Catrice

Ár:   850 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,1 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pacsalia, Módosítva: 2020. május 21.

Kiszerelés:   1,1 g
Lelőhely:   Müller, Rossmann

2020 nyári limitált kiadás

99 %-ban természetes fekete szemceruza lágyan siklik a szem területén, kifejező vagy természetes megjelenést biztosít az alkalmazástól függően. Tápláló sheavajjal és ricinusolajjal dúsított szemceruza. Meggyőző teljesítménye és természetes alapanyagai mellett a csomagolása is 100% -ban fenntartható FSC-tanúsítvánnyal készült.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Caprylyl Glycol

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.