Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: varga.stella, Módosítva: 2013. november 25.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Ajakápolók

Frissülj fel! A selymesen puha ajkak abszolút kötelező darabjai a szezonnak a tökéletes szájfénnyel és rúzzsal. Ezért ajánljuk a krémes, hosszan tartó Színfrissítő Ajakbalzsamot, mely ápolja ajkaid! A csúcs: ez a balzsam reagál ajkad pH értékére és természetes, lágy piros színbe vonja. A finom tinta lány, friss külsőt kölcsönöz – bármikor.

czetterjuli

2013. május 31.

Imádtam ezt az ajakbalzsamot, gyönyörű színe volt, ha látnék megint belőle, azonnal vennék! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 31.

csipkeorsika

2012. november 12.

nagyon szemeztem vele, és mikor már nagyon akciós volt, elhoztam az utolsó darabot, és nagyon örülök neki!!! most próbáltam csak ki egy két hónapos fázis késéssel, dehát ez szuper! azt hittem, csak egy sima balzsam (amiért tényleg túlzás volt az eredeti ára!!!) viszont reggel kentem be vele a számat, és ahogy jöttem haza délután, láttam, hogy sötétebb színű a szám, mint természetesen! szóval tartós, és tényleg van színe! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 12.

kim88

2012. szeptember 29.

én akciósan 300ft-ért vettem, szerintem az eredeti árát nem éri meg. szép a csomagolása, kellemes az illata, enyhe rózsaszínes fényt ad az ajkaknak. nekem max.1órát bírt a számon. annyira nem jó hidratálás terén, de ennyi pénzért elnézem neki.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 29.

varadi85

2012. június 16.

Nekem nagyon bejön, tényleg ápolja az ajkakat, és szép fényt ad nekik, ráadásul nagyon fincsi az illata, de az ára tényleg túlzás, emiatt mínusz egy csillag.
Részletes teszt képekkel itt: http://theverystyle.blogspot.hu/2012/06/catrice-szinmegujito-ajakbalzsam-teszt.html

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 16.

bendee91

2012. június 14.

Nagyon izleses kis csonagolas, viszobt durvan tul van arazva.:/ Sok erte..van olcsobban is jo ajakbalzsam...://

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 14.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Hexyldecanol, Butylene Glycol, Hibiscus Rosa-Sinensis Flower Extract

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Piros.

Piros színezék.