Best of Beauty 2019

Catrice

Ár:   1089 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. július 11.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

Vízálló, mélyfekete szemhéjtus tulipán alakú, filc applikátorral.

Rita0126

2019. március 31.

Először azt gondoltam, hogy megtaláltam életem legjobb szemhéjtusát. Kellően tartós volt, precízen lehetett vele dolgozni. DE kb. 2x tudtam csak használni mert beszáradt. Többet vártam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 31.

Judit1987

2019. március 7.

Nagyon sok szemhéjtust kipróbáltam már, mind közül ez volt a legrosszabb. Hamar beszárad, mielőtt teljesen beszáradna, szürkésre vált a színe. A filc fej sem a legjobb minőség, de az még nem zavarna ennyire. Többet vártam ettől a márkától.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 7.

Regi23

2019. március 2.

Az első használat után elégedett voltam, de azóta egyre rosszabb lett. Nekem nagyon hamar elkezdett beszáradni, es onnantól kezdve inkább szürke volt mint fekete. Összesen kb 4szer használtam 2 heten belül, ennél azert többet vártam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 2.

Zituska77

2018. november 21.

A vízállóságáról nem tudok nyilatkozni. Valóban nagyon vizes állagú a festék, amivel még nem is lenne bajom, de nekem egy hónap után elkezdett elfogyni a festék belőle, aminek az az eredménye, hogy a már felvitt festéket egy következő áthúzásnál leszedi a száraz applikátor :( És azt gondolom, hogy egy tusnak egy hónapnál tovább kéne bírnia.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 21.

Doris0770

2018. október 3.

Szenzációs,mélyfekete,vízálló, precíz . Imádom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 3.

Szenzációs,mélyfekete,vízálló, precíz . Imádom!

Vajdus23

2018. július 8.

Reméltem, hogy végre találok egy tartós fekete tust, amivel szépen lehet dolgozni, ezért a Catrice termékekhez fordultam, mert eddig nem csalódtam a márkában. Azonban ez a tus jóindulattal sem mondható jó minőségűnek. Nagyon vizes, a színe sem fekete, még ha többször áthúzom, akkor se. Alig fog a szememen, és egyáltalán nem tartós. Nagy csalódás, a kukában landolt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 8.

ZANNAH

2018. február 16.

Jó kis termék!
Könnyű használni és igen tartós :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 16.

Jó kis termék!
Könnyű használni és igen tartós :)

r3gina

2017. december 22.

hát nem hogy nem vízálló, még feketének sem mondanám. Nagyon vizes, lehetetlen vele szépen dolgozni :((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 22.

Creme

2017. december 10.

Könnyű vele dolgozni, de egyáltalán nem tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 10.

Könnyű vele dolgozni, de egyáltalán nem tartós.

ammyfool

2017. október 30.

Jó kis termék!
A vízállóságával tudnék vitatkozni, de egyébként könnyű használni és igen tartós :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 30.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!