Catrice

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,7 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Belle91, az összetevőket feltöltötte: Dius86, Módosítva: 2019. március 11.

Kiszerelés:   1,7 ml
Lelőhely:   Müller, Rossmann

Missmochaccino

2019. március 10.

Szépen fog,tartósnak is lehet mondani,az ecsetkéje,pedig csodás,az egyetlen negatívum,amit meg tudok említeni,hogy egy idő után nálam szemirritációt okoz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 10.

Nutellabella

2019. február 24.

Sosem tudtam rendesen eltávolítani, még kétszeri lemosással sem. Irritálta a szememet, másnap pirosas volt, szmötyis és érzékeny.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 24.

trixie22

2019. február 23.

Egy sminkes ajánlására tettem egy próbát vele, noha volt már egy jól bevált tusom, de határozottan vetekszik vele!!
Számomra nagyon egyszerű a használata, teljesen mattra szárad és rendkívül tartós a szemem minden területén.
Újra vevős, főleg ha addig még jobban beleszeretek, bár az elmúlt pár hétben már eléggé a szívemhez nőtt. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 23.

Biussss

2018. november 16.

Bár a szemzugban és a "cicafarok végénél" picit megadja magát nap végére, de 1000000% hogy újravevős. 10 év alatt eddigi legjobb tusom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 16.

nora98

2018. október 28.

Nem vagyok gyakorlott szemhéjtusos, de ezzel szerintem nagyon könnyű szép vonalat húzni, ha mégis félresikerül könnyű igazítani. Tartós, birta az izzadós-egész este táncolós bulikat is és plusz pont, hogy nem irritálja a szememet. Szeretem, ha elfogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 28.

DAlexandra

2018. július 26.

Az örök kedvenc tusom. Mindig "cicásan" sminkelem magam, így ha nem jó a tus, lehetetlen szépen megcsinálni. Eddig ennek a legjobb a kialakítása, gyönyörű vonalat lehet vele húzni, régen az ecseteseket használtam, a ceruzás tusokkal lehetetlen szép íveket és hegyes végeket rajzolni. Ez viszont a kettő keveréke, így sokkal tartósabb az ecset, határozott de nagyon szép vonalakat lehet vele kreálni. Hamar megszárad és egész nap nem kell javítgatnom a sminkemet (kiéve persze ha "lesírom") :) A vízálló verzióját nem szeretem, mert a szemhéjamat összeragasztja a felső részével és nehéz pislogni, ezáltal azt mondták, hogy olyan mintha mindig mérges lennék :D szóval ez a verzió a tökéletes. Évek óta használom, de mintha az utóbbi időben gyorsabban fogyna, pedig ugyanannyit használom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 26.

Massacre

2018. június 16.

Update 2: le kell pontozzam, borzalmas, nem lehet vele egyenes vonalat húzni pedig más tusokkal fél perc alatt kész voltam a tusvonallal, amióta ezt használtam a kedvem is elment tőle ezért váltottam. Legalább ha nagy nehezen sikerül a vonal akkor fekete bár egy kis könnytől elkenődik.

Update: úgy döntöttem felpontozom mivel szörnyűnek nem szörnyű, csak kissé nehéz vele vonalat húzni, de ha sikerül akkor szép fekete és nekem tartós is.

Nekem nem jött be, az applikátor akadozik a szemhéjamon (?) és nem tudok vele normális tusvonalat húzni amit egy olcsóbb tussal tökéletesen megcsinálok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 16.

Timi01

2018. május 8.

Ez egy nagyon jó kis tus annak, akinek nem olajos a szemhéja. Nagyon szép, intenzív fekete színe van, gyorsan mattra szárad, nálam nem színeződött el még soha, pedig már vagy 3-4 tubust elhasználtam belőle. Nem csíp, nem irritál, a vonal a helyén marad. Az ecset tényleg bolyhosodik, (nálam az összes kibolyhososdott, úgyhogy ez nem 1-1 hibás darab kifogása) de ollóval megigazítom és olyan mint új korában. Ez az egy dolog bosszantó benne, igaz, hogy korrigálható de jobb lenne ha kicsit masszívabb lenne. Nagyon szép vonalat lehet vele húzni, szeretem. Kb addig tart mint más tus, és 1100 Ft., ezért az árért teljesen rendben van. Az ecset miatt kap 4*-ot.

Ud: fel kell javítanom 5*-ra. Próbáltam azóta más tusokat is, zseléset, drágábbat de ez maradt a kedvenc. Az ecsetét eddig mindegyiknek javítanom kellett de még így is tökéletes vonalat tudok rajzolni vele, ami még a legnagyobb melegben is a helyén marad, lemosni viszont könnyű, nem kell küzdeni vele. Nagyon szép fekete színe van, azóta sem csípte a szemhéjamat mint sok másik. Minden nap használom, egy tubus 1,5-2 hónapig tart így is. Ah, bolond vagyok hogy másikat is vettem, kínlódás elhasználni őket mellette.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 8.

veNikol

2018. április 21.

Sajnos nekem csalódás ez a termék.:( Nagyon szép matt fekete, és a a használata is nagyon egyszerű de egy fél napot sem bír ki kenődés nélkül.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 21.

Kimi

2018. február 21.

Mostanában a kedvenc tusom. Nagyon szép matt feketére szárad, olyan mintha zselés tussal dolgoztam volna. Az ecsete nagyon precíz élmény vele a sminkelés és nem utolsó sorban tartós is. Újravettem és még számtalanszor újraveszem majd.

UPDATE:

Borzasztó, hogy milyen gyorsan fogy. Pár használat után már rengetegszer kell újramártani az ecsetét, hogy legyen rajta valami.. A végeredmény még mindig a legszebb, de ez a probléma minden egyes darabnál fennáll és minél kevesebb van benne annál nehezebb tusvonalat húzni. Egy ideig nem használtam pont emiatt, de újravettem és ismét ez a gondom vele. -1*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 21.

UPDATE: