Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: varga.stella, Módosítva: 2013. május 21.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

Édes virágok, a kolibrik legnagyobb kísértése – lehetőleg csodálatosan friss és nyári színekben. Könnyed, félig áttetsző textúrájával és finom színével a Szájfény Nektár népszerű vizes fénybe vonja ajkaid, melyek finom puhák lesznek.

silver

2013. december 30.

Anno a kéket vettem meg, mert valahol egy blogon azt olvastam, hogy a kék optikailag fehéríti a fogakat. Nem tudom, úgy őszintén mégis mit vártam ettől a szájfénytől, de tekintve, hogy csak néhányszor használtam, beigazolódott, hogy felesleges vétel volt. Az applikátor elég fura, régen a Lovely szájfényeknek volt ilyen, és arra emlékeztet az egész, amikor a pogácsa tetejét akarom megkenni tojással. A színe természetesen felkenve nem kék, ahhoz túl gyengén pigmentált - inkább átlátszó, s csak vastagon felhordva van egy minimális "most ugrottam le a Titanicról és mindjárt fagyhalált halok"-fílingje, de hát ki hord magán három réteg szájfényt. Annyiban vicces, hogy párszor, mikor emberek között kentem magamra, mókás volt látni a megrökönyödést az arcokon a kék tubus miatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 30.

Nimras

2013. október 1.

Amikor le volt árazva, vettem egy kéket :D Szájon színtelen, max. egy árnyalattal tér el, de szép fényt ad az ajkaknak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 1.

clau1708

2012. november 27.

vizes hatású, nem ragacsos és viszonylag sokáig fennmarad. és mivel 300 forintért vettem igy nagyon megérte

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 27.

cirmok

2012. november 25.

Kettőt vettem, kiturkáltam őket az akciós kosárkából, 300 forint volt darabja. Nem vártam túl sokat, egyszerűen csak felvidították a szürke novemberi napot. De mióta megvettem őket, szinte csak ezeket használom: ugyanolyan jól és intenzíven ápolnak, mint a kedvenc ajakápolóm (Blistex Lip Relief), csak esztétikusabb a látvány :-) Tényleg nem nagyon pigmentált egyik sem, de mivel alapból elég sápadt a szám, ezért rajtam teljesen jól látszanak. Picit ragacsos állaguk van, de nem folynak el, és sokáig tartanak. Mondjuk, az ecsete tényleg béna.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 25.

bendee91

2012. október 25.

Ez se eri meg az arat.
Annyira semmi szine, hogy az mat szinte hihetetlen...en a keket elemezgettem...
Viszont kek szajfenynektar???? Hat nem tudom... Nagyon nem jon be ez a Coolibri kollekcio...:(

update:
Fura, de amit lefujjogtam, most megvettem 299ert. Hat mast vartam. Azt hittem ez a kek szin majd optikailag feherit a fogamon, helyette olyan sotetes feketes kekes (persze nem feltuno, csak nem a sima atlatszo szin) szinu lett a szam, ha jobban megnezem. De nem szornyu. Vizes hatasu, ami nekem bejon.
Viszont az aplikatora borzalmas...es nem vagyok finnyas, de ezzel megszenvedek..ha oda-visszahuzom a sortek igy osszekocolodnak...nem tudom ki talalta ki.
Ettol fuggetlen nem rossz. Gondolkodtam, hogy ez vagy a narancsos szinu jojjon haza velem, de gondolom ag is vizes hatasu lenne...nagyon minimalis szinnel, ami hamar elillana es nem erne meg azt a keveske 299 forintot se.:)
mindenesetre nem a kedvenc, de elmegy.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 25.

Ez se eri meg az arat.
Annyira semmi szine, hogy az mat szinte hihetetlen...en a keket elemezgettem...

update:
mindenesetre nem a kedvenc, de elmegy.:)

Roxanne

2012. október 23.

A leárazott holmik között nézelődtem, mikor a kezembe került. Csodaszép a csomagolása, mondom, ha más nem is, ez megér 300 forintot. Kettő jött haza velem, a sárga, illetve a korall. Gondoltam, legalább az egyiknek legyen színe. Sajnos, az én ajkaimban túl sok a pigment ehhez, így csak a vizes hatás érvényesül.
Alapvetően nem vagyok barátja a ragacsos szájfényeknek, mert tapadnak mindenhova, illetve kényelmetlen érzetet nyújt a viselésük. Itt ilyet nem tapasztaltam. Felkentem, onnantól az onnan sehova. Érezni sem éreztem semmi különöset. Egyes ajakápolók kényelmetlenebb érzetet nyújtanak, mint ez.

A végére még valami, ami miatt pirospont jár neki: döbbenetes módon rendben tartja a számat. Beszívódott ajakápoló fölé kentem, kb. 6 óra után igazítottam meg újra (evés-ivás, légkondi melege, kinti fagyosszentek) de még akkor sem leltem halvány nyomát sem annak, hogy kiszáradt volna a szám. Sem érzetre, sem vizuálisan.
Kicsit pigmentáltabb lenne, járna neki a max.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 23.

Kicsit pigmentáltabb lenne, járna neki a max.

krekuci

2012. október 17.

Nekem a színtelen van meg (ami a tubusban enyhén sárgás). Jó az íze, illata, szép a csomagolás. Hosszabb viselést nem bír ki azonban, hamar összeáll és kényelmetlen lesz, evést-ivást nem tűri :D Ami nálam tényleg negatívum, hogy alig lehet leszedni, letörölni. Mintha ragasztós lenne a szám :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 17.

strawberry92

2012. szeptember 29.

300-ért vettem én is. Nekem elég tartós és nem érzem túl ragacsosnak. A narancs árnyalat van meg, a számon inkább csak a fénye látszik, nagyon minimális színt ad csak (sajnos).De hétköznapra tökéletes, és 300 forintért nekem meg is érte:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 29.

kim88

2012. szeptember 29.

már 299-ért árulják a Rossmannokban. én anno 599-ért vettem, a gorgeous blossom árnyalatot. nagyon szép fénye van, tök jó h kivételesen nincs agyon pakolva csillámokkal. nem a legtartósabb szájfényem, de elnézem neki! :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 29.

vador

2012. szeptember 28.

Hehe, nekem pont a kék van meg. Súlyosbítok: a zöld szájfényem helyére vettem (mert elfogyott, ugyebár a sokat használt termékekkel ez előfordul, és egy mentazöld szájfény egyértelműen a mindennapi viselet alapja).
Szeretem. Könnyű, hidratáló, magas fényű és külön élvezet látni a megrökönyödést a mosdóban mellettem kezet mosó lánykákon, mikor előkapom a táskámból és felteszem.
Amúgy egyáltalán nem olyan extrém kék, csak a csomagolásban sokkoló, és ez nem baj, legalább kihasználható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 28.

Antioxidánsok: Diethylhexyl Syringylidenemalonate, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Piros színezék.