Catrice

Ár:   1329 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: angelscrime, Módosítva: 2022. március 25.

Lelőhely:   drogériák, online

• kiemeli a szemöldökét és hangsúlyozza annak természetes szépségét
  • elmélyíti a tekintetét

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Dorotii66

2022. március 31.

Az árához képest egész jól teljesít, sokáig tart, de egy napot nem bír ki. Viszont a hozzájáró ecsettel tényleg nem jó dolgozni, de ezt orvosoltam azzal, hogy vettem külön egy ecsetet. Sajnos, nekem a színek nem váltak be, a világosabb alig látszik, elég hamar eltűnik, míg a sötétebbel nagyon óvatosan kell bánnom, és ha már kicsit több kerül fel belőle, akkor nagyon természetellenes. Fogalmam sincs mikor fog elfogyni, de nem veszem újra a színek miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 31.

rozsaanna

2022. január 28.

Mindennapi sminkem egyik lépése. Szeretem a természetes mégis formás szemöldököt, így ez a termék tökéletes választás volt. Egész nap bírja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 28.

Csokismentol

2022. január 23.

Nem sminkelek, de halvány a szemöldököm, így próbálkoztam valami olyan terméket találni, amivel úgy sötétíthetek rajta, hogy ne tűnjön fel nagyon, hogy smink. Ezzel úgy tudtam természetes hatást elérni, ha a sötétebb színből rajzoltam meg, nagyon kevés termékkel, de sokszor abból is visszatöröltem mert természetellenes lett. A világos szín, meg nem látszik meg rajtam, nem tudom az kinek jó (szőkésbarna vagyok). Az ecset, amit adnak hozzá iciripiciri, elég kényelmetlen vele áthúzni a szemöldököt, az essence hasonló termékéhez jobbat adtak. Nagyon porzik a termék, rengeteg lepotyog a palettáról ecsetelés közben és így kárbavész.Volt, hogy munkaidő végére már eltűnt/lekopott/lepergett, rossz érzés volt belegondolni, hogy lehet, belepotyogott a por a szemembe. Inkább leszoktam róla, még mielőtt hozzászoknék a látványhoz és nem bírnék utcára menni nélküle, mint annyian, akik sminkelnek napi szinten.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 23.

Tig

2021. december 16.

Könnyen használható, pedig elég béna vagyok a sminkeléshez. Bár sötétbarna a szemöldököm, számomra mindkét szín passzol - én szeretek a szemöldökömnél világosabb színt használni, hogy finomítsak rajta, úgyhogy aki sötétebb szemöldökű és nem a finomítás a célja, annak nem lesz jó. (Lejjebb többen azt írják, szőkéknek tökéletes.) Még a slim'matic szemöldökceruzájuknál is jobban szeretem, ezzel a púderrel-kis ecsettel még jobban boldogulok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 16.

SBKitten

2021. november 13.

Nagyon szeretem ezt a terméket, praktikus, a kis "fiók"-ban még hullámcsatot is lehet tárolni :D Tartós, nem vöröses, hanem szép színe van, és meglepően precíz a kis ecset is ami van hozzá, én azzal is használom

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 13.

pakbak

2021. október 29.

Szőkéknek tökéletes az árnyalat, és tartós is. Siman egy ligában van az urban decay porokkal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 29.

enikoo97

2021. október 26.

Nagyon rég óta porállagú termékeket használok a szemöldökömre, napi smink rutinom része. Kíváncsiságból kipróbáltam ezt a terméket és nagyon tetszik, minimálisan ez is letud hullani az ecsetről ez miatt 4*-ot adnék rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 26.

Dorinaful13

2021. október 25.

Évek óta használom ezt a terméket, a sokadik dobozzal veszem már.
Egy teljes napot tökéletesen nem bír ki nekem, de mindig nálam van így tudom napközben korrigálni ha szükséges.
Én a kis ecsettel is meg vagyok elégedve.
A világos színe számomra tökéletes, azonban a sötétebbik szín nem illik hozzám. Ez az egyetlen hátránya sajnos, hogy a másik fele mindig a kukában végzi. :/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 25.

Évek óta használom ezt a terméket, a sokadik dobozzal veszem már.
Én a kis ecsettel is meg vagyok elégedve.

ronivarga2001

2021. szeptember 21.

Nagyon nem vált be, gyorsan lekopott, az ecsettel nem lehet precízen dolgozni, a színválaszték sem a legjobb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 21.

Burya

2021. szeptember 17.

Már jóedeje kerestem a szőke hajamhoz illő szemöldökpúdert, de eddig mind túl sötétnek bizonyult. Ez viszont tökéletes, a világosabb színnel teljesen természetes hatású a végeredmény. Nap végére sem mászik el és az erősen hiányos részeket is szépen befedi. Ez a kompakt kiszerelés pedig nagyon tetszik a kis kihúzható fiókocskával. Szerintem nagyon sokáig elég lesz, de biztosan újra fogom venni, ha elfogy!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 17.

Emolliensek: Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone
Illatanyagok: Methylparaben
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Zinc Stearate, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Manganese Violet / CI 77742
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben

Methylparaben i I ta I par 0 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.