajakápoló.Nekem a Love Peach & Harmony szín van meg,szájon semmi szine de szép fénye van és jól hidratál.Mellesleg nem elhanyagolandó a csomagolása sem ami szerintem szép igényes lett:) Talán a Pinkadoxának van egy kis szine,ahogy a teszterrel próbáltam,de annak is csak akkor ha többször átmegyek rajta. Megvettem,szeretem,drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 24.

The Pink Lady

2014. április 6.

Nekem a Pinkadoxa árnyalat van meg. Ami egy színtelen szájfény. Pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 6.

Nekem a Pinkadoxa árnyalat van meg. Ami egy színtelen szájfény. Pont.

berenicée

2014. március 25.

Pigmentáltság 0, de az illata jó, balzsamnak, alapnak, fénynek nem rossz, 200 forintot megért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 25.

prne0919

2014. március 17.

199 Ft-ért vettem, ennyiért bőven megérte. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. március 17.

199 Ft-ért vettem, ennyiért bőven megérte. :)

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0