Catrice

Ár:   1329 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1329-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: angelscrime, Módosítva: 2018. február 22.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1329

Ideális eszköz a ragyogó, szép formájú szemöldökökhöz. A szemöldökcsipesz, a kefe és a tükör mellett tartalmaz két árnyalatú púdert a világosabb és a sötétebb szemöldökökhöz, ami igazodik a szemöldökszínedhez.

Ár: 1329 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
rekaasoos

2019. május 23.

A kétféle szín segítségével tökéletesen a szemöldökömhöz passzoló szín érhető el. Tartós, könnyű vele dolgozni nem kenődik el. A szemöldök csipesszel számomra kicsit nehézkes dolgozni, de utazások alkalmával nagyon jól jön egy két szál kiigazítására.
Sokáig kitart, már a vagy 3-4 éve ilyet használok csupán azért kellett újat vennem mert leesett és összetört az első.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 23.

kremmanias24

2019. május 23.

Már kétszer újravettem. Sokáig elég, és tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

Már kétszer újravettem. Sokáig elég, és tartós.

kersh

2019. május 8.

Nagyon jó paletta, a púder a szemöldökön nem kenődik el egész nap, elég csak egy kevéske is belőle ahhoz, hogy szép, természetes módon emeljem ki a szemöldökömet. A szemöldökömet nem tudom semmi mással olyan szépen kifesteni, mint a mellékelt mini, ferde végű ecsetkével. Évek óta ezt használom, pedig folyamatosan kísérletezgetek más, nem púder alapú termékekkel, de maradok nála. Nekem a halványabb szín áll jól, a sötétebbet csak szemhéjpúderként használom, mert brutálisan sötét. Az ára pedig plusz pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 8.

Dee

2019. május 3.

Hűha, elsősorban szerintem a színek jók legalábbis nekem a világos része az teljesen tökéletes (a sötéttel nem kísérleteztem még pedig már 2 hónapja használom)
Ecsetet mindenképp érdemes venni külön ami benne van kicsi és hasztalan, viszont a szemöldök csípész nagyon jó benne. ( van az a szituáció mikor nem árt ha van egy a táskában).
Hiányzik nekem belőle gél állagú rész valamiért jobban kedvelem a kombókat, praktikusabb.
A színe minimális kopással napvégéig kitart (előtte szemöldök ceruza úgy rá a por).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 3.

madri

2019. április 25.

én annyira nem ájultam el tőle....a világos színe túl világos, a sötét túl sötét, az ecset meg egyszerűen gagyi és kicsi.

update: egy hosszabb ferde ecsettel elég jól lehet vele dolgozni. Ennyi pénzért amúgy nem rossz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 25.

Bettiiyy

2019. április 17.

Én vagyok az a lány, aki sose mert a szemöldökceruzák, filcek és mindenféle számára idegen dologhoz nyúlni. Aztán véletlenül a szemöldökformázás közben mellényúltam, és kihúztam AZT a bizonyos szemöldökszálat, ami ha nincs, akkor az egész fejed eldeformálódik. Egy videóban láttam meg, gondoltam ez az egyetlen esélyem, hogy újra a fejem fej legyen, és ne fúj. Megvettem. Féltem, azt hittem, nagyon béna leszek. És nem! Tökéletes, nem hivalkodó, természetes, kissé kiemeli a szemöldökömet, amitől az arcom még szebb lesz, de nagyon jól elfedi a hibát. Könnyű használni, és nagyon aranyos és praktikus a fiókos megoldás hozzá. Sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

betti961

2019. április 8.

Sokáig használtam ezt a szemöldökformázót, majd átváltottam a Makeup Revolution szemöldökformázójára. Mindkettőt szeretem, ezzel picit könnyebb dolgozni és olcsóbb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 8.

szabiina

2019. április 7.

Éveken keresztül hű társam volt, nagyon szerettem. Géllel és/vagy filccel együtt használtam attól függően, hogy mennyire hangsúlyos szemöldökre vágytam. Évekig elég volt egy csomag.

Sajnos nekem könnyen tört a doboza, illetve én másik ecsettel használtam. Mindezektől függetlenül újra venném bármikor, ha szükségem lenne szemöldök termékre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 7.

szucsnoem95

2019. április 4.

Azt hiszem, 3-4 éve vehettem, és most fog lassacskán elfogyni, pedig rendszeresen használom. Hatalmas szerelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 4.

Flortim

2019. március 8.

Minden sminkeléskor használom, nagyon szeretem. Nagyon lassan fogy, ezáltal sokáig elég lesz. Tetszik a kiszerelése, praktikus. Hezitáltam e között és az Essence szemöldökkészletével, végül a designja miatt erre esett a választásom. Teljes mértékben meg vagyok vele elégedve! 😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 8.

Emolliensek: Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Zinc Stearate, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Manganese Violet / CI 77742
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.