Catrice

Ár:   1329 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1329-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: angelscrime, Módosítva: 2018. február 22.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1329

Ideális eszköz a ragyogó, szép formájú szemöldökökhöz. A szemöldökcsipesz, a kefe és a tükör mellett tartalmaz két árnyalatú púdert a világosabb és a sötétebb szemöldökökhöz, ami igazodik a szemöldökszínedhez.

Ár: 1329 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 500ft , Eladó: KszHilda
Állapot: Kb 2* használt, Helyszín: Miskolc, fizetés: Előre utalás után postázom ajánlott levélként vagy foxposttal automataba
500 Ft/ajándék - Catrice Szemöldök Ápoló Készlet
Ár: 500 Ft vagy ajándék 3000 Ft feletti vásárlás esetén , Eladó: hajnalcsillag
Állapot: Kipróbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten a Nyugatinál HÉTKÖZNAPOKON/Foxpost/Ajánlott postán maradó előre utalás után
peanutbuttercup

2019. október 16.

A legeslegjobb szemöldökformázó. Ha csak egy sminkterméket lehetne választanom, ez lenne az. A színek tökéletesek szerintem mindenki számára. Egy kis fixáló géllel rajtam kitart egész nap! Természetes és gyönyörű szemöldököt lehet vele formázni, lassan 3 éve használom, és rengetegen dicsérték a szemöldököm, ennek köszönhetően. Nagyon ajánlom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 16.

Guppi

2019. szeptember 18.

Szerettem volna szeretni, ès irigylem azokat, akiknek bevált ez a termèk. Rajtam sajnos egyáltalán nem tartós, ès nagyon porol. :(
Az ecset amit adnak hozzá nem rossz, a csipesz viszont használhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

Az ecset amit adnak hozzá nem rossz, a csipesz viszont használhatatlan.

szaszkri

2019. szeptember 8.

Sok reményt fűztem hozzá, mert egyébként imadom a Catrice termékeket, de vegul nem olyan, amilyenre számítottam. Nem birt ki egy teljes napot, könnyen kopik, es nehéz vele befedni a szálak közötti részeket, mert lepereg a bőrömről. A kis ecset szerintem túl kemény, így ez sem segíti a felvitelt. Nem veszem újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 8.

duchess_g

2019. augusztus 13.

Jó kis szemöldökformázó, a kivitele is aranyos, praktikus. Könnyű vele dolgozni, nem nagyon lehet elrontani a formázást, egész tartós is és szuper az ára! Jó lenne, ha még többféle árnyalat lenne belőle...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

Anett1224

2019. augusztus 9.

Régóta használom, és nagyon szeretem! Sokáig elég, jól fed, tökéletes számomra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

Régóta használom, és nagyon szeretem! Sokáig elég, jól fed, tökéletes számomra!

andreatoth928

2019. augusztus 5.

Számomra ez A Tökéletes szemöldökformázó. Imádom. Nagyon sokáig elég és a helyén marad egész nap.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

Andii017

Korcsoport: < 18
2019. július 15.

Sajnos nekem túl világos, hogy megrajzoljam az egész szemöldököm,de kis foltok kitöltésére jó

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. július 15.

Wattsy

2019. július 7.

Nem a hozzácsomagolt ecsetet használom de nagyon jó kis készlet, sokáig elég, nagyon jó árban van. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 7.

Flortim

2019. július 5.

Könnyű vele dolgozni, praktikus a csomagolása. Bár nem a készlethez tartozó ecsetet használom, de tetszik, hogy bármikor kéznél van, ha kell. Pigmentáltsága számomra megfelelő! Jár az 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 5.

szokezita

2019. június 24.

Imádom, én a világosabb árnyalatot használom, de vettem hozzá másik ecsetet, mert ezzel a kicsivel amit adnak hozzá, nekem lehetetlen dolgozni :D imádom, ha elfogy, biztosan újraveszem. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 24.

Emolliensek: Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Zinc Stearate, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Manganese Violet / CI 77742
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.