Catrice

Ár:   1325 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: masnis, Módosítva: 2016. április 14.

Lelőhely:   drogériák, online

2015-ös őszi limitált trendkiadás

"A színek költészete. Gradation Powder Blush púderes finish-sel a selymesen és csönyörűen kihangsúlyozott arcokért. A színátmenet – amely a lágy rózsaszíntől egészen a harsogó fuksziáig terjed - és a stílusos csomagolás a levél-benyomattal teszi ezt a préselt pirosítót szemet-gyönyörködtetővé."

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Apophis

2015. december 6.

Elképesztően szép termék, mind a csomagolás, mind a belbecs alapján. Imádom ezt a hűvös árnyalatot, nagyon szép őszies szín. Felvitelkor érdemes ügyelni, és folyamatosan építgetni, mert nem olyan nehéz bohóc pofit készíteni vele, de ha mértékkel alkalmazzuk nagyon szép. Tartóssága átlagos, a nap végére már többnyire csak a csillámok maradnak, de a színe miatt megérdemli az öt csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 6.

AkInImOd

2015. november 17.

Nem sűrűn használok pirosítót, de úgy éreztem, hogy ennek a példánynak velem kell jönnie. Az enyhe csillogásra én is a boltban figyeltem fel (kép alapján azt hittem, matt lesz), de cserébe a highlighter elhagyható, ha a világosabb színrészletet ügyesen visszük fel. :) Óvatosan kell felvinni, könnyen túlzásba lehet vele esni, főleg enyhén nedves/hidratált arc vagy még nem teljesen megszáradt alapozó esetében; egyébként szépen rétegelhető és fokozatosan kopik. Tetszik a színváltozat, gyönyörű hideg árnyalatok. A szaga picit fura, de az csak akkor érződik, ha beleszagolsz a tégelybe, viseletkor és felvitelkor nem.

Nem tartom csodaszernek - szép és jól néz ki, szuper, hogy van egy ilyen pirosítóm és szeretem, de nem váltotta meg a világot nálam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 17.

elfi777

2015. november 8.

Bécsben találtam rá, csak áthaladtunk a városon, beugrottam az első DM-be, amit megláttam, és ott bújt ő, az akciós polcon. 2 euró apróm volt, pont annyi volt (1,95), hát mi ez, ha nem a sors jelzése?:DD nem kell amúgy, amennyit én sminkelek, 200 évnyi cuccom van, sosem fogynak el.. de ez valami álomszép, ez a csomi, a szín.. megvett kilóra. Ott azonnal ötöst adtam volna, tökmindegy, hogy áll. Sajnos csillog, amit nem szeretek... négyest adnék emiatt, de a vevő a hülye, ha nem veszi észre, így jár neki az öt. Amúgy is, van matt szintén lilás és szintén C. márkájú pirosítóm:)) ezt a márkát kezdem egyre jobban megkedvelni, a színek, és a csomi náluk áll a szívemhez a legközelebb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 8.

LadyLatte

2015. november 4.

Úristen, eszméletlen szép! Már kinéztem akkor is, mikor csak képeket láttam róla, nem gondoltam volna, hogy élőben is ennyire jó! Gyönyörű természetes hatása van, tartós de egy idő után szépen kopik, nem foltos. Csak azt sajnálom, nem ősz elején adták ki. Tuti veszek belőle még egyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 4.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.