Catrice

Ár:   1329 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: angelscrime, Módosítva: 2018. február 22.

Lelőhely:   drogériák, online

Ideális eszköz a ragyogó, szép formájú szemöldökökhöz. A szemöldökcsipesz, a kefe és a tükör mellett tartalmaz két árnyalatú púdert a világosabb és a sötétebb szemöldökökhöz, ami igazodik a szemöldökszínedhez.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

LCs

2021. május 19.

Tökèletes fedèst biztosít, termèszetes hatàssal kombinàlva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 19.

Tökèletes fedèst biztosít, termèszetes hatàssal kombinàlva.

SzilAnn

2021. április 23.

A szemöldök púderek közül nekem ez volt az abszolút kedvencem! A színe nagyon természetesnek hat és sokáig tartja magát. Ha nagyon precízen szerettem volna szálakat rajzolni akkor egy kis vízzel és egy nagyon keskeny, apró szemöldök ecsettel használtam.

Azonban be kell valljam csomagolásától rosszul voltam. Több mint egy évig használtam, de a kis doboz pár hét alatt tönkre ment, legumizva hordozgattam szegényt. A kis kiegészítők amiket hozzá adnak semmire sem jók, de ez nem húzza le az értékelésemet, de jobb lenne egy masszív, kompakt csomagolás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 23.

Nikolett9

2021. március 30.

Nekem nem vált be, bár a termék mentségére legyen mondva, hogy az én szemöldökömet nehéz porral formázni. Egész egyszerűen a világosabb árnyalat nem tapad meg a bőrömön, a sötét pedig túl sötét a hajszínemhez. Próbáltam már úgy, hogy előtte zseléztem, waxot kentem a szemöldökömre, hátha abba tapad, de még így sem tudtam használni. Valamint könnyen kenődött is, pedig egyáltalán nem zsíros a bőröm. A színek egyébként szépek, sajnálom, hogy nekem nem vált be. Elajándékoztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 30.

TreasuredSoul

2021. február 23.

Nagyon szép szemöldököt lehet vele rajzolni, nekem az elején kicsit rá kellett jönnöm a használatára, de idővel belejöttem. Az Essence szemhéjtushoz való ecsetjét használom hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 23.

Zsu23

2021. február 19.

Nagyon szép színe van (végre egy barna, ami nem vörös!!!) szerintem tartós is, a tükör benne nagyon praktikus. A kis ecsetet hozzá nem sűrűn használtam, de egyébként az is meglepően jól szuperál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 19.

Wilfur

2021. február 17.

Könnyen lehet vele festeni, szép szín, természetes hatású. Egyetlen hátránya, hogy nem tartós. Ezt azonban lehet javítani szemöldökre való színtelen gél-el. Valamint olcsó a többihez képest.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 17.

vera3113

2021. február 11.

Emelett még az Oriflame szemöldökpor készletét használtam, viszont ez jelentősen olcsóbb, minőségben pedig azonos szintet nyújt. Már többször újravettem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 11.

Dorotii66

2021. február 7.

Nagyon örülök, hogy megvettem, szuper mindkét szín. Könnyen lehet vele dolgozni, bár a hozzátartozó ecset nem az igazi, de ettől függetlenül szuper kis termék. Óriási plusz pont, hogy tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 7.

Ppangi

2021. január 21.

Imádom. Csak a világosabb részét használom a szőke szemöldökömre. Ceruzával megrajzolom és ezzel töltöm ki. Igazán természetes hatást lehet vele elérni. És ami még jó pont,nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 21.

gabriella2121

2021. január 9.

Külsőre nagyon hasonlít az Oriflame szemöldök porához. Az évekig volt a kedvencem. Ennél ugyanez. Imádoom!! Nagyon picike mennyiség is elég belőle, hogy szépen, határozottan lehessen vele dolgozni, így valószínűleg nagyon sokáig elég is lesz. Ami nekem még fontos szempont volt, hogy ne másszon, ne mozduljon el, napközben sem. Az ecset ami hozzá jár, nálam sajnos nem működik, de ez az értékéből semmit sem vesz el. Egyértelműen 5 csillagos kis termék. Ha egyszer elfogyna, mindenképpen újravenném. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 9.

Emolliensek: Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Zinc Stearate, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Manganese Violet / CI 77742
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.