Catrice

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: AkInImOd, Módosítva: 2016. július 19.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

A csoki különböző árnyalatai a fehétcsokitól a sötét mousse-ig, matt és csillogó színekben. Kétvégű applikátor ecsettel.

EnyediF

2019. január 25.

A színei nagyon szépek, kár hogy a felvitt termék közel sem mutat ilyen jól. A sötét színek potyognak, és több óra után alig látszik valami a szememen. A pigmentáltsága nem megfelelő. Számomra nem igazán vált be, tovább is ajándékoztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 25.

ramici

2018. október 20.

Alig látszanak a színek. Nem fed jól. Pedig imádom a márkát de ez a paletta nem vált be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 20.

Dius1991

2016. november 10.

Napi szinten használom, nagyon meg vagyok vele elégedve. A 6 színből 4 számomra megfelelően pigmentált, nappali sminknek ideális, alkalmiaknál úgy is más palettákhoz nyúlok. A két matt színt nem tudom használni, az én szemhéjamon egyáltalán nem látszanak, hiába használok alá alapot. Bőven megérte azt a 699 Ft-ot, amit kiadtam érte, teljes áron már nem vettem volna meg, hiszen kicsivel drágábban ugyan, de sokkal jobb paletták vannak a piacon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 10.

Lujzika2

2016. július 28.

Érdekes, mert az első pár alkalommal úgy tűnt, hogy egyáltalán nem pigmentált, a világos árnyalatokat 5-6x is fel kellett vinni, hogy lehessen látni valamit. Aztán most, hogy többször használtam olyan, mintha egyre inkább erősödnének a színei, már a világos színeket is elég 2 rétegben felvinni. Nem tudom ez miért van, ilyet még nem tapasztaltam. Hétköznapokra tökéletes, de egy-egy komolyabb megjelenéshez nem használható, ami miatt csalódott is vagyok, többet vártam tőle. Szerencsére akciósan vettem, 630 forintért a Rossmannban, szóval nem érzem úgy, hogy pénzkidobás lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 28.

Dominika1025

2016. július 12.

Szép színek, nekem tetszik, lehetne pigmentáltabb..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 12.

Szép színek, nekem tetszik, lehetne pigmentáltabb..

scene14

2016. június 17.

Nekem is megtetszettek a színei,megvettem,de csalódtam..a matt színek mintha alig fognának,pedig főleg emiatt vettem meg,pedig szemhéjalapot is teszek alá..kár érte mert jó kis paletta lenne...jóindulattal közepes

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 17.

Szofi80

2016. május 10.

Nagyon tetszettek a színei. Főleg a matt színei szépek. Szépen lehet velük dolgozni. A kész smink gyönyörű. DE tartósságáról nem könnyű nyilatkozni, mert nincs neki olyan. Alig 1-2óra és volt nincs szemsmink.
Óriási csalódás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 10.

Óriási csalódás.

Moc11

2016. május 5.

Én is a 10-es palettát szereztem be magamnak.Porzik,nem elég pigmentált,de egyszerűbb sminkhez jól működik.A matt árnyalatokat jobban szeretem benne,pedig imádom a csillámokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 5.

Tirion

2016. február 22.

Allergiás voltam rá, de ez az én nyomorom :) Maga a cucc nem lett volna rossz, bár tény, hogy porzik nagyon, de ügyesen szép sminket lehetett csinálni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 22.

kgyrk

2016. február 1.

010-es paletta van meg, de sajnos számomra használhatatlan. 1x próbáltam, de rettenetesen porzik és a pigmentáltsága is elég silány (hasonlóan a Smokey palettához), pedig szeretem a Catrice termékeket, de ez esetben eléggé mellé nyúltam. 1800Ft-ért vettem a Rossmannban, de ablakon kidobott pénznek bizonyult. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Magnesium Stearate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.