Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: candus, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. április 21.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

2014 októberi limitált trandkiadás

2 féle paletta kapható:

• C01 London’s Eye
  • C02 Town of Crown

Dius1991

2016. március 26.

Én is kiárusításon vettem, a teljes árát szerintem sem éri meg. Ünnepi sminkekhez szoktam felhasználni, így ritkán használom, de amire nekem kell, annak megfelel. Mondjuk az igaz, hogy én is pigmentáltabb színekre számítottam, amikor megvásároltam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 26.

anile

2015. november 16.

Kiárusításon vettem pár száz forintért, de őszintén szólva kár volt érte. Pigmentáltsága nulla, és két óra múlva már semmi sem látszik belőle...kuka

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 16.

mahogany

2015. július 4.

sugarplumhellie, megkérdezhetem, merre laksz, hogy nálatok lehet még kapni? Én felénk nem találtam, sajnos. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 4.

sugarplumhellie

2015. június 29.

A kiadás megjelentekor vettem meg a London's eye palettát. Igazából annyira őszies és kis helyes volt, hogy muszáj volt - ráadásul nem volt ilyen fehérem, amit szemzugba használhatok kiemelőként, ezért szükségem is volt rá. Szeretem használni, de eredeti áron nem kifejezetten érte meg.
Cserébe tartósak és egyáltalán nem porolnak :) És még mindig bőven lehet őket kapni a lomoskosarakban (nálunk legalábbis), így senki sem csúszott le róluk :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 29.

pmarcsi

2015. március 11.

Nekem nagyon tetszik. Leárazva vettem meg mindkét palettát, így pláne megérte. Tetszenek a színei, és rajtam nagyon tartósak is, így egyáltalán nem lehet okom panaszra. Sokszor használom a mindennapokban, tényleg szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 11.

silver

2015. február 23.

2014. dec. 5.
Ritkán használok hagyományos szemhéjpúdereket, mert a drogériások szerintem botrányos minőségűek, és több ezer forintot meg annyira nem szeretnék szánni márkásabb termékekre. Így a London’s Eye abszolút hirtelen felindulásból jött haza velem. Nem is vagyok annyira elájulva tőle. Annak örülök, hogy csillámmentes, finom szaténos fényűek a színei, de lehetnének jobban pigmentáltak. A zöld, amibe első ránézésre beleszerettem, felvive inkább csak olyan szürkés maszatszínű, nem olyan gyönyörű mély, mint amilyennek tűnik.
Persze egyelőre csak alap nélkül próbáltam ki, szárazon, és nem építgettem. De muszáj hozzátennem, hogy én azért elvárnám a szemhéjpúderektől, hogy önmagukban is megállják a helyüket, és ne csak hosszadalmas varázslás meg ráolvasás után nézzenek ki úgy, ahogy az ember elvárja.
...Valószínűleg éppen emiatt ragadtam le a zselés tus-szempillaspirál kombónál...

2015. feb. 23.
Időközben beszereztem egyet a méltán dicsért Sleek paletták közül, így már van összehasonlítási alapom. Konklúzió: tényleg nem velem van a baj. Az, hogy felkenve úgy nézek ki ebben a szemhéjpúderben mint aki csak összekoszolta magát, az ebben az esetben a Catrice hibája, mert ez az minőség igen gyatra. Igazából elég nagy lehúzás volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 23.

2014. dec. 5.

2015. feb. 23.

candus

2015. január 31.

C02 -es Town of Crown paletta van meg nekem, és nem igazán tudom eldönteni, hogy mi legyen a véleményem róla. Szerintem a színek nagyon szépek, illenek is egymáshoz, de felvéve nem az igazi. Egyszerűen olyan, mintha nem állna össze. Igaz, én szemhélyalapozóval használom, de így is gyengécskén teljesít, mert fakóak a színek felkenve. Nem lehet építeni, borzasztóan csillámos. Egy este 7 órakor feltett smink éjfélkor borzasztóan el volt kenődve;ezt még egy Essence paletta sem teszi. Nagyon vártam ezt a kiadást, szó szerint tűkön ültem, de csalódás, na. A nude körömlakk belőle viszont nagyon szép és tartós :)

A doboz cuki és dizájnos, a termék benne szar -és a barna színem még ki is esett a tartójából vagy a ragasztás elengedte, de nem tudom miért fityeg mindig. Vajszívű leszek, és a csomagolás miatt 3.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 31.

kisnyuszi83

2015. január 27.

Nagy csalódás. Szép a csomagolása, de ezenkívül egyszerűen nem tudok pozitívumot írni a termékről. Gyakorlatilag alig tudom felvinni, szinte alig látszik valami. Nagyon sajnálom, hogy bedőltem a szép dobozkának. Tiszta pénzkidobás volt:((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 27.

zsonody

2015. január 25.

Akciósan vettem meg (C01 London’s Eye), és bár az eredeti ára sem túl magas, teljes pénzkidobásnak érzem. Porzik, nem megfelelően pigmentált, és valahogy a színek sem illeszkednek jól egymáshoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 25.

Percoon

2015. január 23.

Nagyon megörültem neki, mikor megláttam a polcon, rögtön meg is vettem, akkor kerülhetett ki, mert még érintetlen volt. Sajnos nem váltotta be a hozzáfűzött reményeket. A színek felvéve túlságosan is piszkos hatásúak lesznek, nem elég pigmentáltak és nagyon porzanak is. Mivel egy nem túl drága termékről volt szó, természetesen nem vártam túl sokat, de a színekben még így is csalódtam. Catrice-nek ennél vannak sokkal jobb szemre való termékei.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 23.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol