Catrice

Ár:   1039 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vrozi, Módosítva: 2016. március 27.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

"Lala Berlin loves Catrice" limitált kiadás körömlakkjai.

3 féle árnyalatban kapható:

• C04 Oyster & Champagne
  • C05 Stardust
  • C06 Call Me Princess

(INCI lista a C04-es árnyalat összetevői alapján)

Judit0319

2017. október 1.

Annyira szépek, imádom belőle a lila árnyalatot. Leárazva vettem, kipróbálásra. Maximálisan elégedett vagyok vele, tartós is és szép is. Külön imádom, hogy az ecsettel szépen lehet eldolgozni, mert kicsit a több körömlakkhoz képest szélesítettebb ecsetet adnak hozzá. Eddig még nem csalódtam benne. 2 rétegbe érdemes felvinni úgy jön az igazi tuti hatás. Valóban nehéz lemosni, de cserébe gyorsan szárad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 1.

Vizililiom

2016. december 27.

Nekem a Stardust árnyalat van meg, nagyon szép színe van, és nagyon tartós is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 27.

Nekem a Stardust árnyalat van meg, nagyon szép színe van, és nagyon tartós is.

Ildiiiiiii

2016. április 22.

Nekem csalódás volt!!! Akciósan vettem, de konkrétan már az első használat előtt széttörött az ecset amikor ki akartam nyitni. A színe tetszik, de hasonlót veszek olcsóbban és még az sem megy szét a kezembe.. Kár érte...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 22.

kea

2016. március 22.

Nem tudom mi az árnyalat neve, lekopott már a cimkéről. Általában fedőlakknak használom egy-két ujjamon. Hihetetlen széppé, elegánssá teszi a nude lakkokat. Lemosni egy rémálom :), cserébe nem is kopik 4-5 napig. Biztos, hogy újra veszem, ha egyáltalán lehet még kapni, ugyanis lassan két éve vettem és még mindeig megvan kb. az egyharmad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 22.

Ella

2016. február 1.

Nagyon jó. Gyorsan szárad, 2 rétegben gyönyörűen fed, 3-4 napig biztos nem pattogzik le, mosogatással sem. Persze lemosni nem könnyű, de elnézem neki. Ár-érték arányban szuper. (Call Me Princess van meg.)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 1.

mmartina97

2016. január 28.

2 színben van meg: Call me princess,shooting star. A színük szép,gyorsan száradnak,könnyű a felvitel,de 3 nap után nagyon kopnak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 28.

Cataleya

2015. október 1.

I-MÁ-DOM! Olyan tartós, mintha géllakk lenne. Alig lehet lemosni de épp ezért extra tartós! Kedvenc! :_)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 1.

ancsirigo

2015. augusztus 12.

Az egyik kedvenc lakkomma notte ki magat, pedig alapvetoen nem szerettem soha kulonosebben a csillamos lakkokat. Szuper tartos, lerobbanthatatlan, az ecsete is tokely. Szeretem. C05 - stardust

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 12.

vikii088

2015. július 8.

Az ecsete ennek is fantasztikus, könnyű felvinni. A száradása nem annyira gyors, viszont nagyon tartós, alig lehet leszedni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 8.

AkInImOd

2015. június 18.

2015.01.12.

Még korábban vettem meg a 03 Shooting Star színt (ez egy nagyon szép ciklámen árnyalat). A kedvenc lakkjaim között van, mert könnyű felvinni, gyorsan szárad, 2 rétegben nagyon mutatós a körmökön - olyan igazi elegánsan nőcis hatást kelt. :) Ráadásul nem pattogzik le, inkább kopik, de azt is a 3. nap környékén kezdi el.

Amit nem szeretek benne, hogy nagyon nehezen lehet csak lemosni. Emiatt adok csak 4 csillagot neki, egyébként szuper és imádom! :)

2015.06.18.
Ma a Rossmannban beszereztem akciósan a 02-es 'PLUMdog Millionaire' árnyalatot, ami csodálatos sötét kékes-lilás. Véletlenül szúrtam ki az akciós pulton, ez volt csak és egy 'Shooting Star' (azon is elmerengtem, hogy hozzam-e magammal, hogy be legyen tárazva ebből, de igazából az itthoniban még van azért, és jól bírja még mindig). Alapvetően nem vagyok a lila körömlakkok kedvelője, de ez a kékbe hajló sötétlila belopta magát a szívembe. :)

A PLUMdog is már egy rétegben szépen fed, kettőben pedig csodálatos - és nem túlzok, mértem az időt: 1 percen belül megszáradtak a rétegek külön-külön! Fedőlakkal is varázslatosan néz ki. Megkapja az 5 csillagot, mert a nehéz lemosás ellenére is ezek a top lakkok a készletemben! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 18.

2015.01.12.

2015.06.18.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: Red 7 Lake / CI 15850, Aluminum Powder / CI 77000, Titanium Dioxide / CI 77891