Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: meaviolet, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. április 21.

Lelőhely:   drogériák, online

2014 októberi limitált trandkiadás

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

orsi1293

2015. december 6.

Még jó, hogy akciósan és nem teljes áron jutottam hozzá. Inkább hasonlít egy könnyű, világos púderre. Szinte észre sem lehet venni a bőrömön, felvitelnél viszont nagyon poros lesz a levegő, vele együtt a hajam is. :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 6.

Stenico

2015. július 16.

Kiàrusítàson (1,15€) csaptam le rà egy passzolò lakkal együtt, de teljesen feleslegesen lelkesedtem, mert totàl semmilyen, matt pùder hatàsa van. Gondoltam velem van a baj, de összehasonlítottam màs highlighterekkel ès ebben hozzàjuk kèpest szinte zèrò a csillàmlò rèszecskèk mennyisège. Szòval nekem semmi fènyt nem produkàlt, pùdernek tùl vilàgos ès ròzsaszínes. Egyelőre annyit tud, hogy szèpen mutat a sminkkèszletben, tesztelèse folyamatban...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 16.

sugarplumhellie

2015. június 29.

Nagyon-nagyon szeretem ezt a highlightert! Egyértelműen nincs dugig csillámokkal és fénnyel, de egy egyszerű hétköznapon, mikor visszafogottságra vágyom, biztos, hogy ő az első mozdulatom. Világos, alig ragyogó highlighter, ami bőven megéri az eredeti árát is, nem még a kiárusítósat :D Rajtam kifejezetten tartós is, szóval imádom és pont :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 29.

vichikee

2015. május 26.

Már használom egy ideje, és teljesen meg vagyok vele elégedve. Szép, enyhén csillámos szaténfényt ad, ami könnyen építhető. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 26.

pampamacska

2015. április 9.

tetszi,. eddig egy nagy csillámos highlighterem volt, ami használhatatlan, de ez kellemesen diszkrétnek tűnik. olyan pont elég. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 9.

birdie

2015. március 4.

Nem is tudom. Egy dolog hiányzik a sminkkészletemből, mégpedig a highlighter. Leárazva vettem (a feléért kb) és hirtelen ötlettől vezérelve történt a vásárlás. Nos....továbbra sincs highlighterem :( Mert szerintem ez nem az, ahogy más is írta. Lehet, hogy rosszul használom....? Először a pirosító ecsetemmel szerettem volna felvinni, de akárhogy kentem, nem fénylett az arcomon a hely, ahová felvittem. Egy cseppet sem. Helyette úgy nézett ki, mintha túl sok púdert vittem volna fel. Akkor néztem meg jobban a terméket (sajnálom, hogy nem a boltban) és láttam, hogy valójában csak a minta csillámos a többi pedig sajnos sima púder. Utána elővettem a korrektor ecsetemet, és célirányosan csak a mintán húztam végig jó sokszor, majd kis leütögetés után felvittem az arcomra. Nekem továbbra sem csinált semmit :( Próbálkozom még, mert cuki darab és tényleg szeretnék egy diszkrét kiemelő púdert....hátha megbarátkozunk. De egyelőre ez annyira diszkrét, hogy csak sima púderként funkcionál. Bár tartok tőle, hogy ha az egész arcomra felvinném púderecsettel, akkor csillognék, mint a diszkógömb :) Egyelőre feleselges termék számomra. Ha lesz változás, jövök beszámolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 4.

Percoon

2015. január 23.

Valóban nem túl fénylő, de egyetértek, hogy hétköznapokra azért jól használható, nem lehet túladagolni. Vegyesek az érzéseim, nem kihagyhatatlan, de nem bántam meg, hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 23.

lilibianka

2014. december 25.

Ez nem highlighter az én sminkszótáramban ha létezik ilyen. A csíkok fényesek benne csak, de nagyon enyhén, a többi része matt, sima púder. Ne így, ezen a néven adják el mert totál mást vártam én speciel. Szerintem nem éri meg, hiába csak ilyen 1600 Ft körül van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 25.

v.szilvia789

2014. november 23.

Háromszor is visszatettem az elmúlt hetekben, de végül ő győzött. Minek nekem még egy highlighter, gondoltam. Csak nem hagyott nyugodni és mivel hiába vártam róla véleményt, senki sem írt róla és teszter sem volt kint belőle, nem tudtam mire számítsak. A púder képen kicsit csalóka, a kereszt minta az ami csillámos, a többi része sima púder. Szerencsére nincsenek benne nagy csillámok, szép diszkrét arany fénye van. Igazi karácsonyra hangolódós cucc. Könnyű használni, jól eldolgozható, illata nincs. A csomagolás elegáns, de túl könnyen nyílik, csak polcra való. A végeredmény szép, az ára kedvező, öt csillag, nincs mibe belekötni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 23.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.