Catrice Exotic Traveller Palette À Porter Eyeshadow Palette Mini Szemhéjpúder Paletta

Catrice

Ár:   €3.99   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   5,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vkata96, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. március 31.

Ár:   €3.99
Kiszerelés:   5,2 g
Lelőhely:   Müller, Rossmann

6 remekül kombinálható színt tartalmazó, utazó méretű szemhéjpúder paletta. A szemhéjpúderek fémes, matt és csillámos hatásúak.

Vegán

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Szilvikriszti

2020. január 19.

Utazáshoz szerettem volna egy palettát ez kicsi és vékony, de elég sok kedvenc színem van benne. De ezzel a zölddel nagyon nem értek egyet, eléggé kilóg a palettából. A helyére inkább egy extra csillámos rózsaszínt tettem volna, akár glittereset is, hogy a többi színt fel lehessen vele dobni és akár egy elég extra sminkhez is megfeleljen. Nem potyogna a színek és tartós is. Pozitívan csalódtam benne és az ára is jó. A corvinban a müllerben jutottam hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 19.

random

2019. március 29.

tényleg picike, és semmi felesleges "hely" nincsen benne, a csomagolás tervezőinek nagy-nagy puszi ezért :D a szemhéjpúderek minősége is jó, a mattokat ugyan egy pöppet nehezebb satírozni, de azért nem vészes. az egyetlen gondom az árnyalatok és finishek kombinációjával van. a fekete és a vöröses-bordós szín, oké, matt, ennek van értelme. a matt csontszínnek is, gondolom, bár annak a pigmentáltsága azért hagy némi kívánnivalót maga után, de gondolom ezt szánták satírozáshoz. de miért kellett mindhárom nude színt fémes-csillámosra csinálni? ha lenne benne egy matt (esetleg selyemfényű) barnás szín, ami használható lenne a mályítővonalban, sokkal "multifunkciósabb" lenne a paletta. na jó, persze, van ebből a fajta palettából más színösszeállítás, de azért álmodozni lehet...

p.s.: ránéztem megint erre a kis palettára, és eszembe jutott, hogy mire emlékeztet ránézésre: a KvD fél szívecskéjére a Too Faced kollaborációból. csak a matt szürke helyett fényes barna van, a fehér helyett meg csontszín. sajnos az nincs meg nekem, úgyhogy nem tudom őket összehasonlítani swatcholva, de azért örülök, hogy végül csak beugrott :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol