Catrice

Ár:   2190 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NovakneViki, Módosítva: 2022. november 11.

Lelőhely:   drogériák, online
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A gyöngyöket tartalmazó gél állagú primer beleolvad a bőrbe, és visszaveri a fényt a friss arcbőrért.

szeliger

2022. november 15.

Az előző véleményezőhöz hasonlóan az ilyen csillogós, gyöngyös dolgok engem is elvarázsolnak, nem is volt kérdés, hogy kipróbálom. Az elején valóban csak a zselé jön, de ez csak az első használatnál van így. Utána már minden egyes pumpánál kerül a kiadagolt zselébe a gyöngyök anyagából is, méghozzá kiegyensúlyozott arányban, nekem nem volt ezzel gondom. Nagyon örülök annak, hogy a gyöngyök nem ültek le az üveg aljára, hanem továbbra is szépen tartják magukat a zselében egyenletesen elosztva, így aztán reménykedem abban, hogy a végére is jut majd belőlük. A pumpa jól használható, pont megfelelő mennyiség kerül a tenyérbe. Alapozó előtti utolsó lépésként használom, a két tenyerem között eloszlatott gélbe merítem az arcom. Én is megerősíthetem, hogy szépen, egyenletesen terül, fényt ad az arcnak. A csillámok nem zavaróak, egyáltalán nem nagyok, nem villognak, sok alapozónak ragyogóbb megjelenést adnak.
Nem mondom, hogy kihagyhatatlan darab, annyi pluszt nem hoz, ettől még szívesen használom. Jó kézbe venni, jó ránézni és úgy általában az egésszel elégedett vagyok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. november 15.

NovakneViki

2022. november 11.

A guerlain meteorites gyöngyök megjelenése óta, ha látok egy ilyen gyöngy technológiás terméket akkor arra ugrom, mint tyúk a takonyra. Eleve limitált kiadás, ráadásul nem mindegyik drogériában kapható.Az ígérete szerint beleolvad a bőrbe és ragyogtatja, valóban beleolvad a bőrbe, de az arcragyogtató hatást inkább a csillámok adják.
A pumpája rendszertelenül adagol, mert az első 3-4 pumpálásnál nekem csak zselét adagolt, már kezdtem bepipulni, amikor kaptam egy extra csillámos adagot. Nem is úgy fogalmaznék, hogy rendszertelenül, hanem inkább nem egyforma a adagokban a zselé és csillám arány.
A sminket egész nap tartja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. november 11.

A sminket egész nap tartja.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.