Catrice

Ár:   1459 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 1490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: cicafun, az összetevőket feltöltötte: alizv, Módosítva: 2017. december 22.

Lelőhely:   drogériák, online
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 1490 Ft

"Háromrészes fényerő. A három különböző pezsgő, rosé és bronz árnyalat természetes ragyogást ad a bőrnek. A csillámló részecskékkel átitatott, extra-lágy púder tökéletes ragyogással tükrözi vissza a fényt. E-vitaminban és jojoba olajban gazdag."

Ár: 1490 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu

2019. április 17.

Botrányosan rossz volt.
Talán még meg is van.
Semmi pigment.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 17.

Botrányosan rossz volt.
Talán még meg is van.
Semmi pigment.

jul100

2018. június 26.

Eleinte én is utáltam, de idővel nagyon megszerettem! Tényleg nehéz használni, az ecset alig veszi fel, én vagy ujjal vagy egy tömörebb satírozó ecsettel nyúlok bele. A középső színt imádom, szinte csak azt használom. Ezzel senki nem fog messziről sikító szemkiverő highlightot csinálni, inkább olyan szép természetes, nem csillámos (!!) szaténfénye van. Ha erősebb fényt akarok, még erre rámegyek a bal szélső, világosabb színnel. A sötétebb szín is szép, de csak akkor tudom használni, ha nagyon lebarnulok.
Hétköznapra nagyon jó kis termék, ha csillogni-villogni akarok, választok másikat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 26.

dorottyatth

2018. április 3.

Semmi szín, egyáltalán nem pigmentált. Nem ajánlom :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 3.

Semmi szín, egyáltalán nem pigmentált. Nem ajánlom :/

xxNikixx

2017. október 15.

Nagyon rossz.... már ki is dobtam azóta, porzik, az ecset nem vesz fel a termékből semmit, az arcomon alig látszott... szenvedés volt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

n.zsofka

2017. szeptember 16.

Szintén az a problémám, hogy egyáltalán nem tudom mivel felvinni ezt a terméket mivel egyetlen ecset sem bizonyult jónak hozzá, úgyhogy feladtam a próbálkozást ezzel a palettával. Talán még ujjal úgy ahogy tudom használni de egyébként csalódás, pedig a színek tetszenek benne...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 16.

Kingucii

2017. szeptember 11.

Szeretem a Catrice termékeit, sőt csak ezt használok szinte, de ez a paletta nekem nem jön be :(
Alig pigmentált, felkenve is kevés. Talán a középső ér valamicskét.
Maradok az Alverde highlighternél.:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

Alig pigmentált, felkenve is kevés. Talán a középső ér valamicskét.
Maradok az Alverde highlighternél.:-)

Bettu

2017. szeptember 6.

Ajándékba kaptam. Én legyező ecsettel használom egyszerre a hármat. Nem rossz termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

mizsofia

2017. szeptember 2.

Ajándékba kapta ezt a highlighter palettát. Elsőre nagyon ígéretesnek tűnt, szépek a színei. Swatcholva a bal oldali és a középső egész jól festett, a jobb oldalival már voltak bajok. Sajnos ecsettel történő felvitelkor, egyszerűen az ecset nem tud elég terméket felvenni ahhoz, hogy látsszon a highlighter. Bár építgetve végül el lehet érni vele egy kellemes természetes hatást. Erre azonban más highlighterek egy rétegben is képesek. Én nem igazán tudom ajánlani, nagy csalódás sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

oliviag

2017. augusztus 24.

Nem igazán értek még a highlighterekhez, ezzel kezdtem. Eddig meg voltam vele elégedve, 3 színt több részre is tudom használni az arcomon. Szerintem kicsit visszafogott, úgyhogy emiatt váltani fogok egy kicsit erősebbre. Amiatt adok 4 csillagot, mert úgy érzem, hogy lepereg az arcomról,ami kicsit zavar, sokszor a kezem és a ruhám is highlighteres. :D Összességében jó, főleg azoknak akik a visszafogott highlightereket kedvelik :)

Update: több highlighter kipróbálása után ez elég fapadosnak számít nekem, a színei sem jönnek be annyira és egyáltalán nem tartós

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 24.

ayse

2017. augusztus 18.

Nekem nagyon bevált.a pigmentaltsagaval nincs bajom es kibirta reggeltől estig.csillogasa is tetszik.bronzos pezsgoszinu es barackos arany

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Magnesium Stearate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.