Catrice

Ár:   1329 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: angelscrime, Módosítva: 2018. február 22.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

Ideális eszköz a ragyogó, szép formájú szemöldökökhöz. A szemöldökcsipesz, a kefe és a tükör mellett tartalmaz két árnyalatú púdert a világosabb és a sötétebb szemöldökökhöz, ami igazodik a szemöldökszínedhez.

diii24

2020. július 8.

Többféle megoldást próbáltam szemöldök festésre, de eddig ez vált be a legjobban. Ceruzát nem szeretek használni, esetleg ha szuper természetes szemöldököt akarok, akkor spirált használok, de van hogy azzal is bénázom. Így ha biztosra szeretnék menni, mindenképp ezt a port használom.
A sötét színből a szemöldököm közepére-végére szoktam felvinni, a szemöldököm elején pedig a világosabb árnyalatot használom kis ombre hatással. Nem szoktam waxot rátenni vagy fixálni, de így is tartós, sosem kenődött vagy csúszott még el.
Már 4-5 éve ezt használom, vettem belőle párat. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 8.

Már 4-5 éve ezt használom, vettem belőle párat. :D

JAAAZMA

2020. június 27.

Évek óta csak is rá esküszöm!!! :)
Azóta párosult mellé a márka zselés szemöldök fixálója. Valami csoda :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 27.

Évek óta csak is rá esküszöm!!! :)
Azóta párosult mellé a márka zselés szemöldök fixálója. Valami csoda :D

vikimaja

2020. június 4.

Nagyon sokáig elég, az elsőt talán 2 év alatt sikerült elhasználnom. A minősége nem romlott ez idő alatt, nem porol, szépen fel tudom tölteni vele a szemöldökömet. Egész nap a helyén marad, nem fakul/foltosodik nap végére. Imádom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 4.

Zuzu13

Korcsoport: < 18
2020. június 1.

Nagyon szeretem, évek óta használom ugyanazt az egy kis dobozt. Még mindig rengeteg van benne. Nagyon jó az állaga, nem porzik és megmarad a helyén. Árban is tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. június 1.

meva

2020. május 7.

Több mint 1,5 éve megvan már, minden nap használom és nekem is az az érzésem, hogy sosem fog elfogyni :) A színe tökéletes a hajszínemhez, a tartóssága is szuper, természetes hatást kölcsönöz. Bőven megéri az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 7.

Ziza

2020. április 25.

Már nem is emlékszem, hogy mikor vettem, de mindennapi használta mellett is nagyon sokáig elég. Jók a színei, én keverni szoktam a kettőt, könnyű felvinni és egy kis fixáló zselével egész nap szép. A kis fiókjában található ecsetet főleg csak utazáskor használom, de nagyon hasznos kiegészítői a terméknek a csipesszel együtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 25.

bibike2000

2020. április 16.

Nagyon régóta, 4 éve megvan. Hetente többször is használom, és még mindig van benne. Tartós, a színek mindenkinek passzolnak. Külön plusz pont a kis fiók a csipesszel és a kis ecsettel. Szeretem, nagyon jó termék, bár nem használom az ecsetét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 16.

Virdzsy

2020. április 15.

Nagyon sokáig elég... :D
Tartós,egész nap kitart. Könnyű a felvitele.Jár az 5* mindenképp. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 15.

Nagyon sokáig elég... :D
Tartós,egész nap kitart. Könnyű a felvitele.Jár az 5* mindenképp. :)

peanutbuttercup

2020. április 1.

A legeslegjobb szemöldökformázó, a színek tökéletesek szerintem mindenki számára. Egy kis fixáló géllel rajtam kitart egész nap! Természetes és gyönyörű szemöldököt lehet vele formázni. Több, mint 3 éve használom, és rengetegen dicsérték a szemöldököm, ennek köszönhetően. Nagyon ajánlom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 1.

Ingi

2020. február 7.

Elégedett vagyok vele, jók a színei, mindkettőt tudom használni, bár saját ecsettel viszem fel :) Szerintem életem végéig elég lesz :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 7.

Emolliensek: Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Zinc Stearate, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Manganese Violet / CI 77742
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.