Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: AkInImOd, Módosítva: 2016. október 3.

Lelőhely:   drogériák, online

2016 Tavaszi Limitált kiadás

Matt sötétkék tusfesték, mártogatós applikátorral.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Egoistagumikacsa

2017. október 17.

Nekem sajnos nem vált be :c

Kicsit szürkés/kékes beütése van, nem az a szép fekete amit vártam... olyan kis halovány. Mintha túl vizes lenne, pedig használat előtt rendesen fel is ráztam, hogy ne amiatt legyen baja. Mikor megvettem csak az ecsetet figyeltem nem csináltam a kezemen próbát, de máskor körültekintőbb leszek.

Felvitelt követően egy-két órán belül már potyog le, főleg, ha cicás szemeket csinálok és nem csak közvetlenül a pillák tövéhez húzok vonalat. Ilyen áron jobbat várnék, ennek olyan 100 forintosokban kapható pár százas minősége van.

Hónapok óta áll a szekrényben várva, hogy egyszer véletlenül elfogyjon a normális tusom és hozzá kelljen fordulni, de nem. Egyszerűen nem szeretem. Ha nagyon muszáj lehet használni... de nekem inkább kuka.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 17.

Nekem sajnos nem vált be :c

AkInImOd

2017. március 26.

2016. június 18.
Tegnap lett végre megszerezve... de hiába vártam rá március óta, picit csalódtam. Ugyanis ez inkább majdnem fekete, nagyon-nagyon sötétkék. Kicsit húzódik is, miközben szárad (ezt közepes tempóval teszi), és emiatt darabosan esik le a belső szemzugból 4-5 óra után...
Ami pozitív, az az ecset: nem túl hosszú, tipikus pár tincsből összeálló anyag, de pont kellemesen rugalmas. Minimális kézügyességet igényel.
Azért el fogom használni, ha nem akarok feketét használni, de örülök, hogy végül türelmetlenségemben megvettem a Lovely kék tusát is (az legalább valóban kék).

Update:
Már egy ideje szerettem volna plusz egy csillagot adni neki. A festék akkor viselkedik a legjobban, ha előtte a szemen használok primert, majd azt fixálom (jellemzően bőrszínű) szemhéjpúderrel, majd ezután viszem fel a tusvonalat. Ha így alkalmazom, akkor sokkal kényelmesebb viselni, és később kezd el pattogzva lepotyogni a belső szemhéjzugból, kívül viszont tartós marad. Megszerettem az eltelt idő alatt - nem csúcstermék, de jó technikával szépen használható. Édesanyámon külön szeretem használni, mivel rajta egy igazi fekete már nem olyan mutatós, míg ha ezt használom, akkor nagyon szép megjelenése lesz a sminkjének.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 26.

2016. június 18.

Update:

bizsa

2016. december 24.

Megadja mindazt mit egy tustól várok, viszont szerintem kicsit kevés. A színe szerintem nagyon szép :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 24.

KezdoManias

2016. július 8.

Tetszik - bár sok tus-tapasztalattal még nem rendelkezem. Eddig elsősorban filceket használtam, így kicsit aggódtam, hogy boldogulok ezzel az ecsettel. Jelentem, jól. Még csak kétszer próbáltam, de egész jó lett az eredmény - sikerült szép vékony vonalakat húznom a szempillatőbe, még a ráncolódó részekre is. Azt viszont nem tudom, hogy ha valaki vastagabb vonalat szeretne, hogyan teljesít, mert én nem így használom. Valószínűleg ennek köszönhető, hogy nálam nem töredezett, jól bírta az irodai viseletet és a közepesen meleg nyári balatoni napot is.
Valóban inkább fekete, de ez nekem nem okoz problémát.
Amivel egyértelműen ellenállhatatlanná teszi magát, az a csomagolása, ezért is szereztem be, nem tudtam rá nemet mondani, valamit egyszerűen el kellett hiznom a kollekcióból. Szerencsére:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 8.

Valóban inkább fekete, de ez nekem nem okoz problémát.

Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

PVP 0 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.