Catrice

Ár:   659 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. június 22.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

2020 Disney Minnie & Daisy kollekció

Hosszantartó fényes és csillámos hatású körömlakk.

6 színárnyalatban kapható

delux2001

2020. november 20.

A sötétlila, Daisy árnyalatot vettem meg nemrég utolsó darab volt. Csak megtetszett ez a szín, nem tudtam mire számítsak. De nagyon elégedett vagyok vele, már egy rétegben is szép, ha szépen viszem fel. Kicsit sötét, de abszolút tetszik ez a padlizsános szín. Takarítás, hajmosás, mosogatás mellett is négy-öt napig simán bírta, csak egy-két helyen kopott le. Nagyon tudom ajánlani, ha még kapható valahol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 20.

bernadettu

2020. október 6.

A Hot temper van meg, nagyon sötét bordó, pont ilyet kerestem szinte fekete de mégsem.
Eddig még nem csalódtam a Catrice mini lakkos limitált kollekcióiban, egy héten át tartós marad a manikűröm, ezek után úgyis lemosom, mert megunom, egyetlen problémám, hogy limitált ideig elérhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 6.

Simi95

2020. augusztus 20.

Épp el tudtam csípni az egyik utolsó darabot, már kifutóban volt a termék, amikor rátaláltam. Az "Everybody's Sweetheart" árnyalatot választottam, azonnal beleszerettem a csodásan mély vöröses bordó árnyalatba. Nem okozott csalódást: szép, széles az ecsete, könnyű felvinni a körömlakkot és a fedése is nagyon jó, egy réteg bőven elég belőle. Árnyékban főleg a fémes fényű finish érvényesül, közvetlen fényben pedig a csillámok is látszanak benne <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 20.

LoRs

2020. június 23.

A Fashionista kivételével az összes színt beszereztem. Az Alter-Ego árnyalat lett a kedvencem, két rétegben gyönyörű ezüstös rózsaszín árnyalat, annyira elegáns, pont ilyen körömlakkot kerestem a nyárra, nagy kedvencem lett! Az ecsete tökéletes, könnyen és egyenletesen lehet vele felvinni a lakkot. Alaplakkal nálam 1 hétig jól tartja magát. Olcsó és jó, csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 23.

lenizsu

2020. június 14.

Nagyon megtetszett a csomagolása és a színek. Egyszerre több terméket is vásároltam.
C01 Fashionista
C02 Leading Lady
C04 Alter-Ego
C05 Daily Daisy

Széles ecset. Gyors száradás. Teljes fedés, teljesen visszaadja felkenés után az üvegben lévő árnyalatot. Az apró csillámok nem tolakódok felkenés után. Alap- és fedőlakkal egy hétig szép a körmökön.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 14.

C01 Fashionista

Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: CI 77491, CI 77499, Silver / CI 77820, Titanium Dioxide / CI 77891

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Ezüst, melyet egyrészt színezékként használnak a kozmetikumokban másrészt pedig fertőtlenítő hatása is van.  E szerint a cikk szerint az ezüst nanorészecskék stabilak, nem szívódnak be a bőrbe és baktérium és gombaellenes hatásuk van, így az ezüst nanorészecskék tartósítószerként használhatók a kozmetikumokban. Paula Begoun szerint azonban a bőr ezüsttel való hosszú érintkezése szürkéskékké teheti a bőrt, és az ezüst irritáló is a bőr számára.