Catrice

Ár:   1329 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: angelscrime, Módosítva: 2022. március 25.

Lelőhely:   drogériák, online

• kiemeli a szemöldökét és hangsúlyozza annak természetes szépségét
  • elmélyíti a tekintetét
  • vízálló termék
  • praktikus kefével együtt

2 változatban kapható

jordanpatti96

2024. május 19.

Én nagyon szeretem , pont passzol a sötét szín a hajamhoz. Azért nyáron nap végére már figyelni kell rá , hogy ne nagyon nyulkaljon oda az ember , mert szeret maszatolódni , de ezt leszámítva én nagyon szeretem. Több mint egy éve használom , ès szerintem legalább meg1x ennyi van benne , pedig 7/5 napot legalább sminkelek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 19.

vidazs93

2024. március 31.

Tökéletes! <3 már minden létező fajtájú/márkájú terméket próbáltam szemöldökre, úgyhogy most már tutira mondhatom, hogy megvan az igazi :) a sötétebbet használom, tökéletes az árnyalat, jól pigmentált, a teljesen természetes hatástól a drámaiig lehet rétegezni, és egész nap mozdulatlanul fennmarad! Elég lassan fogy, szerintem sokáig elég lesz, de ha egyszer elfogy, biztosan újraveszem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 31.

_pszofi_

2024. március 14.

Imádom!! Nem porosodik, pigmentált, tartós és szuperkönnyű vele dolgozni. Sokáig kitart, de ha elfogy tuti újra ilyet veszek!! 💞

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. március 14.

Demonshadow

2024. február 10.

Az itteni vélemények alapján mertem megvenni, és egyáltalán nem bántam meg! Ár-érték arányban rettentő jó, bár osztom az előttem szólók véleményét, miszerint a hozzá járó műanyag ecset borzasztó. Én ki se próbáltam, hanem hozzácsaptam a már elfogyasztott szemöldökporhoz járó, valódi szőrből készült ferde ecsetet, amivel ugyanolyan jó használni, mint az elődjét. Évekig elég ez a mennyiség, ehhez képest pedig nevetségesen olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 10.

lillldinpoveste

2024. január 25.

Szerintem az egyik legjobb az ecsetet leszámítva I szépen pigmentalt, közepesen tartós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. január 25.

duchess_g

2023. augusztus 6.

Jó kis szemöldökformázó, a kivitele is aranyos, praktikus. Könnyű vele dolgozni, mivel puhan lehet felvinni, nem olyan egyszeru vele elrontani a formázást, mint egy zseles szemoldoktussal vagy egy szemoldokceruzaval. Egész tartós is a vegeredmeny es szepen kopik. Bar nincs belole sokfele szin, amit en valasztottam annak nekem a szine is tok jo (a hamvas vilagosat hasznalom, de a sotet kisse melegebb se rossz), kb jobban passzol, mint a draga markake. Viszont en spirallal tudok csak szepen dolgozni a szemoldokon, igy nalam vegul hatterbe szorult, ezzel a porral nem lesz olyan termeszetes, bar a zselenel, ceruzanal meg mindig egy fokkal jobb. Viszont nem tudom elvitatni az erdemet, hogy kategoriajaban (por) nagyon jo.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. augusztus 6.

patrisha

2023. február 12.

Jó szín 010-esnek a világosát használom, világosbarna hajamhoz.
Szerintem természetes hatást lehet elérni és tartós is.
Már jó ideje megvan de még mindig nem latszik az alja a tartónak, valószínű még hosszú évekig elég lesz.
A csomagolás is viszonylag tartós bár már az egyik kis pöcök eltört nekem de zár még mindig. Egy kis tükörrel még jobb lehetne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. február 12.

Jó szín 010-esnek a világosát használom, világosbarna hajamhoz.
Szerintem természetes hatást lehet elérni és tartós is.

rekuci_13

2022. december 16.

Nagyon tartós és az egyik legjobb szemöldök termék amit valaha használtam. Ár érték arányban nagyszerű. Nagyon sokáig elég

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. december 16.

coborszofi

2022. november 23.

az egyik legjobb szemoldok termek amit valaha probaltam,araertek aranyban tokeletes nagyon sokaig eleg

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. november 23.

tara95

2022. november 5.

Az egyik legjobb szemöldökre való termékem, keverve, külön-külön használva is szép, természetes és tartós az eredmény, ráadásul többször esett pofára, meg sem rezdült.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 5.

Emolliensek: Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone
Illatanyagok: Methylparaben
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Zinc Stearate, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Manganese Violet
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben

A CosIng hivatalos besorolása szerint csomósodást megakadályozó, színező és sűrűség szabályozó összetevő. Leggyakrabban por állagú sminktermékekben találkozhatunk vele, melyeknek nagyon jó tapadást biztosít.

Methylparaben i I ta I par 0 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.