Best of Beauty 2019

Catrice

Ár:   1659 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nkatika, Módosítva: 2019. március 22.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

Szempillaspirál terjedelmes, hosszú, ívelt és mély fekete szempillákhoz. Tökéletes, csomósodásmentes, krémes textúra a Lash Millionizer kefének köszönhetően.

bdzseniii

Korcsoport: < 18
2019. július 13.

Először sok festéket vesz fel, de később sokkal jobb lesz. Számomra praktikus ez a kis kefe. Ha nem annyira erősen szempillaspirálozok nem is ragad össze tőle a szempillám.
Az alapból hosszú szempillámat hosszítja, íveli és feketévé teszi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. július 13.

Az alapból hosszú szempillámat hosszítja, íveli és feketévé teszi.

Nemesene

2019. július 8.

A Catrice szempillaspirálok általában jó minőségűek, na de ez egy óriási kivétel. Először is a volume szó nagyon erős kifejezés ennél a szempillaspirálnál, mert azt nem ad. A legnagyobb probléma viszont, hogy hullik mint a fene bele az ember ártatlan szemgolyójába. Nem elég, hogy fájdalmas, kellemetlen érzést kelt, de egyébként egyáltalán nem tartós, mert az alsó szempillákról kb fél perc alatt lekenődik a szem alá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 8.

snowyfairy

2019. április 14.

Rengeteg swatchot láttam erről a szempillaspirálról így gondoltam adok neki esélyt. Rosszul tettem!
A kefe túlsagosan rövid, apró annak ellenére, hogy nekem picik a pilláim a kefe rész meg nekem is pici. Lehetetlen normálisan felvinni a pillákra, így mondanom sem kell, hogy összetapasztja őket és a festék maga nagyon lassan szárad. Persze 6-7x áthúzva nekem is giga pillákat varázsol csak éppen póklábas kivitelben. A festék pedig könnyen lefolyik napközben, a panda hatás annak is garantált akinek, köztük nekem is ez nem jellemző. Maga a csomagolás amúgy eléggé tetszetős, de a beltartalom katasztrófa. Hála égnek csak 1700 Ft volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 14.

Candy21

2019. április 10.

Nekem bevált az elején rengeteg festéket felvesz nagyon tapaszt, de pár használat után sűrűsödik a festék és gyönyörű pillákat csinál. Szétválaszt, ível elég látványos vele a végeredmény. A festék igazi mély fekete. Nem pereg nem pogyog egész nap tart.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 10.

irisz_pataki

2019. április 8.

Aki nem fél az összetapadó pilláktól azoknak lehet, hogy jól jön ez a spirál, én nem szeretem őket. Nem tudom, hogy az állaga önmagában hogy mutatna egy másik kefén, ezzel mindenesetre rengeteg festéket felvesz, és összecsomózza a pillákat. Nekem nagyon nem tetszik...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

Niki03

2019. március 23.

Új termék, rizikós, de kíváncsi voltam. Hosszabbít, ível, de nem tűnik tőle többnek a szempilla 'mennyiségre'. A kefe nagyon érdekes, kicsi, nincs akkora se mint a szemem, nekem ez nagyon szimpatikus. Szerintem most így frissen túl sok festéket vesz fel, túl 'folyós' még. Jót fog tenni neki pár nap használat, de ebből még komolyabb barátság is lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 23.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Glycerin, Caprylyl Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Myristic Acid ti I eu I i 3 0