Catrice

Ár:   1329 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1329-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: angelscrime, Módosítva: 2018. február 22.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1329

Ideális eszköz a ragyogó, szép formájú szemöldökökhöz. A szemöldökcsipesz, a kefe és a tükör mellett tartalmaz két árnyalatú púdert a világosabb és a sötétebb szemöldökökhöz, ami igazodik a szemöldökszínedhez.

Ár: 1329, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Flortim

2019. március 8.

Minden sminkeléskor használom, nagyon szeretem. Nagyon lassan fogy, ezáltal sokáig elég lesz. Tetszik a kiszerelése, praktikus. Hezitáltam e között és az Essence szemöldökkészletével, végül a designja miatt erre esett a választásom. Teljes mértékben meg vagyok vele elégedve! 😊

Flortim
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 8.

bogi7867

Korcsoport: < 18
2019. február 26.

Feltem megvenni mivel elotte sosem hasznaltam port a szemoldokom festesehez, de egyaltalan nem bantam meg. Kicsit dragabb, de szerintem megeri az arat, 3 honapja hasznalom es fele sem fogyott meg el. A hozza jaro ecsetet hasznalom, es konnyu vele festeni. A csipesz is hasznalhato.

bogi7867
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. február 26.

Demonshadow

2019. február 17.

Az itteni vélemények alapján mertem megvenni, úgy voltam vele, hogy pár száz forinttal drágább csak a saját márkás termékeknél,ezért megpróbálkozok vele. Sokáig az YR szemöldökhöz való ceruzát használtam, amit hegyezni kell, de nagyon nem jött be. Elég sokáig kell szenvedni vele, amíg befogja a bőrt, nem volt tartós, ha meg hegyeztem, bökte a bőrömet. És ez? Ultra brutál tartós, ahogy előttem is írták már. Őszintén szólva nem néztem szét, hogy több árnyalatban létezik-e, valószínűsítem, hogy nem, mert pont az a két árnyalat van a palettán, mint ami a képen is látszik. Ezek kifejezetten hideg színek, míg az én egyre sötétebb barna színű hajamhoz nagyon passzol, addig anyu vörös hajához nagyon rideg, nem áll jól neki. Az ecsettel még barátkozok, nem igazán tudom használni, de a ferde kialakításnak köszönhetően egy kis gyakorlás után valószínűsítem, hogy nagyon szépen meg fogom tudni rajzolni vele az ívet.
A kiszerelés rettentő csajos, csinos, a grátisz szemöldökcsipesz már csak hab a tortán. Egyébként kétlem, hogy ilyen kis tükörnél szépen lehet szemöldököt rajzolni, de lehet, hogy ehhez csak én vagyok túl kevés. Csont nélkül kapja az 5*-ot.

Demonshadow
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 17.

Eveee

2019. február 6.

Nagyon illik hozzám mind a két szín, ráadásul tartósak és könnyű velük dolgozni. A mini ecset és szemöldökcsipesz nagyon hasznos utazáshoz, fesztiválhoz vagy ha csak napközben meg kell igazítani a sminket ( erre optimális körülmények közt nincs szükség). Én használok mellė egy fixálót is, ami tartalmaz kis szálakat és ezzel a kombóval egy nagyon természetes, dús, szép szemöldököt tudok varázsolni. Jó áron van és sokáig használható.

Eveee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 6.

pcsengi99

2019. január 24.

IMADOM! Kb 2 eve vettem es meg mindig felig van, konnyu vele dolgozni es brutal tartos. Fixalo nelkul is egesz nap tart. A problemam csak annyi, hogy extra keves es vekonyszalu szemoldokom van igy muszaj voltam venni zselét is, hogy megtudjam formazni, de igy egyutt tokeletes!

pcsengi99
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 24.

hogbara

2019. január 16.

Már vagy 2 éve használom, és még mindig nagyon sok van benne, pedig minden nap kifestem vele a szemöldökömet. Számomra a tökéletes szemöldök termék

hogbara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 16.

Chica

2019. január 10.

Évek óta használom! Előtte ceruzát használtam, de az közel sem volt ennyire természetes és tartós. 24 órát nekem simán kibír fixáló nélkül is. Én csak a sötétet használom, mivel a másik nem is látszik a szemöldökömön, de mindennapi használat mellett így is nagyon sokáig elég. Plusz pont benne a kis ecset és a szemöldökcsipesz, melyek vészhelyzet esetén nagyon jól jönnek.

Chica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 10.

Martika98

2019. január 10.

Hűha! Ez egy csoda. A hozzávaló ecset számomra használhatatlan, de a saját kis szemöldök ecsetemmel annyira gyönyörű szemöldököt tudok varázsolni a két szín keverésével, hogy mostanában folyamatosan dicsérik, és mindenki mondja, hogy ilyet akar, mint az enyém. Pedig a szemöldököm alapvetően elég ritka, és vékonyka sajnos. Számomra *5

Martika98
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 10.

KozmaNikolett2001

2019. január 9.

Nagyon szeretem. Szőke a hajam , a világosabbik szín tökéletes hozza. Megfeleloen pigmentalt es az arat 100%ig megeri mert nagyon jo arban van. Mar regota hasznalom es szinte alig fogyott

KozmaNikolett2001
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 9.

tyukanyo

2019. január 9.

Szép természetes szemöldököt tudok vele csinálni könnyedén. Az ecset maximálisan kihasználható számomra, a csipeszt is próbáltam, az sem volt rossz. Vékony szálú ritka szemöldököm van amúgy, de szerencsére nagyon természetes hatást tudok vele elérni.

tyukanyo
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 9.

Emolliensek: Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Zinc Stearate, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Manganese Violet / CI 77742
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.