Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: masnis, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2016. április 14.

Lelőhely:   drogériák, online

2015 májusi limitált trendkiadás

Vanesszaeszter

2018. január 4.

Tökéletes!!!! A boltban nem csavartam le a kupakját, hiszen nagyon kellett egy folyékony tus, és siettem is. Hazaértem kinyitottam, nagyot csalódtam, hiszen nagyon vastagnak látszik az ecset része. De annyira tökéletes mégis. Mindent tud amit tudnia kell, hihetetlenül fekete, tartós, megszárad, és annyira könnyű kezelni. Az eddigi legjobb a tusok közül, könnyebb a filceknél is. Gyönyörű tusvonalakat lehet vele húzni. Ami még egy pluszpont , hogy tartóssága ellenére sminklemosóval könnyedén lejön, nem kell sokáig dörzsölgetni! Biztos vagyok benne, hogy újraveszem!!! Tökéletes!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 4.

Hilarie

2016. augusztus 12.

Az utolsó darabok egyikét hoztam el (leárazva). Korábban sokat bénáztam a tusvonallal, le is mondtam róla, inkább ceruzát használtam. De ez annyira olcsó volt, hogy ki kellett próbálnom. És ezzel tudok szép vékony tusvonalat húzni! És még extra fekete, matt és tartós is. Már most sajnálom, hogy előbb-utóbb el fog fogyni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 12.

nashko77

2016. május 7.

Istenkém, már most félem a napot, amikor el fog fogyni... Folyékony tus létére olyan kis egyszerű a használata, hamar szárad, ráadásul mattra, és még ha a szememhez nyúlok, akkor sem kenődik el. Hétköznapra elengedhetetlenné vált. A Catrice nyugodtan kiadhatná újra, különben kénytelen leszek megvenni a 2x ennyibe kerülő Astor szemhéjtust. Folyékony tusok közül úgy tapasztaltam csak ez a 2 ér valamit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 7.

citronella

2015. szeptember 7.

Annyira örülök,hogy sikerült megszereznem!!!!! Szuperkönnyű vele dolgozni,nagyon szép,vékony vonalat lehet vele húzni.Még egy olyan béna is boldogul vele mint én. :) Szerintem az ára is nagyon rendben van,az essence filces tusai kerülnek ennyibe és ez mérföldekkel jobb.Kár,hogy limitált,lehet,hogy be kellene még táraznom belőle,amíg kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 7.

NBetti2000

2015. június 20.

Én nagyon szeretem ezt a tust, tényleg mattra szárad. Én általában nem húzom ki cicásra a szemem, mivel rejtett a szemhéjam, de ha igen akkor biztos nem ezzel mert nagyon könnyen elkenődik, de én mégis nagyon szeretem mert maga a tusvonal nap végére is ugyanúgy ott van. A színe tényleg szép fekete, az applikátor vastagsága is tökéletes. Én nagyon szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 20.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.