Catrice

Ár:   1329 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: nkatika, Módosítva: 2018. július 25.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

Puha textúra shea vajjal. Vizes hatású ajkakat eredményez. Vegán.

4 árnyalatban kapható

Ár: 1000 , Eladó: Jadeline14
Állapot: új, Helyszín: Dunakeszi, fizetés: Előre utalás esetén postázom is vagy foxpost.
Lina14

2019. március 11.

3 is megvan a vonalból, ezek:
010 yes i dew: világos pink
020 lets dew this: barackos nude
030 dr dewlittle: marsala piros
mindegyiknek van egy kevés színe, nem teljesen fednek, de emiatt természetes hatása van, nem olyan tartós, de újra lehet kenni napközben. fényes a finise, hidratál is kicsit, hétköznapokra nagyon megszerettem

Lina14
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 11.

3 is megvan a vonalból, ezek:
010 yes i dew: világos pink
020 lets dew this: barackos nude
030 dr dewlittle: marsala piros

Melszi

2019. február 28.

Valóban ápolja a cserepesedésre rettenetesen hajlamos ajkaimat (sokkal jobban mint más ajakápoló termékek). Nem tartós, bár nem is biztos, hogy ennek a szájfénynek ez a fő funkcója, én úgy látom, ez inkább színezett ajakápoló.

Melszi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 28.

hambi

2019. január 24.

Update: Olyan furán rakódik össze, minden a szájsarkaimban. Még a párom is megjegyezte. Szóval -2*. Van ennél sokkal jobb szájfény is ebben a kategóriában,

Csak egy kis ajakszínezőt szerettem volna, annak ez pont jó. Árilag is megfelel, kellemes viselet is, csak gyakran kell újrakenni. Az aplikátor nagyon nem jó alakú, szerintem túl hosszú és nagyon hajlékony, tükör nélkül nem lehet felvinni sajnos, ami elég nagy mínusz, ha óránként kell javítani rajta.
Ettől függetlenül szerintem fogom használni, mert van nálam általában tükör 😁

hambi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 24.

Ettől függetlenül szerintem fogom használni, mert van nálam általában tükör 😁

iofmanuela

2019. január 17.

Nagyon szép színekben kapható, nekem a Let’s DEW This! árnyalat van meg. Ápolja az ajkakat és így télre tökéletes megoldás. Egyedüli gond vele, hogy nem tartós és többször újra kell kenni.

iofmanuela
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 17.

dorottya96

2019. január 12.

Egész jó, a színe és az állaga is nagyszerű-de mire beérek a munkahelyemre semmi nyoma sem marad.

dorottya96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 12.

Redlips

2018. december 23.

Szép fényes és tartós. Nem ragacsos, meg vagyok vele elégedve. 2 árnyalatban van meg.

Redlips
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 23.

eeeee

2018. december 14.

A legvilágosabb rózsaszínes illetve a barna van meg, szeretem mindkettőt. Szájfény jellegű, ahhoz képest viszonylag tartósan fent marad az ajkakok, hidratált érzést kelt és megóvja a száj érzékeny bőrét ebben a hűvös időben a kiszáradástól.

eeeee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 14.

abicicaaa

2018. november 21.

40-es árnyalat
Azt hiszem ez a legsotetebb, de nagyon szep világos barnas nude szint varazsol az ajkakra. Szepen kopik, barmikor ujrakenheto. Nem hidratal valami jol, de ala mindig kenek ajakbalzsamot, igy nincs vele gondom. En erosebb sminkhez is használom, nem csak a mindennapokra, nemi konnyedseget csempesz az egeszbe.
Külön tetszik az aplikatora, bar eloszor nem tudtam vele szépen dolgozni. Nekem gyorsabb vele a felvitel, mint mas kisebb aplikatorokkal.
Ujravevos.

abicicaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 21.

40-es árnyalat
Ujravevos.

schnau.adelle

2018. november 8.

Nagyon jó kis termék. Pigmentált, szép színe van. Imádom a rúzsokat, de ősszel, télen hajlamos kiszáradni es ez a termek hidratalja az ajkaimat. Ajánlom minden rúzs/ szájfény imádónak. :)

schnau.adelle
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 8.

annak29

2018. november 4.

Nagyon szépen megszínezi az ajkaimat, de mégse túl kirívóan. Ápol, és ami a legjobb benne, hogy nem ragacsos, mint az összes többi szájfény.

annak29
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 4.

Antioxidánsok: BHT, Diethylhexyl Syringylidenemalonate
Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Sűrűség szabályozó segédanyag.