Catrice

Ár:   1329 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: nkatika, Módosítva: 2020. május 18.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Sminkek szájra

Puha textúra shea vajjal. Vizes hatású ajkakat eredményez. Vegán.

4 árnyalatban kapható

Clementine

2020. július 23.

Akciósan 700 Ft-ért jutottam hozzá. Minden tetszik benne, a színe, az állaga, az illata de az nem, hogy milyen azután a szám, hogy lekopik. Iszonyat cserepes lesz tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 23.

Fehereszti

2020. július 4.

Vannak nála bőven jobb termékek, de nem rossz. A nyx butter gloss szerintem jobb, krémesebb, kellemesebb viselet és szebbek a színei. Ez egy ajakápoló szájfény lényegében, az árát megéri, de bevallom én nem nagyon nyúlok érte. Kicsit idegesít viselet közben. Semmi extra kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 4.

gioia

2020. május 17.

Több színem is van belőle. Sajnos a legutóbbi szortiment frissítéskor kivonta a Catrice, pedig egy csodás, kellemes hidratáló szájfény. Abban reménykedek, hogy más formában, de visszahozzák majd ezt a formulát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 17.

lilaszilva

2020. április 12.

A 030 Dr. DEWlittle árnyalatot választottam, talán a meggybordó a legjobb leírása. Az applikátor szerintem túl sok terméket vesz fel pedig nem vékony az ajkam, bár lehet azért sok, mert ez egy erős árnyalat, így kevesebb is intenzívebben hat. Ezen kívül nehezen dolgozom applikátorral, nem áll kézre, úgyhogy ha ciki ha nem, kisujjal igazítom a helyére.. Kopik, és gyorsan be is szívódik de kellemes viselni, nem ragacsos és szép fényt ad. Átlagos termék. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 12.

abicicaaa

2020. április 11.

40-es árnyalat
Azt hiszem ez a legsotetebb, de nagyon szep világos barnas nude szint varazsol az ajkakra. Szepen kopik, barmikor ujrakenheto. Nem hidratal valami jol, de ala mindig kenek ajakbalzsamot, igy nincs vele gondom. En erosebb sminkhez is használom, nem csak a mindennapokra, nemi konnyedseget csempesz az egeszbe.
Külön tetszik az aplikatora, bar eloszor nem tudtam vele szépen dolgozni. Nekem gyorsabb vele a felvitel, mint mas kisebb aplikatorokkal.
Talan egy szajceruza nem art hozza konturnak, de anelkul is tokeletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 11.

40-es árnyalat
Talan egy szajceruza nem art hozza konturnak, de anelkul is tokeletes.

Tothxheni

2020. március 24.

Nem szeretem a labello-féle ajakápolókat. Akármit próbáltam nem használtak, viszont a télre kellett valami amivel napközben hidratálhatom az ajkaim. Impulzus vásárlás volt, mivel ez mégiscsak szájfény, viszont annyira megtetszett, hogy azóta már többet is beszereztem. Nekem tényleg hidratál, és feldobja a no makeup-okat is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 24.

Jutka1989

2020. március 9.

Érdekes, hogy inkább matt párti vagyok, ez viszont tetszik. Kellemes viselet, egész jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 9.

Littlecream

2020. január 21.

Nem rég szereztem be a Müllerbe 50%-os kedvezménnyel, nekem a 070-es Be You! DEW you! árnyalat tetszett a legjobban, nagyon szép színe van és nem az a tipikus ragacsos szájfény érzés, nagyon kellemes krémes állagú. Nem kopik és ebben a hideg időben is tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 21.

kata07

2020. január 21.

Ár érték arányban tökéletes.Kicsit ragadós, hamar kopik. Viszont szépen lehet vele dolgozni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 21.

niki123

2019. november 12.

Nekem egy sötétebb árnyalatban van meg (030), így nem annyira sűrűn veszem elő, de nagyon alapvetően szerintem nagyon szuper. Szépen kopik, nem gyűlik össze, nem maszatolódik, de nem túl tartós. Alapvetően szerintem jó cuc, mert így télen nem szárítja az ajkaimat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

Antioxidánsok: BHT, Diethylhexyl Syringylidenemalonate
Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Sűrűség szabályozó segédanyag.