Catrice

Ár:   1659 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nkatika, Módosítva: 2019. március 22.

Lelőhely:   drogériák, online

Szempillaspirál terjedelmes, hosszú, ívelt és mély fekete szempillákhoz. Tökéletes, csomósodásmentes, krémes textúra a Lash Millionizer kefének köszönhetően.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

KisTigris

2023. január 16.

Mi ez a kefe??? Ez valami vicc? Első próbálkozás után ment a kukába és a kifésülő spirálommal használom. Így viszont nem tudom rátekerni.

Update: a festék viszonylag jó, nem pereg le, kivsit szárazabb formula, ezért nem csomósít és nehezen szárad. Nem a legjobb, de másik kefével hétköznapra elmegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. január 16.

Emma23

2021. augusztus 16.

Nagyon furcsa a keféje. És furcsa a festék állaga nekem elég csomós. 1 rétegben nem rossz de nagyon nehéz vele szép pillákaz csinálni. Egynek nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 16.

SBianca0824

2021. április 16.

Ezt a terméket csak hirtelen felindulásból vásároltam meg, láttam a polcon és hogy utolsó darab, a külseje megfogott. Úgy voltam vele, ez a termék biztosan rám várt. Mikor hazaérve izgatottan kicsomagoltam, sajnos elment a kedvem tőle meglátva az ici-pici kefét és a furcsa sőrtéket valamint azt a tömérdek mennyiséget, ami rajta volt... Viszont ha az embernek van hozzá türelme, akkor igazán gyönyörű pillákat varázsolhatunk vele. Valóban sokszor megjelennek a csomók a pillákon, de azt egy szárazabb vagy teljesen száraz kefével el lehet dolgozni. Összességében nem egy hűha termék, nem vásárolnám újra még akciósan sem, viszont biztosan elhasználom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 16.

Megara

2021. január 17.

Gondoltam kipróbálom a negatív vélemények ellenére is. Kellemesen csalódtam! Nekem egész szép szempillakat csinál. Nem a legjobb persze, de több rétegben ha felviszem, elég jó eredményt lehet elérni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 17.

szbfruzsi

2020. december 23.

borzasztó volt, próbálkoztam vele pár hetet, de használhatatlan,
túl sok terméket vesz fel, ritka a sörte így nem választ el, összetapadt póklábakat eredményezett,
bár hosszúnak hosszút

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 23.

borzasztó volt, próbálkoztam vele pár hetet, de használhatatlan,
bár hosszúnak hosszút

Kataaaaa27

2020. július 28.

A kedvenc spiràlom ùj külsôt kapott(Maybaline Lash Sensational)ès sok visszajelzes szerint valanit vàltoztattak rajta amitôl nem olyan jò mint a règi....Làttam hogy enbek a spiràlnak hasonlò a kefèje ès jòkat is hallottam ròla...amikor meglàttam a kefèt..hàt...nem sok jòban remènykedtem.Pici ès ritkàk a sörtèk.De csodàk mindig vannak😀Imàdom.A kis kefe minden hova odafèr ès a ritka sörtèk ellenère nem tapaszt.szèpen szètvàlaszt.Valòban sok festèket vesz fel de nem okoz nehèzsèget.A Maybeine mûszenpilla hatàsù sûrûsèget erednènyezet,viszont nem lettek hosszabbak a pillàim.A sûrûsèg szempontjàbôl majdnem hozza ez a spiràl is azt amit a Maybeline viszont kicsit mèg hosszabbít is így összesègèben nagyon kellenes meglepetès volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 28.

Doridia

2020. április 1.

Ez valami borzalom. Használtam már egy pár szempilla spirált, de ennél rosszabbat még soha. Volt egy amit szintén átkoztam, és mily meglepő az is a Catrice-től volt (GLAM & DOLL SCULPT & VOLUME). Rengeteg festéket vesz fel. Rengeteget. Mikor kifestettem a szempilláim összeragadtak a festéktől és az istennek sem tudtam egy tiszta kefével sem viselhetőre javítani. Adtam neki időt, hogy oké, x hét múlva azért már kicsit száradnak a spirálok de ez bakker nem. Csak ült a rengeteg festék a pillák tövében, sokszor a szemem is alig tudtam kinyitni. Összekent mindent - köztük az elkészült szemsminket is......Borzalmas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 1.

kecskesszuszu17

2019. december 16.

Nagyon sok festéket vett fel, amit én nem kedvelek. Ennek ellenére szép pillákat csinált, és nem maszatolódott vagy pergett. A fura kefe miatt kicsit macerás vele dolgozni. Egynek elment, de szerettem meg igazán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 16.

csaktimi

2019. november 23.

Miután kicsit száradt, IMÁDTAM! A leggyönyörűbb szempillákat csinálta, sokkal jobb mint az agyonhájpolt better than sex meg they're real...próbáltam mindkettőt és nem voltam elájulva, bezzeg ez a spirál! Kerestem mindenfele és sajnos sehol nem találom már pedig egy csoda volt.

Up: TALÁLTAAM! Úgy megörültem neki hogy vettem is belőle kettőt azonnal, annak ellenére hogy mostanában betáraztam spirálból :D a legdrágább spiráljaim se produkálták azt amit ez tud az 1700 forintjával.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 23.

Lina14

2019. július 28.

Átlagos volt. A kis kefe viszonylag sok munkát igényel felvitelkor, viszont precíz a pillák elrendezése. Nem tartja sajnos a pillákat nap közben, és kicsit potyog is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 28.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Glycerin, Caprylyl Glycol

Méhviasz. A kozmetikumokban sűrítő, bőrpuhító (emollients) anyagként használatos.

Brazil viasz, vagy pálmaviasz, melyet egy Brazíliában élő pálma leveléből állítanak elő. Nagyon sűrű emollient anyag, amely csillogó felületet hagy maga után, így a kozmetikai iparban leginkább szájfényekben, szőlőzsírokban és egyéb smink termékekben használják a magas olvadáspontja (85°C) miatt.

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Olajsav. Az olajsav egy zsírsav féle, melyet elsősorban bőrpuhító (emolliens) anyagként használnak. A zsírsavak a bőr természetes védőrétegének fontos elemei, így a bőr számára hasznos összetevők. A zsírsavak és így az olajsav is különösen ajánlott összetevő a száraz bőrre.